Praca w Biedronce (88) Cześć! Czy są tu osoby pracujące w Biedronce?? Dziś idę na rozmowę... Colorwomen Urlop wychowawczy a praca na zlecenie. (3) Dziewczyny jak to jest??? Jestem zatrudniona w firmie, w której pracowałam... ojjka Praca w sklepie wysyłkowym (15) Hej dziewczyny, jutro idę na rozmowę kwalifikacyjną do sklepu... basia_gda
Praca z ogłoszenia?? Czy to w ogóle możliwe?? (56) Pół roku temu skończyłam studia. Szukam pracy przez portale internetowe. Bez... Anka co o tym myślicie?? praca chałupnicza (8) jw. myslicie że naciągacze??... crazy. Praca na 1/2 etatu (8) Mam pytanko czy któraś z Was wie gdzie zatrudniają na pół etatu? Niedługo... Becik27 Praca w prywatnym przedszkolu, któraś z emam pracuje? (13) hej. Jak wyglada sprawa z zarobkami i godzinami? czy skórka warta wyprawki... Katarzynka praca na kasie w realu na kolobrzeskiej (15) mam pytanie moze jest tu jakas mama ktora pracowala na kasie w realu... kaska Sprzątanie po remoncie... Za ile? (9) Witam. Mam propozycję posprzątania całego mieszkania ( 108 m ). Chodzi o... Marta111 Praca a dziecko ! Wesprzyjcie (26) Dziewczyny, zastanawiam sie od jakiegos czasu czy nie znalesc jakiejs pracy... IwonaMarcysia praca praca... (2) ...praca, a raczej jej brak. wie ktoś coś może w tej sprawie?? sushi_girl Praca oferty (1) Czemu tak ciężko z pracą jest, taką porządną. Najwięcej jest telemarketerow,... Doris86 nnt firma pofar sopot (1) Witam! Przepraszam, że nei na temat ale..czy ktoś miał może do czynienia z... gosik_sz wychowawczy a dodatkowa praca? (2) Dziewczyny, czy będąc na urlopie wychowawczym można dorywczo pracować np. na... mika Praca po studiach-z ogłoszenia czy po znajomości? (18) Hej! Jestem młodą mamą, jeszcze na studiach. Zostało mi pół roku i... Sylwia Praca w szkole? (13) Jak najlepiej się za to zabrac? Mam kwalifikacje do pracy jako pedagog i... Emilia praca (46) hej dziewczyny,macie może jakieś doświadczenia z pracami chałupniczymi czy... paulina praca (21) Dziewczynki mam pytanie, czy któraś z Was ma jakiś dobry pomysł na dorobienie... Adulka praca (7) Witam! :D Szukam pracy chałupniczej, z racji urlopu wychowawczego siedzę w... paulis poszukiwana praca - Gdańsk (5) Moja siostra już od jakiegoś czasu szuka pracy... żal mi jej trochę bo widzę,... Mar-chew