Restauracja Malika

Restauracje Inne sklepy

Gdynia, Armii Krajowej 9

ciezko stwierdzic (1) Osobiscie bardzo podoba mi sie wystroj, muzyka, potrawy smakuja wysmienicie,... LILI Pycha! (1) Przepiękny, niebanalny wystrój. Muzyka jak dla mnie trochę męcząca jednak... Monia Rozczarowanie cz.1 (1) Wraz z moimi rodzicami, jak zawsze z okazji jakiegoś święta rodzinnego,... Marta
Pierwszy i ostatni raz (1) Do "Maliki" wybraliśmy się 4-osobową grupą i udało nam się zająć jedyny wolny... Grzesiek Nadia - opinia (1) Bywam w restouracji cyklicznie, uwielbiam kuchnie uczestniczki top chef!!... Nadia niesmak (1) Byliśmy w Malice drugi raz, chcieliśmy spróbować coś czego nie jedliśmy... Ja Klimatyczna restauracja z przepysznym, aromatycznym jedzeniem (1) Jak najbardziej polecam wszystkim "Malikę". Restauracja ma niepowtarzalny... pychotka smaki (1) bardzo fajnie, że istnieje miejsce, gdzie można spróbować kuchni z innej... lena Nasza ulubiona restauracja (1) Malika to obecnie nasza ulubiona restauracja w Gdyni. Od początku powstania... Magda z rodziną przecietnie (4) wybranie tego miejsca na obiad "urodzinowy" okazało się błędem. Widząc w menu... szb Bardzo smacznie, zachęcam do odwiedzenia! (1) Zostałam zaproszona przez córkę z okazji Dnia Matki, cudowny prezent, po raz... kasia Rozczarowanie (2) Zarezerwowaliśmy stolik w niedzielę na godzinę 16. Po przybyciu okazało się,... Emilia bardzo aromatycznnie! pycha! (1) chyba najbardziej aromatyczna kuchnia jakiej kiedykolwiek próbowałam!... m. polecam (1) Pierwsza wizyta okazała się bardzo miłym popołudniem. Zamówiłam zupę dnia-... K Pyszna kolacja (1) Przyjechaliśmy specjalnie z Bydgoszczy, dobrze, że wcześniej zarezerwowaliśmy... Jarek z Bydgoszczy Szału nie ma... (2) W końcu wybrałam się do restauracji Maliki. Niestety bardzo się zawiodłam.... Kajtek POLECEM (1) Zdecydowanie warto wybrać się do restauracji Malika. Bardzo miła obsługa, a... Gdynianin Smacznie (1) Wybraliśmy się ze znajomymi w weekend walentynkowy po wcześniejsze... dra pyszne jedzenie (1) jedzenie przepyszne, bylem dwukrotnie i jestem zadowolony z kazdej potrawy,... men rozczarowana (1) Wybrałam się do Maliki na polecenie znajomych ale już na wejściu nie spodobał... Kamilka