Wymieńcie kucharza (5) Witam. W ostatni weekend miałem tam małe spotkanie w gronie rodzinnym.... Gregorij Impreza towarzyska (1) Zarezerwowałam z tolerancją czasową miejsca na brunchu dla 16 osób. Wszelkie... Krystyna G Kolacja o 2 w nocy - nie ma problemu. (1) Chociaż do dziś trudno mi w to uwierzyć ale w ostatnia niedziele próbowałem... Ł.CH.
Słaba kuchnia za duże pieniądze (1) Jedzenie poprawne ale tylko tyle. Nic zachwycającego. Oliwa na płaskim... dariusz czaplicki Raj dla smakosza. (1) To jedno z najpiękniejszych i "najsmaczniejszych" miejsc w jakich byłam. Beti Prawie jak...... Dwór Oliwski (1) Nie wiem dlaczego, tak bardzo się zawiodłam na tym miejscu. Może dlatego, że... inga Prawie dobrze, ale prawie ..... (2) Dzięki Państwa polityce prowadzenia firmy, a w zasadzie ciężko tu mówić o... oszukani Szczęśliwcy - opinia (1) Serdecznie polecamy Dwór Oliwski jako idealne miejsce organizacji przyjęcia... Szczęśliwcy Wyjątkowe miejsce (1) Dwór Oliwski można określić bardzo krótko - to wyjątkowe miejsce, wyśmienite... Agnieszka Gdzie się pdział Dwór Oliwski z przed 2 lat? (1) To juz nie to samo miejsce, które było dwa, trzy lata temu. Brak ducha,... Inga malootka - opinia (1) Witam, nie da się ukryć,że w poszukiwaniu pięknego wnętrza i niezwykle miłej... malootka Perfekcyjna obsługa, piękne otoczenie, smaczne jedzenie (1) Ceny dość wysokie, ale w pełni uzasadnione. Uważam się za kuchennego... Waldi