Super lokal na Chrzciny (3) Organizowałem obiad z kolacją na Chrzciny mojego dziecka. Za naprawdę... Damian Zbyszek - opinia (2) Wysmienity lokal a jedzonko...paluchy lizać!!!! Gorąco polecam bo nie wiecie... Zbyszek Bal Sylwestrowy 2010/2011 (2) Miałem zaszczyt bawić się na balu sylwestrowym z rodziną i znajomymi. Było... R.K.
SUPER SYLWESTER (2) Bal Sylwestrowy w restauracji ORZEŁ pozostanie w pamięci na pewno jako nie... Bogusia i Waldek Zabawa Sylwestrowa (2) Bawiliśmy się w tej restauracji na Balu Sylwestrowym i bardzo się nam... Jarek z Magdą Prawdziwy Bal Sylwestrowy!!! (2) Pragniemy organizatorom imprezy , właścicielom , obsłudze i innym osobom... Kasia i Jacek Sylwester (2) Wczoraj byliśmy na balu sylwestrowym w restauracji Orzeł. Było super.... Darek ( Jagger) z żoną Rewelacyjne Menu (1) Faktycznie zmiany. lokal nie do poznania. Menu.... trzeba skosztować. Palce... Jarek SUPER ZMIANY (1) Mieszkam na Ujeścisku i miałem okazję z korzystania z usług Restauracji... PIOTR Kradzież (1) Mam pytanko . Czy komuś z gości ukradli coś w tej restauracji.? Pozdrawiam Gdańsk PRZYJĘCIE KOMUNIJNE - NIE POLECAM (2) obsługa - niemiła, pani barmanka w krótkich czarnych włosach z kwaśną miną... Zawiedziona smacznie (1) WYBRALEM SIE NA IMPREZE DO TEGO LOKALU NIECHETNIE PO PRZECZYTANIU OPINI W... JACEK Monika z Gdańska - opinia (1) Miałam w tej restauracji oba wesela (po ślubie cywilnym i kościelnym) oraz... Monika z Gdańska Polecam serdecznie (1) Serdecznie polecam restauracje pod orłem .Posiłki są pyszne ,nie mogę również... Agnieszka z Gdańska Co innego mówi a całkiem innaczej jest. (1) Nie polecam tej knajpy!!! Właściciel na spotkaniach obiecywał że wszystko... Gość knajpy Madzia - opinia (1) Szkoda,że Pani jest niezadowolona..Powiem tak jestem tam kelnerką i nie... Madzia .... (1) jedno z najgorszych miejsc w jakich dane bylo mi przebywac. w tej restauracji... yoanna impreza fajan-szef do bani (1) Z szefa jest taka złotówa że aż głowa boli . Imprezka bardzo fajna tylko na... albin Nie polecam (2) Jestem osobą która siedziała obok przy innym stoliku i wszystko widziała. to... Ania wielka klapa (2) Kochani jeśli chcecie cofnąć się do lat komuny to serdecznie polecam imrezy w... Kaśka z Gdańska