ch gildia (2) Ostrzegam facet nie wie tak naprawde czego chce poszukuje osoby ze... bedaca na rozmowie hostel (3) 24godziny za 50 zł smiechu warte 2.08 za godzine nocna , niech wlasciciel lub... MANIA kierowca kat. b do obsługi klienta (2) Czy ktoś wie coś na temat tej pracy ? ciekawa
praca w marketach na umowy śmieciowe oraz za kasę także śmieciową (1) Uwaga na serwisy sprzątające w Makro Gdynia Tesco Gdynia Real Gdynia proszę... Yeti praca (1) Witam czy ktoś wie może na jakich stronach mogę szukać aktualnych ogłoszeń o... patrycja ADIDAS Sprzedawca Klif Gdynia (11) jaki jest sens zatrudniania studenta jesli oferuje się umowę o dzieło?... warch Gdzie najtaniej badania sanepid? (5) wszędzie szukają osób z aktualnymi badaniami- nie mam takich, poza tym jestem... viola Miejsca pracy dla anglistów (9) Witam! Od niedawna mieszkam w Cisowej i bardzo mi się tu podoba. Z... Magda Gline-> kolejna firma KRZAK (1) nie ma maila firmowego nie ma strony internetowej firma w necie nie... OXFORD praca hostessy hostessima art (1) chciałam przestrzec wszystkie dziewczyny wysyłające swoje aplikacje panu,... aaa_gdansk Agencje pracy- GI Group (7) Witam, Czy ktoś miał do czynienia z tą agencją? Czy są wypłacalni i płacą... ABC masakra (1) musi być fatalna praca skoro właściciel boi się opinii na forum i nie podaje... OXFORD Perfect lady - przedstawiciel handlowy (2) Witam, Składał ktoś swoją aplikację do nich? był na rozmowie, a może tam... Kasia gdzie szukacie pracy /poza www.trojmiasto (8) Witam Napiszcie, gdzie szukacie ofert pracy (poza tym portalem)? Co... Karola spożywczy KOSAKOWO*-MOSTY (1) CZY KToś kojarzy to ogłoszenie i jakie są tam warunki pracy?... haligali A co powiecie o pracy w MEBLOMAKU? (1) Może ktoś pracuje lub pracował na stanowisku Sprzedawcy, jakie są tam... malinka praca- asystent dietetyka (1) czy ktos moze sie orientuje gdzie potrzebują na ww stanowisko? bo juz... :( praca na 0,5 etatu? (15) może ktoś z was podpowie czy pracodowaca musi sie zgodzic na prace na 0,5... Sara-03 PRACA W "LIDLU" W SOPOCIE (11) Witam! Czy ktos zostal zatrudniony w Lidlu w Sopocie? Wyslalam CV i... ***** Panią do sprzątania (3) dane kontaktowe: KRZYSZTOF E-mail: darekgd2@wp.pl Miasto: GDANSK... k.k