szukam fajnej sąsiadki (10) Jak w tytule szukam fajnej sąsiadki dzielnice stogi,przeróbka aqq ZDRAD I ROZWÓD CZY TO JEST ROZWIĄZANIE NASZYCZ POBLEMÓW (5) POMYŚL ZANIM UCZYNISZ. ZACHĘCAM WSZYSTKICH DO PRZEMYŚLEŃ POZDRAWIAM BURSZTYN na piwo itd (3) ktora fajna dziewczyna ma chec na piwo . pani po 40 plus . na jutro karol
poznam dziewczynę z gdńska mam 17 lat ukończone (2) moj numer 696198539 emai: Reathum94@o2.pl mama na imię Grzegorz chcesz... Błyskawica pytanie do mężczyzn (55) Ciekawi mnie czy moglibyście związać się z policjantką ... zwyczajna Fajny żonaty 33 latek szuka fajnej (9) Szukam sympatycznej dziewczyny, zamężnej, zaniedbywanej przez męża lub wolnej... Hadrian czy znajdzie sie jakas samotna cisowianka? (1) chetnie poznam samotna kobiete z cisowej:)gg 40564852 ktos GDZIE TE CHŁOPY,GDZIE??? (21) Czy już nie ma fajnych wolnych mężczyzn,takich przy których kobieta czuje się... evon44 szukam dziewczyny (9) a może ty mnie szukasz piorun;) Interesującą kobietę zaproszę na wino grzane:-) (4) Siedzę tak, pijąc wymienione wcześniej wino i myślę... Zamknąłem drzwi... tuiteraz szukam przyjaciółki:) (3) Jako, że na forum Górnej Oruni nic się nie dzieje, dopytuję się tu...:P... Kati Dziś ktoś coś?? (4) chętnie wybiorę się dziś gdzieś gdziekolwiek z kimś. Może być kawa piwo kino... Wojtek Poznam koleżankę na wspólne spacerki z maluszkami :) (10) Hejka! :) Mam 23 lata i rocznego synka. Mieszkam w Gdańsku w dzielnicy... Evelajna Szukam w Trójmieście i okolicach ;) 34l (3) Mam 34 lata, wyższe mgr, służba zdrowia. Od niedawna w Gdańsku. Szukam... Magda poznam (2) poznamy miłą i wesołą parę lub małżeństwo, z którymi będzie można się... mela szukam dziewczyny chetnej na spacerek (1) hej duzo tu watkow w stylu jestem nowa/nowy w trojmiecie, wiec ja powiem... pablo Szukam przyjazni / przyjciołki / koleżanki na dobre i złe (5) Witam. Szukam przyjaciółki lub kolezanki n dobre i złe) mam na imię Maria 25... Maria85 Nowy w 3miescie (6) Witam:) Nie będę się jakoś specjalnie rozpisywał, napisze krótko...... smieszny prosty szuka prostej (1) A ja jestem prosty chłopak i szukam prostej dziewczyny. Poza tym mam 168 cm... westchnalseler Szukam przyjazni (141) cześć, mieszkam w Gdyni szukam przyjaciol ;) mam 25 lat ;) jestem wesola,... Maria85