Spotkanie rekrutacyjne w hotelu szydłowski? kto idzie? (3) Hej, czy ktoś ma jutro spotkanie rekrutacyjne w hotelu szydłowski w Gdańsku?... malinka Sezon ogórkowy (1) Trudno się oprzeć wrażeniu, że od kilku tygodni w ogłoszeniach o pracę,... tw uwaga -praca w tzw serwisie turystycznym (2) to nic innego jak pozycjonowanie wg dodawania osob z FB, w ogole nie szukaja... inh
Firma poszukująca dziewczyny na jeepy i managerek. (3) Parę dni temu ukazały się dwa ogłoszenia na pracę w firmie sprzedającej... Zniesmaczona praca w lidlu (3) .nie polecam pracy w LIDLU ;D gdańszczanka Rozmowa była - odpowiedzi brak.. (2) Dzień dobry, Jesteśmy grupą znajomych(płci obojga), którzy bądź jeszcze..... grupa znajomych co lepsze MŁODA AKTYWNA NIANIA czy STARSZA MNIEJ AKTYWNA ? (6) tak mnie to zastanawia! co byscie wybrali jak byście mieli zostawic swoje... myśląca praca w magazynie RTV (w Londynie) (2) uwaga na to ogłoszenie, i temu podobne, to typowe robienie w wała :) polega... obserwator osoby do kolportażu ulotek - Restauracja NJS Galeria Przymorze Gdańsk osoby do kolportażu ulotek - Restauracja NJS Galeria (1) nie opłaca sie tam chodzić u nich na ulotkach kiedyś dawali 40zl gdzie... elo Praca? Tak chyba wiadomo skoro to forum o pracy. (1) Błągam. Przy zakłądaniu nowego tematu zastanówcie się dwa razy zanim dacie... szumowina Telemarketerka Orange -Krzywoustego (3) Przepraszam -czy zna ktoś tą firmę, może ktoś był na rozmowie, wie ile płacą... bezrobotna AMWAY (23) Witam Na różnych forach czytałem o w/w firmie...opinie pozytywne... Andrzej umowa o pracę a urlop wych. (2) Mam umowę do kwietnia 2013r ,czy na urlopie wych, moze zakład pracy rozwiazać... kornelia79 NAPISZE WAM TAK (5) Praca jest ale pracodawcy w ciula lecą np; ostatnio pracowałem za 10 zł... madmaxxx praca (3) jak czytam o pracodawcach to szlak mnie trafia szukają młodych doświadczonych... maria Pracownika ochrony Gdynia Karwiny (2) płacą 4-5 zł na godzine,godzin ponad etat miki Co sądzicie o pubie Scruffy O'Brien przy Manhattanie? (2) Mam pytanie i prośbę, żebyście pisali swoje opinie odnośnie pubu Scruffy... XoXo studio wellnes, dietetyka, studio urody itp itd (4) Firma mieści się na ul OKOPOWEJ To co piszą w swoich ogłoszeniach to... sandy Agencja Top Models ??? (2) przepraszam, słyszał kto o Agencji Top Models w trójmieście ? To jest ich... monika11 Kto wie coś o dodatku akwizycyjnym? (4) Hej,nie mam prawa do zasiłku dla bezrobotnych,czy w takim wypadku jak znajde... Agatka