Pomocy! Jaka pralka najlepsza?

Witam. Dziewczyny doradzcie jaka pralke wybrac? Obecnie mam whirpoola ktora ma 4 lata i była juz 5 razy naprawiana i zanosi sie ze bedzie 6. Nosze sie z zamiarem kupna samsunga eco bubble. Macie moze macie taka pralke i napiszecie mi jak sie sprawuje?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 16

Re: Pomocy! Jaka pralka najlepsza?

Jednak wolę boscha. Pomimo tego co piszesz i tak są najmniej awaryjne
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Pomocy! Jaka pralka najlepsza?

Prawda właśnie wymieniłem szczotki w wfl maxx1200, tylko żona liczyła na to że się zepsuła - chciała nowego boscha
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Pomocy! Jaka pralka najlepsza?

Ja zakupilam bosh I od razu nie wiruje fobrze I rwie ubrania czekam na serwis ,ale zarzadalam zamiany sprzetu bo to nie dopomyslenia aby kuic wadliwa pralke I jeszcze jej nie wymienic
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

żadnego samsunga---mam już 5 lat eco-bubble--jak dobrze ,że ją wczoraj szlag trafił---3 razy wymieniany kołnierz(żle wyciągasz pranie ,pociągniesz -odpada dolny kawałek --kołnierz bagatela prawie 200 zł..po roku chodzi jak czołg(nie tylko u mnie-u znajomej i kuzynki również),serwis porażka ,części drogi ,dwa razy padła pompa---wczoraj 3 raz --do widzenia z całym samsungiem --oni niech zostaną przy telewizorach
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Witam polecam candy mam 13lat i jeszcze chodzi ani razu nie naprawiana jedyny mankament to napisy się starły
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Też polecam Bosch. Wcześniej mieliśmy hotpoint ariston, była bardzo ok, ale podobno teraz to całkiem inny produkt. Od kilku miesięcy mamy Bosch i widać, że to nowy lepszy model :D Mam akurat pierwszą z tego rankingu https://www.rtvagd.net/pralka/ tylko, że to zbieg okoliczności.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Wszystko zależy na jaki model się trafi. Mam Boscha Classixx5 i po 11 latach padło łożysko i uszkodził się bęben, koszty tak duże, że nie warto naprawiać. Rodzice mieli ARDO i też chodziła ponad 10 lat choć opinie mają kiepskie. Po forach dużo opinii przez opłaconych ludzi więc coraz ciężej o dobrą informację. Teraz części dla różnych firm robią ci sami podwykonawcy więc według mnie nie warto przepłacać za markę. Kupować co się podoba i jest w dobrej cenie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

Ja tam na razie nie myślę o pralkach, niedawno zmuszona byłam do zakupu nowej. Poprzednia, mimo, że miała zaledwie 5 lat, przedwcześnie się skończyła. Znudziło mnie ciągle płacenie za naprawy agd, przekalkulowałam i kupiłam pralko-suszarkę Candy. Jak na razie jestem bardzo zadowolona z wyboru.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

My mamy pralećżkę AMici już od naprawę dłuższego i jak dotychczas wszystko jest w jak najlepszym porządku - pralka jest regularnie odkamieniania więc nic się z nią nie dzieje;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ciekawe co piszecie o Samsungu? Mam tą pralkę ponad 11 lat i dopiero teraz, po raz pierwszy coś się zaczęło dziać. Przecieka przy pobieraniu wody i coś zaczęło w niej zgrzytać. Ponad 11 lat bezawaryjnej pracy!! Nadal pierze! Teraz chcę kupić nową, ale kiedy pomyślę, że obecnie sprzęty tak są produkowane żeby psuły się po okresie gwarancji, to zastanawiam się czy nie reperować mojego kochanego Samsunga Silver Nano? Myślę że zawsze może trafić się jakiś wadliwy egzemplarz, ale rzeczywiście najlepiej pytać serwisantów, która z marek produkuje dziś najmniej wadliwy sprzęt. Może ktoś ma takie informacje?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Osobiście polecam Electrolux - autoryzowane serwisy w praktycznie każdym mieście, dostępność części i stosunkowo mała awaryjność :) jakiś czas temu tak mi doradził technik z pogotowie-agd i nie mogę narzekać
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ten sam model pralki Amici zakupili teraz moi rodzice (jakies 2 miechy temu) i też żadnych negatywnych doświadczeń.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Pomocy! Jaka pralka najlepsza?

Pralka Candy mam 15 lat i dwa razy była zepsuta jestem zadowolona.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

a moja whirlpool akurat się zepsuła po 7 latach-programator. Jadę kupić nową. Co prawda nigdy mi się nie psuła.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie miałam nigdy pralki z tej firmy ale wiem, że pralki Candy są bardzo fajne http://www.candy.pl/pl_PL/produkty/pranie-suszenie/pralko-suszarki/-/catalog/23704745/cbwds-8514th-s
Jak zdecydujesz się jeszcze na model z suszarką, która ma funkcję pary to nawet prasowanie Cię ominie. Dla osób, które tego nie lubią robić to jedyna opcja:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

10 lat temu szukałam pralki i bosch też był wiodącą marką a pisano juz wtedy, że wszystkie slabe nie to co kiedyś a 10 lat chodzą i myślę że i te pochodzą tylko bosch boschowi nierówny, trzeba się zagłębić dobrze w temat i nie ma co paplać, że kiedyś to były czasy teraz to wszystko be. Kupować należy z głową i tyle.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

To bardzo dobry pomysł. Samsung świetnie wypadł w teście pralek w tym roku. Polecam również Boscha. Jeżeli chcesz wiedzieć więcej, to zajrzyj na stronę: http://www.vaskemaskinebedstitest.com /url]. Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Ja mam candy 7 rok bez zadnych napraw. Pierze bez zarzutu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Electroluxy dzialaja mi bez usterek po okolo 8-10 lat kazda (kupuje takie ze sredniej polki cenowej, nie taki najtanszy model)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zgodzę się że Samsunga Ecobubbel to bubel kupiłem 6 lat temu po 2 latach plastik mi zrobił się żółty i padły łożyska :D Rozbieramy patrze a tu łożyska made in POLAND :D ok smigam do sklepu koszt 30 zł cały koszt ok wymiana prosta sprawna szybka przy okazji mycie wszystkiego czyszczenie z kamienia 2 lata spokoju znowu padły łożyska :D mam taką akcje 3 raz i już niechce mi się naprawiać tego ecobubblaaa :/ Sam szukam teraz pralki zastanawiam się nad :
1 Candy CS1492D3-S 9kg A+++
2 Bosch Serie 4 VarioPerfect WAN2826EPL
3 ELECTROLUX EW6F448BUP A++

Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Jak nauczyć roczniaka spania w łóżeczku? (91 odpowiedzi)

Nadszedł TEN moment... ;P czas na wyprowadzkę z naszego łóżka... jak to zrobić?...

Przyjazne msze dla dzieci gdzie w gdańsku (2024)? (3 odpowiedzi)

Cześć, ktoś może polecić msze jak w temacie?

nnt: ogrzewanie pokoju elektrycznie (11 odpowiedzi)

jak kształtują się koszty, chodzi o ogrzanie mieszkania prądem, mieszkanie 18 m2