Roboclean opinie

Jakie są Wasze opinie na temat urządzenia Roboclean? Byłam na prezentacji, podoba mi się ale chce sie dowiedzieć, jak spisuje się w praktyce.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 3

Roboclean wart jest każdej złotówki wydanej na jego zakup. To był prezent dla mojej żony, aby ułatwić jej sprzątanie mieszkania. Jednak odkryłem, że bardzo dobrze nadaje się też do czyszczenia samochodu. Świetnie pierze fotele. Odkurzam nim wyloty wentylacji, dywaniki i trudno dostępne miejsca. To był bardzo udany zakup.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nie wiedziałem o tych certyfikatach. To potwierdza dobre opinie, jakie słyszałem o Robocleanie.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

UWAGA NA HEJT KONKURENCJI! Użytkownik VIN/anonim propaguje fikcyjne, negatywne informacje. Robi to w ramach nieuczciwej konkurencji starając się stworzyć negatywny obraz Robocleana. Zachęcam do zapoznania się z faktami o Robocleanie:
http://www.swiatnauki.pl/8,1519.html
http://www.roboclean-poland.com/certyfikaty.html
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Kolejne? Przeciez tu nic innego się nie publikuje tylko same kłamstwa. Ta Pani/Pan bo już sam nie wiem, absolutnie zatraciła się w swoich wywodach i kolorowanych opiniach. Szkoda czasu na takie firmy
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4

Kolejne kłamstwo. W wątku jest wiele negatywnych komentarzy. Na wyróżnienie mianem hejter w tym wątku "zasłużyli" zdaniem akwizytora/ów między innymi VIN, anonim, Portos, qty. Było jeszcze wiele pojedynczych wpisów, świadczących o zdroworozsądkowym podejściu ich autorów. Niewątpliwie prawdą jest, że wątek zafajdany jest masą, nic nie wartych opinii pozytywnych, wklejanych bez opamiętania przez te same osoby (czyt. akwizytorów)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4

Szkoda tylko że na innym wątku w tym samym czasie podpisałeś się jako marzena.

uwaga na oszustów z roboklina, wpisują setki pozytywnych opinii w celu pozyskania klientów na zakup odkurzacza. Używają tych samych komputerów, wystarczy porównać ip. Oszukańczy proceder trwa od kliku lat, dopiero teraz ujawniłem do czego akwizytorzy używali publicznego forum.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4

Rzeczywiście, wypowiedzi VINa i anonima są w tym samym stylu. Poza nimi nie ma negatywnych komentarzy. To na pewno ktoś z konkurencji Robocleana.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

UWAGA! Użytkownik VIN/anonim Jest przedstawicielem konkurencji. Od wielu miesięcy, dzień w dzień, pisze mnóstwo tylko i wyłącznie negatywnych komentarzy. Czy tak postępują zwykli użytkownicy? Oprócz spraw merytorycznych dużo o tym użytkowniku pokazuje sposób pisania, używane słowa: banda naciągaczy, imbecyle, upośledzeniu umysłowym, ty tępa dzido, jesteś chora psychicznie, oszuści. Czy takiemu człowiekowi można zaufać? Czy można jemu wierzyć?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Widzę że publiczne ośmieszenie ciebie i twojej firemki i ujawnienie twojego oszukańczego procederu nic nie daje, wciąż brniesz w kłamstwa wklejając kolorowane komentarze ze strony sprzedaży odkurzaczy a wszystkich tych którzy wytykają twoją nieudolność nazywasz hejterami i pracownikami konkurencji. Ja od pierwszego wpisu pokazuję prawdę o tobie i twojej firmie a ty do ostatniego wpisu wciąż próbujesz oszukiwać i kłamać tylko po to żeby znaleźć następnego nabywcę cudownego odkurzacza za 8tyś.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

Ze względu na uporczywy hejt przedstawiciela konkurencji, ponownie zamieszczam prawdziwe wypowiedzi klientów:

Żona jest zachwycona i ja też. Powiedziała, że to najlepszy prezent jaki jej kupiłem.

Remigiusz, Warszawa

Szukałem w sklepach, chciałem kupić odkurzacz wodny, ale Roboclean jest najlepszy. To zupełnie inna, lepsza technologia niż to co w sklepie. Bardzo dobrze sprząta a do tego ma mnóstwo dodatkowych funkcji. Teraz często korzystam z klimatyzacji.

Magdalena, Sieradz

Sąsiadka ma, ale nie wierzyłam. Dałam się namówić na prezentacje. Sprzedawca był sympatyczny, niezły kawalarz ale się uśmiałam :) Robot kupiłam i jestem zadowolona. Naprawdę jest dobry, polecam!

