Agnieszka - opinia (1) Polecam panią Annę Mielewczyk. Bardzo profesjonalna i pomocną. Cały proces... Agnieszka Jakub G. - opinia (1) Pani Ania Mielewczyk bardzo nam pomogła. Skutecznie i bardzo profesjonalnie.... Jakub G. Tomasz S - opinia (1) Gorąco polecam panią Annę Mielewczyk. Bardzo pomocna i sympatyczna... Tomasz S
Karolina M. - opinia (1) Polecam współpracę z Panią Anią Mielewczyk. Bardzo mi pomogła przy... Karolina M. Piotr - opinia (1) Pani Ania Mielewczyk jest wspaniałą osobą - miłą, a do tego bardzo... Piotr Małgorzata - opinia (1) Polecam z całego serca Panią Olgę. Jest to profesjonalistka w każdym calu. Na... Małgorzata Łukasz - opinia (1) W 100% profesjonalnie. Pan Łukasza na spotkaniu wszystko wytłumaczył w sposób... Łukasz Karol - opinia (1) Bardzo miła i profesjonalna firma. Ekspert kredytowy, z którym miałem... Karol grzegorz - opinia (1) Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Panią Anną Mielewczyk. Cały proces... grzegorz Gosia - opinia (1) Najlepszy, najcierpliwszy i najskrupulatniejszy! Gosia Szymon M - opinia (1) Bardzo kompetentna obsługa i wsparcie przed, w trakcie i po procesie... Szymon M Magda - opinia (1) Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z P. Łukaszem. Cały proces kredytowy... Magda Artur - opinia (1) Dzięki Pani Ani Mielewczyk proces uzyskania kredytu hipotecznego przebiegł... Artur Tomasz - opinia (1) Z panią Anną załatwialiśmy nasz pierwszy kredyt hipoteczny, fachowość oraz... Tomasz Kuba - opinia (1) Bardzo sympatyczna, kompetentna i zaangażowana w sprawę obsługa. Podczas... Kuba Anna - opinia (1) Współpraca z Panią Ania to niesamowite doświadczenie profesjonalizmu,... Anna Mateusz - opinia (1) Właśnie został uruchomiony kredyt, wszystko poszło sprawnie na każdym etapie... Mateusz S - opinia (1) Mimo początkowych obaw związanych z korzystaniem z pośrednika, jesteśmy... S Alicja - opinia (1) Pan Łukasz fachowo, profesjonalnie i sprawnie poprowadził mnie i mojego męża... Alicja S.Wanatowski - opinia (1) Polecam! super podejście do klienta, dobry kontakt podczas współpracy i... S.Wanatowski