szukam męża (10) Szukam męża. Chętni kandydaci proszę o kontakt na maila stokroteczki.wp.pl stokroteczka Narzekająca (12) Nie wiem od czego mam zacząć, poprostu muszę gdzieś wszystko wyrzucić z... :( a kto nie lubi biegania i spacerów? (41) Wszyscy tu szukają koleżanek do biegania i długich spacerów lub na imprezy, a... tylko kawa
szukam kumpeli, samotnej tak jak ja (7) Szukam kolezanki z Gdanska , z ktora sie za przyjaznie i wyskocze czasem na... :) szukam kogos na pogaduchy, kogos interesujacego (5) Szukam kogos interesującego na wieczorne, zimne wieczory... Dodam, że przez... samotna czuje inaczej (45) szukam kobiety ktora zrozumie,że moja skóra to nie moja i mnie pokocha alex pokonać wyzwanie by odnaleźć uśmiech (7) Pisze to bo pokonałem nieśmiałość, w ten symboliczny sposób spróbowałem..:)... Łukasz Karta miejska ztm- sorry za dział (2) czy karta miejska może być ze starym adresem zameldowania, czy muszę ją na... onaaaaaaaaaaaaa poznam kobietę 40+ (5) kawaler z odzysku - od kilku miesięcy jestem sam.i Nigdy nie myślałem,że... deniz Poznam Dziewczynę Gdańsk mam 17 lat (2) na pogaduchy, spotykania się a może coś więcejna pogaduchy, spotykania się a... Gregor94 Kobieta (poniżej 30-tki) pozna miłego faceta (1) krótki opis o sobie oraz fotki (mile widziane) proszę wysyłać na maila... onaaaaaaaaaaaaa spacerek mile spedzenie czasu? (1) Szukam kobiety na spacerek jakas kawe lub kino. Chetne panie zapraszam p23 samotnośc w wielkim mieście (6) Cześć... niedawno dowiedziałam się o tym forum, jestem tutaj pierwszy raz.... KiedysCieZnajde nienawidze swojego zycia (15) Obrzydlo mi to wszystko juz. Nic mi sie nie udaje,nie mam pieniedzy,... atsui poznam miłom dziweczyne 29-34 lata (1) zapoznam sie z miłom dziewczyna zaprosze na sylwestra gazzo Poznam Dziewczynę Gdańsk 15-18 (1) jaki jestem: ...AGRESYWNY ? mam powody... ...ATRAKCYJNY ? rzecz gustu...... Grzegorz94 szukam kolegi na wyjście do kina (67) hej. poszukuję kolegi, przyjaciela na wyjscie do kina, spacer, pogaduchy .... gosiak czy ktoś pomoże samotnej ciężarnej z Chełmu ?? (4) czy mieszka ktoś miły uprzejmy na chelmie ( kobieta/mężczyzna bez różnicy)... monicca1606 szukam przyjaciółki (1) szukam samotnej Pani o pełnych kształtach - lecz bez przesady,wiek... vader43 sauna (5) jutro razem do sauny . szukam pani po 40 krzysztof