Zadowoleni klienci - opinia (1) Cały proces kredytowy przeszedł zgodnie z oczekiwaniami. Od wyboru banków do... Zadowoleni klienci Katarzyna - opinia (1) Pani Anna to wzór profesjonalizmu i życzliwości wobec klienta. Zawsze miała... Katarzyna Radoslaw - opinia (1) Bardzo dobre doradztwo w sprawie kredytu mieszkaniowego. Polecam usługi tej... Radoslaw
tomasz - opinia (1) Bardzo dziękujemy Panu Łukaszowi za fachową pomoc, doradztwo oraz... tomasz Marcin P. - opinia (1) Pani Anna bardzo profesjonalnie się mną zajęła. Wyczerpująco wyjaśniała... Marcin P. Kamil - opinia (1) Pani Anna Mielewczyk - zawsze pod telefonem, profesjonalna i pełna... Kamil Kasia - opinia (1) Bardzo profesjonalna obsługa z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Serdecznie... Kasia Kamila - opinia (1) Bardzo polecam Pana Łukasza. Pełen profesjonalizm, wsparcie na każdym etapie,... Kamila Piotr Wesołowski - opinia (1) Bardzo kompetentny zespół. Można spokojnie zaufać. Serdecznie polecam. Piotr Wesołowski Mateusz - opinia (1) Szybka, rzetelna i miła obsługa! Serdecznie polecam Pana Łukasza! Mateusz Bartosz - opinia (1) Polecam z całego serca usługi firmy Prime Banking. Łukasz Kubista, która... Bartosz mati - opinia (1) Jestem bardzo zadowolony z usług Pana Łukasza Kubisty. Polecam z całą... mati Joanna - opinia (1) Profesjonalne usługi i doradztwo! Serdecznie polecam! Joanna Witold Osmanski - opinia (1) Jestem bardzo zadowolony. Usługi na profesjonalnym poziomie. Witold Osmanski Tomasz S - opinia (1) Najlepszy doradca jakiego spotkałem w życiu. Dziękuję za profesjonalne... Tomasz S Piotr - opinia (1) Prime Banking to firma godna zaufania. Polecam. Piotr Ola i Kamil - opinia (1) Dzięki pomocy Pani Ani Mielewczyk otrzymaliśmy kredyt na nasze wymarzone... Ola i Kamil Anna - opinia (1) Z przyjemnością wystawiam pozytywną opinię Panu Łukaszowi z Prime Banking.... Anna Michał - opinia (1) Pan Łukasz zrobił nam taką ofertę, że dzięki niemu niedługo będziemy się... Michał Tadeusz - opinia (1) Polecam Panią Anię Mielewczyk. Cały proces ubiegania się o kredyt przebiegł... Tadeusz