Wioleta M. - opinia (1) Bardzo profesjonalna obsługa, ofera wielu banków i duża pomoc w kompletowaniu... Wioleta M. Jacek - opinia (1) Profesjonalna, rzetelna pomoc w uzyskaniu kredytu, polecam;) Jacek Asia i Tomek - opinia (1) Serdecznie polecam Pana Łukasza, ja nie wiem jak on to robi ale robi to... Asia i Tomek
Ada S. - opinia (1) Jesteśmy bardzo zadowoleni. Jeśli jeszcze kiedyś będziemy chcieli wziąć... Ada S. Magda - opinia (1) To miejsce poleciła mi koleżanka z mężem, ktorzy korzystali wcześniej z usług... Magda Buccino Marco - opinia (1) Outstanding service. We have used already twice any time the same very... Buccino Marco Kajetan J. - opinia (1) Bardzo dobry kontakt, wszystko dokładnie wytłumaczone. Polecam. Kajetan J. Krzysiek - opinia (1) Moja wiedza na temat finansów jest skąpa. Nie wiedziałem, że w tej materii... Krzysiek Kasia K. - opinia (1) Profesjonalne podejście do klienta, szybkie dzialanie. Każdemu życzę takiego... Kasia K. Ania - opinia (1) Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panem Łukaszem. Super podejście do... Ania Z. Hrecka - opinia (1) Serdecznie polecam, pełen profesjonalizm! Z. Hrecka Renata Krysiak - opinia (1) Jeżeli ktoś szuka osoby kompetentnej z umiejętnością zrozumiałego... Renata Krysiak Adam - opinia (1) Moja sytuacja finansowa była dosyć skomplikowana, wydawało mi się, że... Adam Aleksander Karmelitow - opinia (1) Profesjonalizm na najwyższym poziomie Aleksander Karmelitow Artur - opinia (1) Pan Łukasz to firma sama w sobie !!! Pełen profesjonalizm i wzorowe podejście... Artur Piotr - opinia (1) Doskonali specjaliści w branży. Stałe w kontakcie, informujący stale o... Piotr Tomasz - opinia (1) Polecam Pana Łukasza. Rozmowy przebiegały w miłej atmosferze, kontakt... Tomasz Krzysztof - opinia (1) Wszystko bardzo sprawnie i profesjonalnie. Dwa spotkania osobiste - jedno na... Krzysztof Krzysztof - opinia (1) Jako firma działająca w branży nieruchomości mamy do czynienia z wieloma... Krzysztof Aga - opinia (1) Anna Mielewczyk rzetelność i profesjonalizm. Polecam Aga