Restauracja Malika

Restauracje Inne sklepy

Gdynia, Armii Krajowej 9

Dobre jedzenie broni się samo (1) Bardzo smaczne i ciekawe potrawy. Jadłam Hummus, Bstillę i Kadayif - ciasto z... Ann Dla mnie OK! (1) Obsługa,kompetentna, miła, nienachalna- taka lubię! Menu 0 dla mnie była to... Agnieszka Hanna - opinia (1) Jedzenie ciekawe i bardzi smaczne, a deser (gruszka w winie) przepyszny.... Hanna
Troszkę o mojej wizycie.... (1) Zacznijmy od tego ,że jestem fanem kuchni marokańskiej. Sam przyrządzam... Marcin Cudowne smaki , ale ...... (1) Czytając poniższe opinie wybierałem się z ciekawością ale i obawami na... Darek Bylam po raz pierwszy - i ostatni (1) Byłam w restauracji z Narzeczonym. Kelnerka szybko podala nam manu, ale potem... Aleksandra przeeeeepyszne jedzonko! (1) Byłam z moją Mamą i moimi 11-letnimi bliźniakami w tej restauracji podczas... Beata Kolejne rozczarowanie... (1) Po nieudanej pierwszej wizycie (opisanej zresztą przez Panią Joannę... Stanlee smacznie (1) Na wstępnie wprowadzona nas w zakłopotanie informując o braku jagnięciny ale... Paweł ... (1) Wpadliśmy wieczorem na szybkie co nie co--i wszystko było ok do momentu... jarek nie polecam, niestety (1) Drogo, z zadęciem a mało smacznie i zważywszy na całokształt.bez klasy na... magda Warsztaty kulinarne - lekcje gotowania (1) Po raz kolejny uczestniczyłam w warsztatach kulinarnych u Maliki i po raz... Kursantka Ewa Disappointed (1) The starters: great! A really tasty and varied set of dips. The service:... Steve Pierwszy i ostatni raz niestety (1) Do Maliki wybraliśmy się z mężem zachęceni stroną internetową restauracji.... Dorota Pozytywnie (1) Wybrałam się z mężem na kolacje w reklamowanej Malice. kibicowalam Pani Ewie... Marta Uwaga przy zamawianiu wina (1) Zamówiliśmy karafkę białego wina. W menu była podana cena 40 zł za 1 l. Ze... Klientka Nie dla mnie (1) Do Maliki wybrałam się z mężem na obiadokolację, głównie z sentymentu za... Karolina Drogo i mało!! (1) Bardzo często wychodzimy rodzinnie odkryć nowe smaki i nowe restauracje. Tym... Daria Dobry klimat, smaczne jedzenie i miła obsługa (1) Bywam w restauracjach, ale nigdy nie pomyslałam by napisać komentarz, jednak... Smakosz Artur - opinia (1) Generalnie bardzo smacznie i godne polecenia. Obsługa naszego trzyosobowego... Artur