KOGOŚ - młody (2) MŁODY - 20 lat Gdańsk Cechy - wesoły,pozytywnie nastawiony,racjonalnie... kaka Śmiesznie i strasznie zarazem (1) W ostatnich miesiącach coraz częściej słyszę jak odpicowane Panusie w wieku... Egi Kobieta szczupła - poszukiwana ;-) (33) Domator 43 l 184 cm 85 kg , w wolnym czasie jak dopisze pogoda jeżdżę dużo... Wolny
towarzysko... koleżeńsko... ;) (3) witam.. właśnie się sprowadziłam do trójmiasta.. mam znajomych ale chętnie... oloaj Sympatyczną, otwartą, miłą dziewczyne poznam :) (3) Chciałbym poznać dziewczyne co lubi dobrą zabawe, jest otwarta na nowe... Snakiss co słychać (9) siema co porabiasz boniek Poznam ciekawą dziewczynę (1) Poznam miłą, sympatyczną, ciepłą dziewczynę w wieku 18-24 lata do wspólnych... szukamciesliczna wysoka wysokiego poszukuje ... (8) I stało się . Ostatni, wyższy ode mnie, kolega zakochał się. Nie mam już... osobisty_mail Poznam mila pania (4) Chciałbym poznać mila pania.. może być troszkę wredna..:) Dużych wymagań nie... slodkimisiek Szukam osób o konserwatywnych poglądach (3) Jesteśmy w mniejszości, ale w mniejszości siła :) Tak jak w tytule chciałbym... Marek Szczęście? (237) Chciałabym poczuć się szcześliwa.. Uszcześliwisz mnie? Mam na imie Ala... Ala poznamy mamę z synkiem lub córką w wieku 4-6lat (4) Witam. Mieszkamy w okolicy chełm, mam 32lata a mój rynek 5, chętnie poznamy... natalia szukam chetnych na biegówki z okolic Sopotu (24) moze ktoś by mi potowarzyszył ? namira Osoba chętna na wieczorne spacery (1) Cześć ! Szukam ludzia (najlepiej kobiety) na wieczorne spacery ;D.... jbryant mega EKIPA zaopiekuje się MEGA ODJECHANĄ OSOBĄ. (5) Wyje super mega paczka ludzi zaopiekuje się zabłąkaną samotną duszyczką z... Kkkkkk samotny w wielkim mieście (10) witam, jestem 25 latkiem zmuszonym do samotnego życia w dużym mieście. jako,... Reed Szukam Kolezanki Z Gdyni :) (1) Hej. mam 18 lat. szukam kolezanki na pogaduchy, spacer, imprezy .. Chetne... kissmonike krótko (2) Poznam. nie_pamiętam Ktoś coś teraz? (13) siedzę w domu i mi się nudzi. Ktoś chętny coś porobić?? ;> sympatyczny :) Nowi znajomi (16) Jestem facetem po trzydziestce i szukam nowych znajomych. Brakuje mi fajnych... piotr