Aga - opinia (1) Opiekę nad pacjentem, oceniam na najwyższy poziom! Doktor Rosadziński to... Aga Sebastian - opinia (1) Niezawodny specjalista pomógł wielu osobom, które znam. Jako jedyny stosuje... Sebastian Kornel - opinia (1) Bardzo podobało mi się zaangażowanie doktora Marcina Rosadzińskiego w moje... Kornel
Ludmiła - opinia (1) Obawiałam się, że się zawiodę i Rosadziński powie mi dokładnie to, co inni... Ludmiła Jolanta - opinia (1) Wspaniałe rezultaty przyniósł schemat Rosadziński. Szczerze, po tylu... Jolanta Roman - opinia (1) Lekarz z powołania - doskonale wie, co i jak ma zostać zrobione. Leczyłem się... Roman Ewa - opinia (1) Jestem bardzo zadowolona z przebiegu mojego leczenia. Po bólu nie ma śladu,... Ewa Anna - opinia (1) Otrzymałam prawdziwą, medyczną pomoc i ludzkie wsparcie, kiedy byłam na... Anna Marian - opinia (1) Bardzo polecam - Rosadziński to znakomity specjalista, który doskonale wie,... Marian Józef - opinia (1) Kompleksowa oraz dokładna diagnoza następnie zaplanowanie leczenia i... Józef Felicja - opinia (1) Byłam bardzo zadowolona z wizyt u Doktora Rosadzińskiego. Otrzymałam fachową... Felicja Maria - opinia (1) Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pana Doktora Rosadzińskiego. Jego... Maria Dominika - opinia (1) Jestem bardzo zadowolona z wizyt tutaj. Słyszałam już od kilku osób o... Dominika Joanna C. - opinia (9) Trafiłam do gabinetu rehabilitacji z powodu bliskości miejsca zamieszkania.... Joanna C. alehandra - opinia (1) Wszystko super, polecamy. Bardzo profesjonalnie. alehandra Kazero - opinia (1) Usługa na wysokim poziomie. Polecam dla osób z trójmiasta. Kazero WA - opinia (3) 1. Mówi jak marketingowiec, nie jak lekarz. Pewny swego błyskawicznie... WA Wiktor - opinia (2) Po wizycie odniosłem wrażenie że to jest jakiś wałek. Facet rząda na dzień... Wiktor pacjentka - opinia (2) Polecam Pana Rosadzińskiego , bo pomógł mi zwalczyć bóle kręgosłupa i barku,... pacjentka TomaszTyniec - opinia (1) Bardzo dobrze wyposażony gabinet, nowocześnie i odpowiednio dostosowany do... TomaszTyniec