Agata Priszler - ocena (1) Opinia na temat współpracy z firmą Prime Banking, zwłaszcza z panem Łukaszem... Agata Priszler Alicja Dąbk - ocena (1) Polecam współpracę z Prime banking , pełen profesjonalizm , doświadczenie... Alicja Dąbk Olga Grądzka - opinia (1) Obsługa i pomoc rewelacyjne. Bardzo dziękuję Pani Annie Mielewczyk. Podałam... Olga Grądzka
Katarzyna - opinia (1) Dziękuję p. Annie za bardzo sprawne przeprowadzenie mnie przez procedurę... Katarzyna Tomasz G. - opinia (1) Mogłem liczyć na szybką i skuteczną pomoc w uzyskaniu kredytu Tomasz G. Grzegorz - opinia (1) Serdecznie polecamy współpracę z Panem Łukaszem Kubistą - mega zaangażowany,... Grzegorz Anna - opinia (1) Bardzo dziękujemy pani Ani za pomoc w przejściu przez proces uzyskania... Anna Łukasz - opinia (1) Z Panią Anną to kredytów można co weekend brać! Pełna opieka nad laikiem... Łukasz Magdalena - opinia (1) Polecam Łukasza i Anie. Świetna współpraca i pełne zaangażowanie Magdalena Aleksandra - opinia (1) Bardzo profesjonalna obsługa. Pani Ania przeprowadziła nas przez cały proces... Aleksandra Agata - opinia (1) Pani Anna sprawnie przeprowadzila mnie przez proces kredytu hipotecznego od... Agata Krzysztof - opinia (1) Bardzo fachowa pomoc przy wyborze kredytu hipotecznego, porównanie ofert... Krzysztof Paweł Boroszko - opinia (1) Polecam współpracę z panem Łukaszem Kubistą. Dzięki jego zaangażowaniu... Paweł Boroszko Przemek - opinia (1) Pani Anna pomogła w przejściu przez zawiłości dokumentacji i aplikacji o... Przemek Jolanta i Wojciech Pszczółkowscy - opinia (1) Pani Anna Mielewczyk pomagała nam przy załatwieniu kredytu. Osoba... Jolanta i Wojciech Pszczółkowscy Izabela Ł. - opinia (1) Obsługa klienta na najwyższym poziomie, szybkie i profesjonalne działanie,... Izabela Ł. Katarzyna D. - opinia (1) Dzięki Panu Łukaszowi cały proces pozyskiwania kredytu przebiegł sprawnie i... Katarzyna D. Krzysztof - opinia (1) Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług świadczonych przez Pana Łukasza z Prime... Krzysztof Oliwia Ginna - opinia (1) Pan Łukasz sprawił, że cały proces kredytowania był łatwy i przyjemny, zajął... Oliwia Ginna Patrycjusz Szydlik-Bukowski - opinia (1) Pan Łukasz Kubista pomógł nam na każdym etapie w uzyskaniu kredytu... Patrycjusz Szydlik-Bukowski