Fergusson - ocena (1) nie polecam kupowanie Dacii u Zdunka, cała ekipa niepoważna, ASO to samo nie... Fergusson Elżbieta - opinia (1) Dziękujemy Panu Tomaszowi za profesjonalną obsługę, szczegółowe wyjaśnienie... Elżbieta Krzysztof - opinia (1) Niestety serwis bardzo się popsuł od poprzedniego mojego przeglądu ok. rok... Krzysztof
Bardzo dobra obsługa. (1) Przyszlismy z zamiarem kupna uzywanego auta..kupilismy nowe. Mysle ze ten... Xc60 Tragedia. (2) Małe uszkodzenie z OC sprawcy. Zderzak do wymiany. Oczekiwanie na naprawę -... Krzysztof Polecam ten salon w 100 % (1) Jestem bardzo zadowolona z zakupu samochodu właśnie w tym salonie! Wszyscy... Zadowlolona klientka BLACHARSTWO (2) DZISIAJ ODEBRAŁAM SAMOCHOD I JESTEM BARDZO ZADOWOLONA.DZIĘKI PANU GRZEGORZOWI... IWONA B Naprawa samochodu Renault zakupionego i serwisowanego w salonie Zdunek. (2) Bardzo niemiła i lekcewazaca obsluga, nieprofesjonalne załatwienie sprawy w... niezadowolony klient obsługa klienta (1) Byłem dzisiaj 14.03.2015 w salonie Renault w Gdyni przy ul. Morskiej z... Zbyszek Wycena dla idioty !!! (3) Witam Byłem zdecydowany zakupić u Zdunka w Gdyni nowe auto a w rozliczeniu... Gary Naprawa gwarancyjna (1) W zeszłym lecie jak Clio żony było na gwarancji,padła klimatyzacja,chłodnica... krzychu Blacharnia-lakiernia (1) Wreszcie serwis na najwyższym poziomie! Profesjonalizm, terminowość, szybki... Zadowolony klient SERWIS (1) Bardzo polecam Salon Samochodowy ZDUNEK w Gdyni. Muszę przyznać, że... Beata dacia (1) jak najbardziej polecam salon renault w Gdyni w szczególności pana Rafała z... anula Szukanie naiwnych (1) Obejrzałem 5 letnie megane niby po 123 tkm (wnętrze świadczyło o co najmniej... xxx Bardzo dobra i fachowa obsługa (1) Kupiłem w salonie 3 letnią Lagunę II, sprzedawca Pan Radosław bardzo auto... Krzysztof polecam wszystkim (2) witam jestem posiadaczem 2 letniego kangoo przyjechałem do serwisu ze... kornel Ostatni raz w tym serwisie (1) Trzecia wizyta u Zdunka i kolejne rozczarowanie. Poprzednio FACHOWCY nie... zdunka fan BEZNADZIEJNY KONCESJONER OSZUST !!!! (2) Witam Nie kupujcie samochodów u Zdunka . To złodziej kłamca i przekretas .... pawel TRAGICZNY SERWIS!!! (2) Umówiłem się dwa tygodnie wcześniej i w międzyczasie potwierdzałem. Pomimo... Maciek K