Zofia, Tarnów

Mam Robocleana 5 lat i użytkuję go prawie codziennie. Zapomniałam już, co to alergia. To najlepszy sprzęt, jaki w życiu miałam!

Monika, Ostróda

Jestem zachwycona tą maszyną. Sprząta się łatwo, dokładnie, szybko. Zawsze o czymś takim marzyłam! Polecam go każdemu!

Aleksandra, Łódź

Sprzątanie Robocleanem to po prostu bajka! Nie zastanawiałam się długo nad kupieniem, bo zdrowie jest dla mnie ważne.

Irena, Białystok

Wreszcie nie śmierdzi przy odkurzaniu! Mam astmę, a właściwie miałam, bo skończyły się duszności, mogę normalnie w mieszkaniu żyć. NFZ powinien dopłacać do tego robota.

Bożena, Gdynia

Kupiłam Robocleana przede wszystkim ze względu na zdrowie moich córek. Szybko okazało się, że oprócz ustąpienia alergii to bardzo przydatny w domu robot. Życie z nim po prostu jest łatwiejsze.

Anna, Chełm

Jestem alergikiem i kupiliśmy Robocleana. Brałem spora ilość leków. Od kiedy sprzątamy Robocleanem jest o wiele lepiej. Czuje się dobrze i mniej biorę leków.

Magdalena, Skierniewice

Roboclin jest niesamowity! Nie żałuję ani jednej złotówki! Śmigam nim po całym mieszkaniu. Wreszcie sprzątanie stało się dla mnie przyjemnością. Cieszę się, gdy widzę, ze mieszkanie dopiero teraz jest czyste!

Krystyna, Kraków

Ja byłam od początku przekonana a mój mąż nie. Jednak namówiłam go żeby kupić Robocleana. Jak zobaczył, jak posprzątałam mieszkanie, dywany, jak usuwa nieprzyjemne zapachy z powietrza, to teraz sam go używa i sprząta nim w samochodzie. Jesteśmy bardzo z niego zadowoleni!

Maria, Radom

Roboclean jest niezastąpiony! Jestem alergiczką i wcześniej budziłam się z zapchanym nosem i zapuchniętymi powiekami. Od kiedy sprzątam Robocleanem jak sie wreszcie jest normalnie wreszcie dobrze się czuje! Polecam naprawdę warto!!!

Monika, Kołobrzeg
Urządzenie to posiada dużą liczbę różnych końcówek. Korzystam z nich do odkurzania firanek, przez co rzadziej je piorę, pilotów, słuchawki telefonu. Robocleana używam często do nawilżania powietrza. Jest ono w naszym mieszkaniu bardzo suche. Rano, po przebudzeniu, drapało nas w gardle. Teraz już nie drapie. Powietrze jest świeże, czystsze, takie jakby lżejsze.

Marta z Warszawy

Urządzeniem tym wysysam powietrze z worków próżniowych. Zwykłym odkurzaczem nie dało się tego robić, bo zawsze dostawał się do nich jakiś brud. Odkurzanie ułatwia to, że swobodnie mogę ciągnąć za elastyczną rurę. Nie dość, że jest solidna, to nie wypada z urządzenia, jak to było wtedy, gdy sprzątałam zwykłym odkurzaczem. Jestem bardzo zadowolona z tego urządzenia.

Katarzyna z Grudziądza

Urządzenie Roboclean mam 3 lata i sprawdza się bardzo dobrze. Odkurzam nim, czyszczę łóżka i poduszki, piorę dywany. Nie muszę już ich trzepać. Nie dość, że to było wyczerpujące, to musiałam kogoś prosić o pomoc, aby zanieść je na trzepak.

Jola z Krakowa

Zadowolona jestem z prezentacji Robocleana. Przedstawiciel wykonał ją bardzo profesjonalnie. Do tej pory jest ze mną w stałym kontakcie. Gdy tylko coś potrzebuję, zawsze mogę na niego liczyć.

Lucyna z Sokółki

Ja mam alergię, a córka astmę. Otworzenie okien na wiosnę powodowało, że swędziały nas oczy. Ale gdy tylko włączę Robocleana, swędzenie ustaje. Po oczyszczaniu powietrza woda zawsze jest brudna. To pokazuje, co w nim się znajduje.

Malwina z Tych

Mieszkam na jedenastym piętrze. Wszystkie zapachy od sąsiadów unoszą się do góry. Największy fetor jest wtedy, gdy ktoś coś przypali. To wszystko czuć w mieszkaniu. Wtedy włączam Robocleana i nieprzyjemne zapachy znikają. Tak samo radzę sobie z dymem papierosowym. Przy okazji wlewam olejki eteryczne, dzięki czemu w mieszkaniu przyjemnie pachnie.

