ponowne wysyłanie CV (5) Mam pytanie. Parokrotnie widziałam na różnych portalach ogłoszenie w sprawie... ona Mój mąż szuka pilnie pracy (35) Hej czy możecie polecić wiarygodnego pracodawcę i uczciwego , mój mąż szuka... madzia UWAGA NA PRACE SPRZATANIE RANNE UL SZCZESLIWA W GDANSKU! (1) OSZUSTY NIE WYPLACAJA ZAROBIONYCH PIENIEDZY W DECATHLON PSZY UL SZCZESLIWEJ... GOSKA
jak zdobyć licencje na taki (1) Witam Zastanawiam się nad prać jako taksówkarz bądź w przewozie obób. Jak... rafi dobra-rada.pl (1) Hej. Chciałam zapytać o Wasze opinie, gdyż ku mojemu zdziwieniu pojawiły się... redaktor;) Zatrudni ekspedientke do miesnego ale warunek!! (8) minimum rok doswiadczenia hahahaha ludzi popierniczylo bo ciezko sie nauczyc... bbbb Praca w hiltonie (4) Wycisną cię jak cytrynę a na koniec wrzucą parę groszy do kieszeni albo i nie... be be fu tak..5 tys za stanie z transparentem?? (5) hi hi hi Olka Zatrudnienie po 50. (16) Dlaczego pracodawcy nie chcą zatrudniać osób po 50? Tracę pracę, mam duże... gdynianka Praca dla osoby 16-letniej (1) Jak, gdzie u kogo można znaleźć pracę dla osoby niepełnoletniej? Wybór w... Tomasz Pensjonat u Zosi (3) to nie jest wrzeszcz tylko za Przejazdowem aż... więc albo ściemniają na... nie uciekajcie jak najdalej (4) nie polecam,chyba ze macie ochote byc wypompowane emocjonalnie i psychicznie... zyczliwa Ochrona (1) Nie do ochrony osobistej to by chcieli najlepiej wielkie szafy ;) pytanie Gildia- box 33- dżinsy (8) nie polecam, facet przeprowadza rozmowy przy dziewczynach które są na dniu... kiszka ASSECO PROKOM W GDYNI - CZY KTOŚ WIE JAK SIĘ PRACUJE ?????? (3) Czy ktoś wie/słyszał o atmosferze i warunkach pracy w firmie Asseco Prokom w... Aga Lombard (3) ciągle pojawia się ogłoszenie - facet szuka kobiety z prezencją do lombardu-... figa TarifaSurf (2) niezłą beka... ludzie niepoważni szukają osoby która im napisze cyt.... OXFORD nnt. Praca na morzu (6) Dziewczyny, planuje podjąć pracę na statku, tzn. to jest moje marzenie. Mój... buninka praca- klub wellness (7) Witam. Ostrzegam przed pracą w klubie wellness. płacisz za umowę rocznie 360... sylwia uwaga! (1) Uwaga na ogłoszenia o roznoszeniu gazetek i ulotek do euro skrzynek w Gdyni!... pomocna