Pueblo

Restauracje Jedzenie na wynos

Gdynia, Antoniego Abrahama 56

Roman - ocena (1) Tylko tu jemy od początku,nic się nie zmieniło, bardzo dobre jedzenie i... Roman mark - opinia (1) wspaniałe oczekiwania zburzone już przed wejściem...rozumiem, że trzeba... mark Anna - opinia (1) Restauracja super jedzenie rewelacja.Tylko dodzwonić się do restauracji by... Anna
Jarek - opinia (1) Byłem z rodziną w El Pueblo w Gdyni- totalna porażka!!! Podróżuje wiele po... Jarek Nadia - opinia (1) Zawsze pyszne jedzenie, też dla wegetarian. Zawsze stała, miła obsługa,... Nadia Natalia - opinia (1) Dostałam inne danie niż te, które zamówiłam. Żałuję, że nie zgłosiłam tego... Natalia Hania - opinia (1) Jedzenie jest świetne, krem z kukurydzy jest delikatny i to jego specyfika Hania oj ponad 100 razy. w obytrzech lokacjach. - opinia (1) Zupę się bierze z kulkami, do tego steka, margaritę. Magiczne miejsce. Pueblo... oj ponad 100 razy. w obytrzech l Wiola - opinia (1) Polecam czesto tam bywam jest super atmosfera Wiola Mario - opinia (1) Jest smaczny profesjonalny klimat. polecam Mario Marta - opinia (1) Zawsze pyszne jedzenie, swietna obsluga i wyborne drinki. Marta Kudła - opinia (1) Trochę słabo, jedzenie nie Ok raczej dla migrantów, ja osobiście nie polecam... Kudła Michał C - opinia (1) Nic szczególnego jeśli chodzi o jakość przygotowania jedzenia. Żeberka... Michał C Krystian - opinia (1) Cuuudooo! Jedna z lepszych restauracji, zawsze wracam tam z wielką... Krystian Arek - opinia (1) Srednie jedzenie kiedys bylo lepsze tam jedzonko Arek Tomasz - opinia (1) Najlepsza knajpa w Gdańsku i Gdyni! Tomasz Joanna - opinia (1) Generalnie ok, ale krem z kukurydzy powinien niestety być w kategorii "desery" Joanna Sly - opinia (1) Kilka lat temu było jeszcze ok, teraz to jestem zawiedziony... Zamówiłem... Sly Dave - opinia (1) Obsluga dno. Reszta w na trojke. A mialo byc tak pieknie Dave Sesylia - opinia (1) Wspaniała, przepyszna kuchnia z dbałością o szczegóły. Kolejki przed lokalem... Sesylia