Nowy w 3miescie (6) Witam:) Nie będę się jakoś specjalnie rozpisywał, napisze krótko...... smieszny prosty szuka prostej (1) A ja jestem prosty chłopak i szukam prostej dziewczyny. Poza tym mam 168 cm... westchnalseler Szukam przyjazni (141) cześć, mieszkam w Gdyni szukam przyjaciol ;) mam 25 lat ;) jestem wesola,... Maria85
Dla Konkretnej Kobiety (1) Witam, mam 23lata 189cm wzrostu, wykształcenie średnie. Jestem przystojnym i... 23letnidowziecia samotny chłopak 17 lat poszukuje dziewczyny na wspulne pogaduchy a morze i coś więcej (4) Szukam takiej osoby z którą się dogadam na każdy temat, żartobliwą, miłą... Romeo94 nowe znajomosci (5) Witam jestem Ela z Gdansla mam 24 lata i poszukuje nowych znajomosci do... elaaaa szukam kobiety (5) Witam, Chciałbym przywitać Nowy Rok w towarzystwie ciekawej kobiety.... Miły_sympatyczny_facet samotny facet 17lat poszukuje samotnej dziewczyny z Gdańska (2) szukam normalnej i miłej,wesołej dziewczyny, nie skupiająca się tylko na... Grzegorz94 Małżeństwo (15) Mam do Was pytanie. Jesteśmy po ślubie pół roku, moi Rodzice mieszkają daleko... Wall Sylwester we dwoje? (1) Witam, mam na imię Adam, mam 24lata i poszukuję tu jakiejś samotnej duszyczki... Adam23gda mam wielkiego pryszcza na plecach (3) ktos go wycisnie? jednego juz wycisnela mi kolezanka oto efekt... nie chce go! wolny, radosny, z własnym M pozna panią, z którą będzie miło spędzał czas (7) w zasadzie nieważny jest Twój stan cywilny, czy oczekujesz dyskrecji czy nie,... fajny42 Dziś wieczorem! Kino? Spacer? - nie siedz w domu i napisz do mnie :) (8) Ja - Wesoły Gdynianin 25 lat - jak najbardziej normalny (tylko troszkę... Luk sky walkman sauna (4) moze wspolna sauna kawa spacer po plazy piotr Dla kobiet - Spotkanie na sobotni wieczór (4) Szukam ciekawej kobiety na spotkanie ... :) Mix Dziewczyna do pogadania (53) Witam, mam 28 lat, jestem zamknięty w sobie i nieufny wobec ludzi. Z tego... Entwdr POZNAM KOBIETE W WIEKU DO 40 LAT (5) JESTEM MIŁY SZCZERY WESOŁY I ZABAWNY SZUKAM "ŻONY" JAK SZALONY:))) dominik32gda samotna dziewczyna szuka kolezanek (19) hej dziewczyne jesli mac ie tez taki problem i nie macie z kim wyskoczyc na... elcia ZGŁASZAM SWOJA KANDYDATURE (2) SZATYN ZIELONE OCZY 186CM WZROSTU 90KG MOJE GG 1476014 TEL 722911643 dominik32gda Szukam dziewczyny, kobiety na sylwestra :) (1) Witam, jak w temacie, szukam dziewczyny, kobiety do wspólnego spędzenia we... Adam23gda