Iwona z Wołomina

Córka jest uczulona na kurz. Wcześniej jej łzawiły oczy, a teraz już nie. Rzadziej ma katar. Widać po meblach, że w powietrzu jest mniej kurzu, mniej się na nich osadza. Jest ogromna różnica w odkurzaniu dywanu. Roboclean lepiej zbiera bród, dywany są po prostu jaśniejsze. Nie są już takie zbite, stały się puszyste. Jestem bardzo zadowolona z tego urządzenia. Już podczas prezentacji, która została ładnie przedstawiona wiedzieliśmy, że chcemy je wziąć.

Diana z Radomia

Na początku nie wierzyłem, że to urządzenie ma takie właściwości. Podczas prezentacji myślałem, że przedstawiciel ma wyuczone triki, aby oczarować i przekonać klienta. Jednak zdecydowałem się na zakup i teraz wiem, że była to bardzo dobra decyzja.

Robert z Gdańska

Roboclean wyciąga włosy z dywanu, czego nie robił zwykły odkurzacz. Dywan jest teraz odświeżony. Po odkurzaniu jest świeży zapach, a kurz na meblach pojawia się dopiero po dwóch, trzech dniach.

Irena z Gdyni

Mieszkam w starym budynku. Pewnego razu, gdy przyszła sąsiadka, powiedziała zaskoczona, że nie czuć już u mnie w mieszkaniu starością. Jestem też bardzo zadowolona z funkcji mycia okien. Są tak czyste, jakby nie było szyby. Do tego mycie Robocleanem jest łatwiejsze niż ręczne. Piorę nim też dywany, używam jako klimatyzatora i do jonizacji powietrza.

Krystyna z Bytowa

Z Robocleana jestem bardzo zadowolona. Po pierwszym praniu dywanów zauważyłam dużą różnicę. Nigdy wcześniej nie były tak czyste. Gdy myłam je ręcznie, wymagało to dużego wysiłku. Teraz jest znacznie lżej.

Małgorzata z Sieradza

Robocleanem odkurzam wszystkie ściany, między kaloryferami, gdzie zwykłym odkurzaczem nie mogłam dosięgnąć. Czyszczę nim też tapicerkę w samochodzie. Różne końcówki pozwalają dotrzeć do wszystkich zakamarków. Często używam go do oczyszczania powietrza.

Krystyna z Koniecwałdu

Roboclean spełnił moje oczekiwania. Turbo szczotka świetnie sobie radzi z wysokim włosem. Mam od półtora roku dywan, na którym były zadeptane miejsca. Myślałam, że już trzeba będzie go wymienić, ale po odkurzaniu włosy powstały i wygląda jak nowy!

Zofia z Warszawy
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Teraz przygotuj się na zaszczyt wstąpienia na listę hejterów roboklina. Najprawdopodobniej w przeciągu kilku godzin Twój nick wyląduje we wpisie Przedstawiciela pod zarzutem że Ty, ja i kilka innych osób to jedna i ta sama osoba czyli VIN piszący z kilku komputerów, za to ktoś kto pisze z tego samego adresu IP na 100% nie jest jedną osobą, przynajmniej według akwizytorów odkurzaczy. Już wcześniej pisałem żeby Trójmiasto.pl zainteresowało się tematem i napisali jakiś artykuł na temat oszukańczego procederu z wykorzystaniem publicznego forum.
Nawet nie wiem jak się ta firma nazywa, JAAR TOMED czy jeszcze inaczej.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Hehehehe! Tak czekałam, kiedy w końcu wyjaśnicie sprawę w ten niegłupi sposób. Trochę wam to zajęło.
Tak, taka zbieżność IP może się zdarzyć.
Ale... mało prawdopodobne jest by zbieżność taka trafiła się dla tak dużej ilości użytkowników.
Nieprawdopodobne.
Poza tym styl wypowiedzi na jedno kopyto. Z tymi samymi sformułowaniami i całymi frazami.
Nieprawdopodobne.

VIN, podziwiam upór. Spokojnie, nikt nawet zaledwie średnio krytyczny, nie uwierzy w ten pean pochwalny na wiele głosów.
Nieprawdopodobne.
Polakom zawsze coś się nie podoba. A to kolor. A to dźwięk. A to zamykanie. A to to, a to tamto :) Niemożliwe jest, by zgodnymi głosy, pieśń pochwalną piali wniebogłosy:)

Rozwiązanie jest proste. Moderatorzy mają dostęp do pełnych IP. W razie czego mogą spór rozstrzygnąć.
Moderuję inne forum tematyczne, u nas za multinikowanie delikwenci wylatują.
Ale forum trojmiasto, to jednak inna specyfika i ma inne zasady.

