e leclerk przymorze (2) odradzam stanowczo prace w leclerku na przymorzu!!!!!!!!!!!!!!prace z pewna... kkkk Pracodawcy przychylni mamom. (12) W wrześniu moje dziecko idzie do przedszkola, a ja chcę wrócić do pracy. Czy... mama wraca do pracy Monitoring w Gdyni. (1) Monitoring to fajna rzecz, ale w Gdyni nie ma go kto obsługiwać. Regułą... SUN TZU
Praca (7) Dziewczyny - czy któraś z Was pracuje w firmie DELPHI na Kokoszkach ????... Asiek Pracodawcy jakich polecacie ? (13) Witam! pracuję już 3 lata w hurtowni odzieżowej EXTRASS jako specjalista... hadzi85 praca dla studentki (16) Od kadrowej się dowiedziałam, że na okres wakacji (od teraz do końca... Madison praca dla ciężarnych (3) ja nie wiem.. od dobrych 3 miesięcy rozsyłam cv.. i nic.. czy na prawdę... anka praca chałupnicza,ktoś pracuje? (16) dziewczyny czy któraś z was dorabia pracami chałupniczymi?macie jakieś... annika1801 poszukiwana praca dla mlodej osoby (6) Witam, Od jakiegoś czasu szukam dla siebie pracy na wakacje. Jestem osobą... milady Praca w Biedronce (88) Cześć! Czy są tu osoby pracujące w Biedronce?? Dziś idę na rozmowę... Colorwomen Urlop wychowawczy a praca na zlecenie. (3) Dziewczyny jak to jest??? Jestem zatrudniona w firmie, w której pracowałam... ojjka Praca w sklepie wysyłkowym (15) Hej dziewczyny, jutro idę na rozmowę kwalifikacyjną do sklepu... basia_gda Praca z ogłoszenia?? Czy to w ogóle możliwe?? (56) Pół roku temu skończyłam studia. Szukam pracy przez portale internetowe. Bez... Anka co o tym myślicie?? praca chałupnicza (8) jw. myslicie że naciągacze??... crazy. Praca na 1/2 etatu (8) Mam pytanko czy któraś z Was wie gdzie zatrudniają na pół etatu? Niedługo... Becik27 Praca w prywatnym przedszkolu, któraś z emam pracuje? (13) hej. Jak wyglada sprawa z zarobkami i godzinami? czy skórka warta wyprawki... Katarzynka praca na kasie w realu na kolobrzeskiej (15) mam pytanie moze jest tu jakas mama ktora pracowala na kasie w realu... kaska Sprzątanie po remoncie... Za ile? (9) Witam. Mam propozycję posprzątania całego mieszkania ( 108 m ). Chodzi o... Marta111 Praca a dziecko ! Wesprzyjcie (26) Dziewczyny, zastanawiam sie od jakiegos czasu czy nie znalesc jakiejs pracy... IwonaMarcysia praca praca... (2) ...praca, a raczej jej brak. wie ktoś coś może w tej sprawie?? sushi_girl