Pueblo

Restauracje Jedzenie na wynos

Gdynia, Antoniego Abrahama 56

Naprawdę warto:) (1) Naprawdę pyszne jedzenie...wzięliśmy fajitas z wieprzowiną która rozpływała... Irenka zawsze rewelacja (1) za zupy dałabym sie pokroic - kukurydziana, fasolowa - pycccchhaaa...... eWA Dobra restauracjia (1) Na plus -Menu (bogate i ciekawe) - Potrawy (orginalne i smaczne) - Czystość... kk
Oryginalne wołowe steki rozpływające się w ustach! (1) Przypuszczam, że Pueblo to jedno z nielicznych jeśli nie jedyne w Trójmieście... Anka WSPANIAŁE JEDZENIE!!!POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!! (1) dzisiaj wraz z moim chłopakiem wybraliśmy sie do Pueblo na obiad. Ja... Ania Niestety, bardzo sie zawiodłam. (1) Bywałam w Pueblo kiedyś (3-4 lata temu) i jedzenie było wyśmienite. Niedawno... Klaudia obsługa, klimat, wystrój - bez zastrzeżeń, natomiast jedzenie - hmmm... (1) Byłem w Pueblo wiele razu w ostatnich kilkunastu latach. Wciąż taka sama... dit Gorąco Polecam! (1) Do Pueblo wybierałam się juz od dawna , lubię meksykańską kuchnie i Tequile;)... Natalia Inspirujące (1) Pyszne jedzenie, zwłaszcza dla osób lubiących eksperymentować i poznawać nowe... Nati Polecam amatorom kuchni meksykańskiej (1) Surowy, ale "klimatyczny" wystrój. Dobre jedzonko - choć nieco za mało zup w... Zając POLECAM (1) W Pueblo stołuje się od ponad 3 lat. Cały czas zaskakuje mnie to miejsce w... DANIEL Polecam!a (1) Dziwię się, że dopiero po tylu latach wystawiam same szóstki temu lokalowi,... stały klient pyszne meksykańskie jedzonko!!! (1) Pueblo to jedna z mich ulubionych trójmiejskich restauracji. W sumie na... koralina Super, dziękuję!! (1) Moja ulubiona restauracja w Trójmieście. Jesteśmy z mężem stałymi... Oliwia Polecam wszystkim wybrednym i nietylko!! (1) Miałam okazję odwiedzić tą restaurację z rodziną,była to moja pierwsza wizyta... Monika Świetne miejsce (1) Gorąco polecam!!! Przepyszne jedzenie, miła obsługa no i cudowny nastrój ;)... ;)) NAJLEPSZA KNAJPA W GDYNI !!! (1) Ich łososia z migdałami nie pobije nic nic nic!! Steaki najlepsze w Gdyni... Art Przepysznie i przytulnie (1) Uwielbiamy Pueblo za przemiłą ciepłą atmosferę, doskonały klimat... Anna SUPER LOKAL SZCZERZE POLEC AM (1) naprawdę bardzo porżadna restauracja, super wystrój, pyszne jedzonko, solidne... Michał zatrucie pokarmowe (1) Do tej pory wspaniałe i ciekawie podane jedzenie, a w sobote rozczarowanie i... Renata