PZU -praca w biurze??? (1) czy ktoś pracował może w PZU, macie jakieś informacje, dlaczego zatrudniają... ciekawa dzial.adm@onet.eu (1) czy ktoś wie może co to - czy to nie aby jakieś green line bądź też cyfra +... ja heheh (1) urzad pracy = obywatel gorszej kategorii bezrobotby
PRIMA MODA (1) Wiele słyszałam na temat tej firmy. Zarówno opinii pozytywnych jak i... xxx PBUH "Siltex" NIE PŁACĄ WYNAGRODZENIA (2) PBUH "Siltex" Gdynia Opinie i dyskusje: Forum praca dane kontaktowe:... xxxxx MD HOLDING -UWAGA OSZUSTKA (2) PRZESTRZEGAM WSZYSTKICH PRZED FIRMĄ MD HOLDING -OSZUSCI NIE PŁACĄ !!!! OKRADZIONA PRACOWNICA co za analfabeci (5) co za krótko wzroczni analfabeci pracuja w tym urzędzie !!!!!!!!!!!!!!!!... Kamil Hostessa ?! (4) Wiecie może coś więcej na temat tej oferty :... monika11 Zarabianie przez internet (5) Mam pytanie możecie mi powiedzieć co to są za ogłoszenia w stylu... gość hestessa- recepcja niezłą ściema (2) brak maila firmowego, brak danych firmy jak adres, zdjęcie biurka z... kornik PRECZ Z BEZPŁATNYM OKR.PRÓBNYM!!! (2) ludzie miejcie godność, szanujcie swoją pracę !!! z****nym obowiązkiem... kornik Zapraszamy do wspolpracy dziewczyny (7) Forma zatrudnienia: Inna Stanowisko: Inne Rodzaj pracy: Stała... iPODaniel ateneum (2) Czy ktos byl na rozmowie w ateneum do pracy w dziekanacie? ropa panie do sprzatania w gdyni (3) to juz chyba przesada zeby wymagac zaswiadczenia o niekaralnosci do pracy... kira Pole Namiotowe Lazurowe (1) ludzie szanujcie się!! Wkleiłem ich ogłoszenie do notesu, najpierw oferowali... obserwator TI-MA (3) nie polecam - wręcz odradzam!!!! XYZ klub wellnes- nieuczciwe przedsiębiorstwo (4) Ich ogłoszenia pojawiają się od kilku miesięcy pod różnymi tytułami i... jura Poszukuje 5 osób do nowo otwartego biura w Gdańsku.-to są oszuści z Okopowej (2) uwaga!za przeszkolenie chcą 390 zł i nie dają gwarancji zatrudnienia! uji PROSTYTUCJA !!! (7) Na trojmiasto.pl widzę coraz więcej ogłoszeń dotyczących naboru do burdeli... Kosiarz Spotkanie rekrutacyjne w hotelu szydłowski? kto idzie? (3) Hej, czy ktoś ma jutro spotkanie rekrutacyjne w hotelu szydłowski w Gdańsku?... malinka