Poszukiwana praca na urlopie wychowawczym (5) Witam serdecznie, za dwa tygodnie rozpoczynam urlop wychowawczy i od... Randa82 praca i stosunek do pracownika w Ge Money Banku na ul. Marynarki (18) Co myślicie o stosunku do pracowników w Ge Money Banku? Prócz tego, że... kozzza ciąża a praca przy kompie 8h (16) Według przepisów kobieta w ciąży nie powinna pracować przy komputerze dłużej... Kostkap
Pomóżcie - praca! (5) Dziewczyny, pisałam już wcześniej o tym, piszę jeszcze raz, ponieważ już sama... iwonkape ZMIANA WĄTKU :) JAK U WAS Z PRACĄ? (20) HEJ - DOWIEDZIAŁAM SIE NIEDAWNO ZE DOSTANE WYPOWIEDZENIA.... OBECNIE SZUKAM... H&S gdzie ta praca ! (43) po slubie bardzo szara rzeczywistosc... nie mam pracy.... nie moge nic... Anka 23 Praca w Polsce (29) Czesc dziewczyny, byc moze ten temat nie powinnien sie tutaj pojawic ale... Shamroczek praca-kiedy idziecie na zwolnienie? (20) Witam Ciekawa jestem w ktorym miesiacu wiekszosc dziewczyn w ciazy planuje... bazylek praca era, orange,plus (4) witam dziewczyny orietujecie sie jak wyglada praca w erze czy orange?... misunia praca:(:(:( (120) dziewczyny jestem po szkole średniej z matura fakt ze nie mam doświadczenia,... gosia1234 praca + rodzina, jak to pogodzić? (20) Jakie macie doświadczenia w godzeniu zycia zawodowego z pracą? Mam trójkię... Żabka praca.....:(((( (46) hej dziewczyny mam powazny problem chodzi o to ze dzis wlasnie dowiedzialam... Agusia22 Jak jest z pracą na 0,5 etatu? (2) Mam takie pytanko, nie pracuje od 5 lat i nie jestem na bierząco. Jak jest z... ninka praca w ING NN (5) czy ktoś ma jakieś doświadczenie w ING NN? jestem umowiona na rozmowe... lullu praca (25) Wiekszośc z nas, to ludki juz pracujące... Ale czy zawód,który teraz... paty PRACA W ZUSIE (33) Witam wszystkich forumowiczów!!!!! Muszę to wam napisać bo naprawdę jestem w... sylwia106 praca (8) hej, wiem, ze troszke nie na temat slubny, ale na pewno jest to temat... sara.k praca w sklepie (20) Czy mając wykształcenie wyższe podjąłbyś się pracy w sklepie? - tak,... Rut ROSSMANN - PRACA (3) HEYA...prawdopodobnie bede mogla pracowac w rossmanie ale kurcze jakos nie... zuzanka Praca zagranicą (2) Praca zagranicą /Anglia/ Irlandia Jest sporo firm które pośredniczą w... marcin5625