Irena - opinia (1) Zdecydowałam się zasięgnąć informacji na temat kredytów hipotecznych w firmie... Irena Artur Sobek - opinia (1) Bardzo polecam . Przmiła obsługa super doradztwo , chętnie odpowiada na... Artur Sobek Dorota - opinia (1) Pan Łukasz przeprowadził mnie przez cały proces kredytowy. Odpowiada mailowo,... Dorota
Joanna - opinia (1) Bardzo polecam współpracę z P. Anną Mielewczyk z Prime Banking! Cała... Joanna Jakub Krawczyński - opinia (1) Jeżeli doradztwo kredytowe to polecam Pana Łukasza, który od samego... Jakub Krawczyński Jakub Krawczyński - opinia (1) Jeżeli doradztwo kredytowe to polecam Pana Łukasza, który od samego... Jakub Krawczyński Maciej - opinia (1) Polecam Pana Łukasza. Bardzo dobre doradztwo w temacie kredytu hipotecznego.... Maciej Jerzy - opinia (1) Bardzo profesjonalne i indywidualne podejście do klienta. W trakcie całego... Jerzy Przemysław - opinia (1) Pani Anna Mielewczyk to prawdziwa profesjonalistka w kwestiach doradztwa jak... Przemysław Przemek - opinia (1) Profesjonalna obsługa. Pani Anna bardzo mi pomogła przy ubieganiu się o... Przemek Emilia - opinia (1) Obsługa profesjonalna, wsparcie merytoryczne oceniam na 5. Bardzo dobry... Emilia Marta - opinia (2) Polecam wszystkim współpracę z Panem Łukaszem, którego wiedza,... Marta Klaudia P. - opinia (1) Dla osoby o zerowej wiedzy dotyczącej kredytów i ogólnopojętych finansów pan... Klaudia P. k - opinia (1) Pan Łukasz stanął na wysokości zadania, pełen profesjonalizm i zaangażowanie... k Angelika i Łukasz - opinia (1) Pan Łukasz to człowiek instytucja; bardzo kompetentny doradca o szerokiej... Angelika i Łukasz Ludmiła N. - opinia (1) Pomoc Pani Ani Mielewczyk przy sprawach kredytowych była nieoceniona. Pani... Ludmiła N. Izabela - opinia (1) Profesjonalna pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego.Miło, sprawnie,... Izabela Monika - opinia (1) Kompetentny, rzetelny i godny polecenia Monika Wiktoria - opinia (1) Polecam Pana Łukasza. Bardzo profesjonalna pomoc w uzyskaniu kredytu... Wiktoria Natalia - opinia (1) Przemiła i profesjonalna obsługa. Przy podpisaniu aktu notarialnego oraz... Natalia