Restauracja Malika

Restauracje Inne sklepy

Gdynia, Armii Krajowej 9

Ewa - opinia (1) Poprzednia moja wizyta w tym miejscu w grudniu ub. roku była bardzo udana. Z... Ewa Ania - opinia (1) Po wielu latach przyjaźni z Maliką, wielkie rozczarowanie. Prawdziwa kuchnia... Ania Ola - opinia (1) Od momentu przeprowadzki na nowe miejsce jest nie smacznie.Tarzin mrozony co... Ola
Jerzy pietka - opinia (1) Tak zwany bałagan to świetna propozycja i różnorodność Przekąska - sałatka z... Jerzy pietka NETA - opinia (1) Polecam Dzisiaj zaserwowano nam pyszne śniadanie przez miła Panią Julię. NETA Deron - opinia (1) 16 marca 2022r. byłem z żoną na wspaniałym pysznym obiedzie. Pani kernerka... Deron Agata - opinia (1) I znów kolejne spotkanie z przyjaciółkami ..w tym samym miejscu- chyba... Agata Patrycja - opinia (1) Pysznie, miło i profesjonalnie / specjalne podziękowania dla p. Mateusza;... Patrycja JJJJ4 - opinia (1) Szczerze polecam-pyszne, oryginalne jedzenie, rewelacyjna... JJJJ4 January - opinia (1) Warto spróbować coś innego niż pierogi i schabowy. Wybrane dania były... January Rozczarowany klient - opinia (1) Bardzo słaba obsługa kelnerska Niesympatyczna Wydawanie dań nie zgodnie z... Rozczarowany klient MalZy - opinia (1) Jadłam couscous z baraniną, partner zamówił udziec jagnięcy. Żałowaliśmy że... MalZy Margo - opinia (1) Bardzo dobre jedzenie i wyjątkowa obsługa -polecam Margo Agnieszka - opinia (1) Polecam przepyszne jedzenie obsługa miła i pomocna przy wyborze dań Agnieszka BEATA - opinia (1) Byłam wielokrotnie gościem tej restauracji , jeszcze w starej lokalizacji na... BEATA Seweryn - opinia (1) Przepyszne, cudowne jedzenie. Smaki niebianskie!!! Ale jest też, moim... Seweryn Adam - opinia (1) Stosunek ceny do jakości pozostawia wiele do życzenia, na plus miła obsługa. Adam Karolina - opinia (1) Z Maliki nigdy nie wychodzi się rozczarowanym. To miejsce pełne pysznych... Karolina Dariusz Kleczkowski - opinia (1) Chyba najlepsza kuchnia w Gdyni Dariusz Kleczkowski Przygoda kulinarna (1) Gorąco polecam smaki Maliki! Jakub