Uszkodzenie 4 paznokci (1) Odradzam lecznicę, dotychczas chodziłam do nich na szczepienia bo miałam... JJ Polecam! (1) Gorąco polecam gabinet. Jedyny weterynarz w trojmieście który potrafi podejść... Aga Błędna diagnoza p.Benkowskiego (2) 9 miesięcy temu poprosiłam o przebadanie suczki, u której podejrzewałam... Gosia
Stefanek bardzo dziękuje za poskładanie łapki :)) (2) Chciałam bardzo podziękować tak wspaniałym lekarzom. Moja Szynszyla złamała... Madzia Wielkie DZIĘKI dla dr Benkowskiego (1) Więlkie dzięki dla dr Benkowskiego za wspaniałą opiekę nad naszym pieskiem... Janina Węglarz Gonzo (1) Byłam dziś z wężem u Pana Hajdo i jak najbardziej polecam. Fantastyczne... Lena paraliż agamy (1) Pan doktor Hajdo jest boski. Uratował naszą ZYgmuntę. Nasza 3 letnia agamka... Ania To nie Przychodnia - to Klinika m.zwierząt. (1) Jest to bardzo profesjonalna przychodnia z wysoko kwalifikowaną kadrą... Ryszard Kompetentny gabinet (1) Witam, Do przychodni trafiłem z moim psem Forestem sznaucer - 13 lat z... Przemek .... (3) Do gabinetu trafiłam z psem, u którego stwierdzono raka kości szczęki. Ciężki... Ewa S. Polecam (2) Przyjaźnie, rzetelnie i profesjonalnie Elżbieta Zaremba Młodzi, dynamiczni, zaangażowani ciałem i duchem - Polecam! (1) Benkowski & Hajdo to znakomity duet bardzo dobrego internisty z doskonałym... Sopocianka Tylko do Nch (1) Czy ktoś nam polecił tę lecznicę?-niestety nie.Trafiliśmy tam przez przypadek... Anita dr Jarosław Hajdo - chirurg specjalista od trudnych przypadków (2) Mieszkając w Sopocie zatoczyliśmy duże koło zanim trafiliśmy do Przychodni... Monika fantastyczni (1) Minął rok od kiedy pierwszy raz weszliśmy do gabinetu. Fantastyczne... Asia D Rewelacyjni lekarze, profesjonalna obsługa!!!!!! (1) Moja suczka Kaja przeszła skomplikowaną operację. Ze względu na wiek (ma 13... Grażyna Wielbicielka - opinia (1) Korzystam z usług od jakiś 4 miesięcy. Jestem bardzo zadowolona. Moja sunia... Wielbicielka Zdecydowanie polecam (1) Pełen profesjonalizm, super podejście do zwierząt. Nawet żółw otrzymał... Marta Z Mam do nich wielkie zaufanie (1) - i zawsze wychodzimy zadowoleni- to znaczy mój pies i ja...a Misza leczy sie... Magda rewelacja (1) Rewelacyjni czarodzieje! Pozdrawiam. joanna