Możliwości odkurzacza są interesujące, ale nieudolna reklama zamordowała moje zainteresowanie. Zwłaszcza po ostatnich występach zadowolonych klientów;)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

POKAZ GŁUPOTY DOMOKRĄŻCY W NAJCZYSTSZEJ POSTACI...I TEN MAGICZNY NR. IP

~Beata R. 188.122.18.*
3 miesiące temu
Pod innym nickiem? Piszę tylko pod swoim - Beata R. W tym wątku jest wiele opinii różnych osób, które piszą prawdę o Robocleanie. Wiem, bo sama go mam i wszystko, co tu jest napisane, zgadza się.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Uwaga na hejt przedstawiciela konkurencji! Stara się pokazać, iż rzekomo wypowiedzi zadowolonych klientów są fałszywe. Wszystkich zainteresowanych zapraszam na prezentację, gdzie każdy sam może sprawdzić Robocleana. Mój nr IP 188.122.18.* jest podobny do innych, które czasami pojawiają się na forum. Różnią się końcówką, która tu na forum jest zastępowana przez gwiazdkę. Obecnie numery IP operatorów sieci komórkowych są bardzo podobne.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

PREZENTUJĘ POPISY MARKETINGOWE Z JESZCZE INNEGO WĄTKU OSOBY KTÓRA POWYŻEJ PODPISYWAŁA SIĘ JAKO PRZEDSTAWICIEL ROBOCLEANA NR IP: 188.122.18.* ORAZ UŻYWAŁA 20-30 INNYCH IMION TYM SAMYM WPROWADZAJĄC W BŁĄD POTENCJALNYCH KLIENTÓW.
UWAGA!!! JAWNA PRÓBA OSZUSTWA, POLECAM PRZECZYTAĆ WĄTEK.
Roboclean opinie
zgłoś do moderacji post 12948713
~Renata W. 188.122.18.*
2 miesiące temu
Byłam na prezentacji urządzenia marki Roboclean. Świetnie sprząta, ma też podobno pozytywny wpływ na zdrowie przez eliminowanie roztoczy. Czy ktoś z Was ma z nim jakieś doświadczenia w sprawie wpływu na zdrowie?
~Pola 188.122.18.*
1 dzień temu
Cała moja rodzina ma alergię na odchody roztoczy. Kupiliśmy Robocleana i czyścimy pościel, odkurzamy nim dywany, podłogi, firanki. Rewelacyjny sprzęt! Nie mamy już uczulenia, bo w naszym domu nie ma roztoczy!

MIMO UDOWODNIONEJ PRÓBY OSZUSTWA PROCEDER TRWA NADAL, OSTRZEGAM WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

UWAGA!!! Akwizytory odkurzaczy opnowały forum, spamują wątki wklejając setki fałszywych opinii pod przykrywką zadowolonych użytkowników. Wystarczy porównać nr IP aby spostrzec ten oszukańczy proceder odkurzaczowych Januszy biznesu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

To prawda. Czyszczę nim okna, ściany, podłogi, dywany. Mój mąż sprząta nim samochód. Gdy go jeszcze nie mieliśmy, nie mógł odkurzyć trudno dostępnych miejsc. Teraz może dostać się do każdego zakamarka, bowiem w komplecie wraz z tym urządzeniem są różne końcówki.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

To pozory. Ten sprzęt rzeczywiście jest tak dobry. Potwierdzam, bo używam Robocleana od 3 lat. Swoje kosztuje, ale jeszcze więcej daje korzyści.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Lukrowane? Ten odkurzacz tak ocieka cukrem że aż się robi mdło. Polecam cały wątek, z popisów marketingowych akwizytorów można się nieźle uśmiać.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

Ja bym powiedział że umówiłaś się na prezentację i odrazu zostałaś akwizytorką tego cacka, czyż nie? To co tu wyczyniasz nawet juz nie jest śmieszne. To nie VIń działa na szkode twojej firmy tylko ty sama umieszczając pochlebne wpisy jako użytkownik odkurzacza.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Inne tematy z forum

Armatura łazienkowa - jaką wybrać? (44 odpowiedzi)

Witam, jestem w trakcie remontu i obecnie zastanawiam się jakiej firmy armaturę łazienkową...

meble kuchenne na wymiar (68 odpowiedzi)

WITAM. Czy ktoś robił u siebie w mieszkaniu kuchnię na wymiar w stylu ANGIELSKIM lub...

Aranżacja wnętrz/ wyposażenie (33 odpowiedzi)

Niebawem wraz z moim narzeczonym w końcu przeprowadzamy się do nowego mieszkania. Póki co panele...