MikeOnTheBike - opinia (1) Bardzo fachowy weterynarz, polecam szczególnie gorąco terrarystom Pana Hajdo,... MikeOnTheBike Zdecydowanie Polecam (1) Zdecydowanie godni polecenia gabinet nie naciągają klienta tylko rzeczywiście... Wojtek TYCJAN (1) Tycjan żyje dzięki tym dwóm wspaniałym lekarzom. Teraz znowy ich potrzebuje i... TYCJAN
asia - opinia (1) Od wielu lat chodzę z moimi zwierzętai do dr Benkowskiego i dr Hajdo, jeszcze... asia polecam!!! (1) rewelacyjne podejscie do psiaka, cierpliwosc w rozmowie z przejetym... Pauli Wystarczy popatrzeć (1) Takich lekarzy szukałam już dawno ! Normalni faceci przejmujący się tym co... wielbicielka Re: Aneta (1) Aneta no być może trochę przesadziłam z krytyką, ale powiem szczerze, że... elle Lekarze z wielkim sercem (1) Leczę swoje zwierzęta od paru lat u Panow doktorów i dziękuje losowi że po... KORA Elle ...........................................? (1) No ale Elle musze polemizować z Twoją oceną ,lecze dzikie koty u panów... Aneta Vet z sercem na dłoni (1) Bogate zaplecze medyczne i szeroka wiedza merytoryczna połączone z serdecznym... Bosa AMOR (1) REWELACYJNA LECZNICA!!!! GORĄCO POLECAM DOKTORKÓW!!! IZA Szpilka (1) Hej. Przez przypadek trafilam do dr.Benkowskiego z moja Kicia. Polecam... Szpilka82 Wujek Wet (1) Od kiedy naszą Emisię leczy tzw. "Wujek Wet" (dr Benkowski) uczęszczanie do... Kaśka Anna (1) Witam ,ja też byłam dzisiaj u dr.Benkowskiego i też było bardzo sympatycznie... Ania małgosia - opinia (1) znowu byłam z Bronką u dr Hajdo i znowu było fajnie małgosia Żółwik i Pędziwiatr :) (1) Panowie są bardzo sympatyczni i dobrze się dobrali...Żółwik i Pędziwiatr... Justyna i Małgorzata :) polecam wszystkim, którzy kochają swoje zwierzęta (1) jestem bardzo wdzięczna za wspaniałą opiekę nad moją suczką Bronką, za... małgosia