Restauracja Malika

Restauracje Inne sklepy

Gdynia, Armii Krajowej 9

Ciekawe miejsce, polecam (1) Miejsce godne polecenia, każdy znajdzie dla siebie coś smacznego. Dobra,... Izabela Ciekawe miejsce (1) Warto odwiedzić to miejsce. Udana próba wprowadzenia charakteru do... Sam Spodziewalismy sie czegos lepszego. (1) Stosunek ceny do smaku jest mocno watpliwy. Niby sa to dania dosc smaczne,... rydel
Oryginalne smaki (1) Byliśmy z żoną raz, ale na pewno wrócimy. Niepowtarzalne smaki, zwięzłe menu,... Darek Małe porcje (1) Zarezerwowałam stolik w ramach RestaurantWeek i niestety wielkie... gość Więcej razy nie przyjdę do tej restauracji (1) Zachęcony artykułem na tej stronie o hummusach rozczarowałem się. Wygląd... TT Coś jest nie tak... (1) Kilka miesięcy temu zjadłem w Malice pyszny wegański Tadżin a dzisiaj... MG Ogolnie srednio (1) Malika jest juz kolejna trojmiejska resteuracja w ktorej zawiodlem... Wojtek PIerwszy i ostatni raz (1) Miejsce przeciętne do bólu. Jedzenie takie sobie, porcje niewielkie, ale do... Minka so so (1) Poszedłem za głosem opinii internautów i się zawiodłem. Miła obs ługa i... Klient Passe Od przystawki do deseru niebianskie doznania. (1) Absolutnie niezwykłe smaki. Bardzo miła obsługa. Klimatyczne wnętrze.... Katarzyna Polecam! (1) Bardzo mila obsługa ze strony sympatycznej blondynki, która poradziła co jest... M Masakra!!!Dawno nie jadłam nic tak bezpłciowego... (1) Nigdy nie miałam okazji jeść czegoś tak nie smacznego...Bywam często w... Beata doskonała restauracja polecam (1) Spedziłam tam wczoraj urodziny wraz dziećmi. Wybór doskonały. Wspaniała... Grazyna pysznie (1) Byliśmy z znajomym zjesc cos nowego, jedliśmy patata, zupę rybną, potem tajin... Marcin Nic nadzwyczajnego (1) Krem z pomidora - ok, dla mnie za słodki i przez to mdły, kuskus z baraniną -... Paweł Niestety, szału nie było. (1) Zaprosiłem klienta na kolację. Oceny dań. Zupa rybna-przeciętna, chociaż... klient mieszane uczucia (1) Jedzenie bardzo dobre, ale... kurczak w moim tajin był w środku zimny. Moja... mya polecam (1) było pysznie naprawdę, serdecznie polecam:) Madzia Bardzo miłe miejsce (1) Pyszne jedzenie i miła atmosfera, ale porcje są zdecydowanie za małe. jul