pękające ściany (8) witam na działce posiadam domek w którym popękały ściany. jedno pęknięcie... arczi WASZE WNĘTRZA (37) Podziel się swoimi domowymi wnętrzami z czytelnikami Trojmiasto.pl. Pokaż... admin137 Kuchnia i konieczny jest kapitalny remont. (7) Szykuje się remont i zbieram informacje na temat wyposażenia kuchni aby... polańczyk
Gladzenie scian, sufitu + malowanie - jaka cena? (28) Witam, Mam mieszkanie w stanie deweloperskim, gdzie sciany i sufit sa w... Agnieszka Pokój dzienny do remontu. (1) Przerabiamy zwykły pokój na salon, potrzebuję nowego telewizora i kino... wojtek kuchnia na zamówienie (4) Witam, szukam firmy zajmującej się meblami na wymiar z dobrym projektantem.... kaczucha_ Dorobienie frontów kuchennych do już istniejących - POMOCY !!! (3) Czy ktoś orientuje się gdzie w Trójmieście można dorobić jeden front do... olmas Podwieszana hustawka do sufitu w bloku z płyty (5) Witam. Chcę zamontować dziecku huśtawkę podwieszona do sufitu. Nie mam... jac Okap podszafkowy (7) Czy umieszczając okap pod szafką wewnątrz jej muszę umieścić rury... ona Renowacja mebli drewnianych (6) Dam Wam radę drodzy forumowicze z 3City... Jeśli kiedyś, gdzieś w pięknych... pawgra Jakie akcesoria dla niepełnosprawnych (2) Piszę biznes plan na restaurację, która ma być przystosowana dla osób... nikoś Pomoc w urządzeniu pokoju. (13) Witam, mam problem w urządzeniu malutkiego pokoju na poddaszu. Póki co mamy... lalanatala Wybicie okna w ścianie (3) Witam Przymierzam się do wybicia dwóch okien w ścianie zewnętrznej, okan... Gość płytka umywalka - bateria (1) Witam kupiłam umywalkę wymiary miski 50x34x12 jak dobrać baterię do... Judy maszyna do cięcia gresu - gdzie wypożyczę w Trójmieście? (5) Witam, mam pytanie gdzie w Trójmieście można wypożyczyć maszynę do cięcia... m. PYTANIE o antresole (2) Witam, mam pytanie jak rozwiązaliście układ schodów do mieszkań z antresolą?... wiedzma01 Zbiornik LPG 2700 - zakup (15) Witam, chcemy zakupic na wlasnosc zbiornik LPG poj.2700 (przydomowy), czy... monika Rozbiórka/likwidacja pieca kaflowego.... (5) ..drugie piętro, ile kosztuje? Zamia Stara szafa (5) Witajcie. Macie pomysł na starą szafę? A dokładniej "szafę" postawioną z płyt... Ania szacowane koszty - prośba o opinię/pomoc (7) Witam, noszę się z zamiarem zakupu mieszkania. 71m2, 3 pokoje, osobna... Wojtek_gda