Listwy narożne na otwór łukowy? (1) Poszukuję listw/narożników ozdobnych na wykończenie otworu drzwiowego... Aśka Cekolowanie. (8) Ile może kosztować metr cekolowania,chodzi tylko o położenie pierwszej... an. jaki będzie koszt remontu pokoju 20 m kw (1) Witam Z moich wyliczen wynika ze max 1300zł Zajmuje sie tym na... Łukasz
Drzwi podczepiane do sufitu. (3) Witam szukam drzwi do garderoby, szukam takich suwanych ale żeby na dole... Lukasss masa hydroizolacyjna w łazience (9) Mam dylemat. Kafelkarz zaproponował mi położenie pod kafelkami na podłodze... Yooki drewniana podłoga, lakierować czy woskować?? (4) czym pomalowć drewnianą surowa podłogę? lakierem czy woskiem twardym np... babeczka renowacja futryn w max-door, opinie? (2) czy macie moze jakies doswiadczenia z ta firma? co sadzicie o renowacji... drzwiczki od szafy panele podłogowe z v-fugą ? (15) Witam, zastanawiam sie nad polożeniem takowych paneli w mieszkanku i... Kasiasta_2004 boazeria angielska plycinowa (2) witam, czy ktos robil cos w tym stylu, jak w temacie? bardzo mi sie podoba... ~Maga Jasnokremowa podłoga a szare ściany... (3) Mamy panele do salonu w kolorze dąb wybielony i chcielibyśmy w salonie... Aga podłoga.. (2) Jakie podłogi preferujecie? Gdzie najlepiej kupować? Co myślicie o desce... Elin83 drzwi przesuwane 'wscienne' ;) (26) Cz ktoś robił takie drzwi? Jaki jest mniej wiecej koszt takich drzwi... nulka m2 kafelki (22) Czy 80 zl /m2 kafelek to duzo? tak mi wycenil glazurnik ! bede miala... epimeraza pytanie do księgowej nt. remontu (9) Witam. Może ktoś będzie znał odpowiedź. Za 2 miesiące będę zakładać... nika jaki szacunkowy koszt remontu? (11) jeden pokoj, okolo 30m^2 scian (przygotowanie do szpachlowania, szpachlowanie... lajkonik remontowy Rada na pękającą i odpadającą farbę (11) Ze wzglęgu na dużą wilgoć i kiepską wentylację w łazience pęka i odpada mi... .Nola. Jak naprawić odprysk w płytce podłogowej? (7) Witam Na płytkę na podłodze w kuchni - taką z połyskiem spadł mi młotek i... Soulless wąż świetlny ledowy po podwieszanego sufitu (7) Ma ktoś coś takiego? Szukam 10 m węża, który będzie miał parę kolorów i nie... Marti30 Niska cena Niska Jakosc (17) Do urzedów skarbowych i wszelkich kontroli ukrecic łep szarej strefie... inspektor Posrebrzanie komody - czy ktoś wie?? (1) Chciałabym posrebrzyć komodę w stylu jak na załączonym obrazku:... emilia