Pueblo

Restauracje Jedzenie na wynos

Gdynia, Antoniego Abrahama 56

nasza ukochana restauracja (1) od wielu,wielu lat nasza faworytka,jedzenie pyszne,duzo lepsze niz w wielu... Stefania Pueblo (1) Do Pueblo zawitałam pierwszy raz. Jedzenie wyśmienite. Byłam bardzo... PaulaAria fajitas! (1) Polecam danie z tytułu na gorącym półmisku z cebulką i papryką oraz pyszne... mariusz
Mierna obsługa (1) kelner, mały nieprzyjemny grubasek, który z łaską podchodzi do klienta, dania... Marek Pawłowski Fajna knajpka (1) Smaczne jedzenie, bardzo miła obsługa ( pan z wytatuowana ręką), przyjazne... Ola Bardzo Polecam - Pyszne Jedzenie - Super atmosfera (1) Dzis bylem z moja małzonką w restaracji Pueblo Gdynia.Moja małzonka zamowiła... Pawel "Spalony kurczak, to normalne, bo z grilla" (1) Dostałem spalonego kurczaka, takiej goryczy dostał, iż nie dało się tego... Piotrek Spadek jakosci (2) Korzystaliśmy z Pueblo kilkakrotnie bywało różnie ale obsługa 2 panów... Bb Niestety (1) Od wielu lat chodzilam do pueblo. niestety cos sie stalo jakis czas temu i... kaska Rozczarowanie (1) Mix mięs z grilla - suchawe, spalone - wręcz zwęglone z jednej strony, a... fred trochę się rozczarowałam (1) zastanawiam się skąd te achy i ochy nad tą restauracją. Zamówiłam Taco... Kachna Coś siadło... (2) Po kilkumiesięcznej przerwie odwiedziliśmy ze znajomymi naszą ulubioną... Wojt Zdecydowanie polecam! (Restauracja Gdynia) (1) Miałem okazję zjeść dzisiaj obiad wraz żoną i malutką córeczką. Przyznam, że... Mateusz NA WYNOS (1) MOi drodzy uważajcie na jedzenie brane na WYNOS !!! niestety oszukują,... GDYNIANKA Nie to co dawniej (2) Wstyd .. poza nie miłą obsługą - ten niski Pan Kelner-kolejne rozczarowanie... Oliwika Kamil - opinia (1) Wystrój na plus. Po zamówieniu porcji dla dwojga ( zestaw przystawek i dań... Kamil Niestety zawiodłam sie (1) Wybraliśmy sie z moim partnerem do Pueblo, ponieważ usłyszeliśmy wiele... Karolina GDYNIA kontra GDAŃSK (1) Od dawna jestem stałą klientką w gdyńskim Pueblo, a odkąd powstało także w... Stała klientka Bez lipy :) (1) Dziękuję za Tostadę, której już nie ma ;) ale się dało i była boska :) Bardzo... Mag Pewniak (1) Pueblo w Gdyni już od lat usytuowane jest bardzo wysoko na mojej liście... Senorita K