Tomek - ocena (1) Pyszne jedzenie, bardzo wysoka jakość i różnorodność produktów, dostawy w... Tomek Beata - ocena (1) Pracownia Smaku oferuje catering dietetyczny i okazjonalny na najwyższym... Beata Beata - ocena (1) Bardzo polecam , najlepszy catering . Beata
Zak - ocena (1) Fenomenalne jedzenie - w końcu catering z normalnym i dobrym jedzeniem, które... Zak Beata - opinia (1) Z cateringu Pracowni Samku korzystam od maja i polecam - smacznie - posiłki... Beata olek - opinia (1) Niestety bardzo słabo, dieta śródziemnomorska to tylko z nazwy. Przez trzy... olek Natalia - opinia (1) Jestem drugi miesiąc na cateringu i mogę stwierdzić ze to najlepszy jaki... Natalia Marek D - opinia (1) Jeśli ktoś się zastanawia, to zdecydowanie mogę polecić pracownię smaku.... Marek D Kasia - opinia (1) Wypróbowałam już kilka diet pudełkowych ale Pracownia Smaku bije wszystkie na... Kasia Daria - opinia (1) Posiłki bardzo urozmaicone, estetycznie i apetycznie zapakowane, a przede... Daria Kasia - opinia (1) Pyszne jedzenie, świeże i dostarczone na czas. Obsługa na wielkie 5 z plusem! Kasia Katarzyna - opinia (1) Współpraca cudowna, mimo naprawdę dużego zamówienia, Państwo z Pracowni Smaku... Katarzyna Ewelina - opinia (1) Korzystałam z cateringu pod koniec stycznia. Z czystym sercem mogę polecić... Ewelina Ewa - opinia (1) Z Pracowni Smaku korzystam już kolejny raz i jestem bardzo... Ewa Bartosz - opinia (1) Jedzenie bardzo dobre, kurier zawsze na czas i dodatkowo bardzo dobry kontakt... Bartosz Anna - opinia (1) Ciekawe menu, niebanalne połączenia smaków, potrawy estetycznie podane a... Anna Anna - opinia (1) Bardzo smaczne i urozmaicone posiłki. Wg mnie najlepsza dieta pudełkowa w... Anna Paula - opinia (1) Serdecznie polecam skorzystać z oferty Pracowni Smaku. Zamawiałam catering... Paula ola - opinia (1) w kwietniu 2022 r, minie rok odkąd korzystam z cateringu z "pracowni smaku",... ola Kamila - opinia (1) Pierwszy catering okazjonalny zamówiłam w Pracowni Smaku na Wielkanoc. Jakość... Kamila