Schody drewniane (1) Ja myślicie - lepszym rozwiązaniem są schody drewniane kręte czy proste? Nie... eldeko Poddasze - ile biorą fachowcy? (7) Mam do wykończenia poddasze, na razie stan surowy zamknięty. Chcę się... Artur32 Kto może zamontować drzwiczki dla psa w drzwiach balkonowych? (1) Chciałabym zamontować drzwiczki dla psa, aby mógł wychodzić sobie na balkon,... Kostkap
Obciążniki firan panelowych. (1) Hej. Kupiliśmy z mężem firany panelowe. Jak okazało się obciążniki które... Bombelkowa wymiana hydrauliki (2) nakresle sytuacje (mieszkanie w 4pietrowej plycie): do wymiany cala... rura nnt. Ile kosztuje zrobienie dziury w suficie - wejścia na poddasze? :) (6) Przepraszam że tutaj, ale nigdzie nie mogę znaleźć. Chodzi mi o cenę... bogosiaa Montaż alarmów mieszkaniowych - CCTV - DORADZTWO (1) Montaż alarmów mieszkaniowych - CCTV z materiałów własnych i powierzonych.... alarmy.trojmiasto@post.pl szumiace rury wodne (2) Witam i proszę o pomoc. Sąsiedzi zrobili remont łazienki. Teraz za każdym... aglow łączenie płyt z poliwęglanu pod kątem 90 stopni (1) czy istnieją listwy/profile łączące 2 płyty z poliwęglanu pod kątem 90... MamaFilipa Impregnat do drewna-jaki? (5) Mam spore ogrodzenie drewniane, które muszę jakoś zabezpieczyć. Macie... sto7krotka Gdzie niedrogie drzwi wejsciowe do mieszkania? (1) Gdzie takie drzwi mozna kupic, moga byc metalowe? A maja ocieplic przedpokoj... mira Cyklinowanie podłogi bambusowej (1) Witam, czy ktoś z Was poddawał cyklinowaniu podłogę bambusową? Posiadam... Alicja pytanie do arhitektów/projektantów wnętrz.. (8) witam, niedługo zaczniemy urządanie naszego nowego domu :) mamy piękny duży... asia0907 parkiet (1) poszukuje osoby do cyklinowania parkietu, znacie może kogoś dobrego? jakie są... Mania Usunięcie kliku płytek gresowych... (12) Witam, czy może ktoś się orentuje czy jest szansa na odklejenie z... blurman Tynkowanie domu (1) Witam, mam zamiar otynkować mój dom. Proszę o informację jakie są ceny za... Aga Pomalowanie mebli czy okleina? Co lepsze? (11) witam! zamierzam odnowic nasze mebelki i tak sie zastanawiam czy lepiej... alwhitepearl jaki kolor drzwi? (47) jaki kolor drzwi do takiej... ki ŻYWICA EPOKSYDOWA PODŁOGA (1) Witam :) poszukuję firmy z trójmiasta lub okolic zajmującej się kładzeniem... sabiii Jak ciekawie oddzielić kuchnie od salonu? (23) nic nie moge znalezc w internecie,szukam pomysłu ,kuchnia jest co prawda mała... mała ciężarówka