Pueblo

Restauracje Jedzenie na wynos

Gdynia, Antoniego Abrahama 56

polecam (1) Zdecydowanie POLECAM!! Jedzenie znakomite - każdy znajdzie tam coś dla... paulina Gorąco polecam (1) W piątek byłem z dziewczyną i kolegą w Pueblo na obiadku. Namówił mnie kolega... Tomek Super (1) Bywam tam juz od kilku dobrych lat. ZAWSZE jest tak samo milo i smacznie.... M.M.
; )))))) (1) 1) TRZEBA WIEDZIEC OC ZAMÓWIĆ ! STRAWY DLA LIKOW MEKSYKAŃSKEIJ KUCHNI I DLA... AMATOR POLECAM ! (1) Obsługa bardzo dobra. Szeroki wybór dan i alkoholu. Wystroj na prawde z... Pablo iza - opinia (1) Hmm. Knajpa polecana mi przez znajomych, niestety - jedzenie niesmaczne,a... iza Od dawna nie spotkalismy się z taką obsługą (1) A może nawet po raz pierwszy zostaliśmy tak potraktowani przez kelnera.... emkad rewelacja !!! (1) polecam ta restauracje.tak jak tam nie zjecie nigdzie...z ta restauracja... Rolek rewelka (1) bylem tam wczoraj po 4 letniej przerwie i jestem b.mile zaskoczony. jedzonko... piotr Wyśmienite (1) Miejsce to zostało mi pokazane kilka lat temu przez najomą i od tamtego... Ptysiak Przereklamowane (1) Beznadziejnie zrobiona karta. Jedzenie -nic specjalnego. Na tle innych... Patrycja Niestety NIE POLECAM (1) Właśnie wróciłam z restaturacji. Niestety nie zachwyciło mnie to miejsce. Po... ewa żaba - opinia (1) świetna obsługa, jedzenie rewelacyjne palce lizać gorąco polecam :) żaba Polecam wszystkim (1) Najchetniej odwiedzany przeze mnie lokal w Trójmieście, a nawet na Pomorzu.... Cecia Najlepsza restauracja w Gdyni! (1) Przychodzę tam dość często i zawsze wychodzę super zadowolona i najedzona.... Kasia meggie - opinia (1) Wpadki zdarzają się w restauracjach na każdym poziomie cenowym. Ale nie... meggie No niestety ! (1) No niestety nie bylem w zadnym innym miejscu, ani u innej jak to napisal moj... Meksykanin Super (1) Otoz nie zgadam sie z kilkoma opiniami:D Obsluga zawsze jest solidna - np.... Radmak Goraco polecam (1) Bywam w Pueblo 2-4 razy w miesiacu. Nigdy nie spotkalam sie z... Axis^ UWAGA !!!! (1) Lokal jest do bani. Jedzenie mierne i srednio "meksykanskie". Poza tym... Meksykanin