taka prawda (1) brak słów na temat jakości obsługi przez tą placówkę Ja Poradnia POZ NFZ (1) Kompetentni lekarze . Bardzo dobra dostępność wizyt w ramach POZ Pacjentka nie polecam (1) Wykupiłam droższy abonament medyczny będąc w ciąży. Gdy lekarz dał mi... gosia
Mega słaba obsługa! (1) Jestem mega rozczarowana przychodnia. Gdy się do niej zapisywalam jakieś 9lat... Pacjentka Tragiczna opieka medyczna (1) 20 osób w kolejce do rejestracji, miesięczne terminy na specjalistów,... Dawid nie odbierają telefonów z nfz!!! (2) masakra - chcą mieć kontrakt z nfz i więcej kasy ok - ale takim podejsciem do... kasia Dr Cieślik - strzeżcie się! (9) Dr Cieślak to jakieś nieporozumienie - niemiła, złośliwa, opryskliwa,... Pacjentka Nie przesadzajmy. (4) Każdy narzeka na brak możliwości dodzwonienia się... Ludzie, rejestrowałam... Dominika Ala - opinia (2) Potwierdzam wczesniejsze opinie, kiedys była to dobra przychodnia, na wizytę... Ala po co im telefon? (1) Nie da się dodzwonić! Na infolinii (ogólnopolskiej) dostałem informację, że... Lord makabra (1) potwierdzam rejestracja przez tel granicz z cudem nigdy nie moge sie... arleta Masakra, człowiek chory musi czekać tydzień na wizytę ! (1) Któryś raz już przekonuje się, że należąc do tej przychodni lepiej nie... Marta zadowolona, z małym wyjątkiem (3) Korzystam z usług tej przychodni od kilku lat. Nigdy nie miałam problemu z... Elżbieta C. odbierajcie telefony!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (1) za każdym razem, gdy muszę telefonicznie się zarejestrować jest... JOANNA A - opinia (1) Nieprofesjonalna przychodnia ! za każdym razem nie da się dodzwonić, będąc... A nie przyjeli mnie z zagrozeniem zycia (2) po 1 mam pakiet ubezpieczen w tej przychodni ( ten drozszy) i za kazdym razem... Aleksandra Motyka Dobry lekarz - kiepski kontakt z rejestacją (1) Witam. Jesteśmy z Żoną od 5 lat pacjentami Dra Sokołowskiego. Lekarz... po sąsiedzku zadowolona (1) Moja opinia nie może być inna, jak BARDZO POZYTYWNA! Fakt, ciężko jest się... Anna W co raz gorszym stanie (1) Lekarze sa różni niektórzy wiedzą po co tam pracuję.Ale są tacy co mają... Aggnieszka1 niekulturalny lekarz (1) Pomimo wykupionego DODATKOWEGO ubezpieczenia gwarantującego wizyty domowe,... akraj