Pueblo

Restauracje Jedzenie na wynos

Gdynia, Antoniego Abrahama 56

V-da - opinia (1) Marudzić że nachosy sklepowe ️ nie no jak dla mnie to powinni wszystko sami... V-da Autorzyna - opinia (1) Super miejsce, byłem tam dziesiątki razy. Autorzyna Agnieszka - opinia (1) Potrawy rewelacyjne, warte swojej ceny. Obsługa bardzo miła. Agnieszka
Aga - opinia (1) Gorąco polecam! Uwielbiam! Jedzenie pyszne obsługa bardzo miła i pomocna.... Aga Dorota Biedronka - opinia (1) Pycha, miło, klimat super! Nasi goście z zagranicy również pod wielkim... Dorota Biedronka Wciąż jedna z najlepszych restauracji w Trójmieście! (1) Jak mało jest miejsc w Gdyni, które przetrwały dłużej niż 10 lat? Jedliśmy... E. Było miło ale się skończyło... (1) Planowaliśmy kolację na rocznicę ślubu, niestety nie miałem możliwości... Marcin Stały klient - ale już nie w Gdyni... (1) Jesteśmy z mężem stałymi klientami Pueblo od około 9 lat, ale po ostatniej... Pueblo Gdynia mówimy NIE Boże...jak ja kocham Pueblo... (1) Nagłówek mówi wszystko. Pyszne jedzenie, świetny klimat, ceny adekwatne do... BM Juz nie polecam (2) Jeszcze niedawno bylo to miejsce, ktore odwiedzalam czesto razem ze znajomymi... Ex Obsługa arogancka (1) Tak aroganckiej obsługi dawno nie spotkałam. Kelnerzy się zachowują jakby to... Anna Stały klient, nigdy się nie zawiodłem (1) 6/6 Znawca Bardzo niska jakość obsługi klienta!!! (1) Totalne dno!!! Justyna nie polecam (1) obsługa sobie radzi dobrze, czyli nie przejmuje się prośbami klientów.... Dorota obsluga pozostawia wiele do zyczenia... (1) kelnerka (blondynka) niemila,nieuprzejma,wrecz warczaca na klientow. troche... katr ryjmtu (1) Hm jak sie nie wie co sie chce jesc to trzeba byc D...............m polecili... ttftyyyg Brud (1) Jedzenie ok, obsługa też ale brud niemiłosierny. Brudne jest wszystko. Na... Edi Polecam (1) Jestem klientką Pueblo w Gdyni od wielu lat (myślę, że od początku).Świetna... Ania SPADLO I TO MOCNO (1) Jako bardzo czestym klientem Pueblo w Gdansku z czego tam wszystko jest na... Bartek URODZINY - dziękuję. Jak ZAWSZE pysznie :) (1) Jako stała Klientka odwiedzam restauracje regularnie w obu trójmiejskich... Karolina