Roboclean opinie

Jakie są Wasze opinie na temat urządzenia Roboclean? Byłam na prezentacji, podoba mi się ale chce sie dowiedzieć, jak spisuje się w praktyce.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 3

Super! To coś dla mnie :) Jak nie lubię trzepać dywanów. To bardzo męczące.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Nie muszę teraz trzepać dywanów. Roboclean skutecznie je czyści.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Ani chwili nie wątpiłem że Beata R jest akwizytorem, nawet podejrzewałem że Przedstawiciel i Beata to ta sama osoba, jak widać się nie myliłem. Świetna robota, właśnie dobiłeś ostatni gwóźdź do trumny z Roboklinem w środku.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

... dyskusja dotarła do punktu, w którym nie ma już przestrzeni dla Pani Beaty

(cyt. z wątku znalezionego przez VINa)
http://forum.trojmiasto.pl/Uwaga-na-odkurzacze-ROBOCLEAN-t506551,1,12.html

~Przedstawiciel Robocleana 188.122.18.*
2 miesiące temu
Uwaga! Przestrzegamy przed hejtem konkurencji, która pod różnymi nickami pisze na tym forum negatywne, nieprawdziwe opinie o Robocleanie. Pisane są z tego samego komputera, np. jednakowy nr IP: 178.159.141, a różne nicki: Kenzo, Drakula. Zapraszamy do zapoznania się z prawdziwymi informacjami na temat Robocleana:
http://roboclean-poland.pl/certyfikaty,3.html
http://www.swiatnauki.pl/8,1519.html
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Przegrałaś z kretesem i musisz uznać moją wyższość. No trudno, skończyły się twoje argumenty, twoje kłamstwa zostały udowodnione a ja udowodniłem że można przegadać miernej klasy akwizytora twojego pokroju. Powodzenia w dalszej sprzedaży odkurzaczy bo na tym forum już żadnego nie sprzedaż.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Rewelacja! Roboclean przebija wszystkie odkurzacze. Wymiata niesamowicie. Nie zamieniłabym go na żadne inne urządzenie do sprzątania!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4

Myślałam, że masz jeszcze jakieś pokłady logiki i przyzwoitości, ale pociągnąłeś dyskusję do punktu, w którym nie ma już przestrzeni na żadną rzeczową dyskusję z tobą. Rozważałam od pewnego czasu kwestię upośledzenia umysłowego. I potwierdziłeś to, tyle że w twoim przypadku. Z tego powodu kończę dyskusję z tobą, bo jak tu rozmawiać rzeczowo z upośledzonym... Odleciałeś w kosmos. Miłego lotu ;)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

Skoro twierdzisz że ja pisze fałszywe opinie i propaguje fikcyjne informacje zachęcam do przeczytania prawdziwych opinii, nie tych które tak nagminnie kopiujesz i wklejasz ze swojej akwizytorskiej strony sprzedaży bezpośredniej.
http://forum.trojmiasto.pl/Uwaga-na-odkurzacze-ROBOCLEAN-t506551,1,12.html
Chyba nie powiesz że to ja je wszystkie napisałem...?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5

Mocno boli zadek? No cóż twoja kariera jako domokrążca dobiega końca. Tyle prosiłaś o te dowody to je dostałaś a to że wciąż idziesz w zaparte tylko świadczy o twoim upośledzeniu umysłowym. Każdy średnio rozgarnięty sam zauważy co się tutaj wyprawia.
PONIŻEJ PRAWDZIWE OPINIE, NIE TE PISANE PRZEZ DOMOKRĄŻCÓW:
http://forum.trojmiasto.pl/Uwaga-na-odkurzacze-ROBOCLEAN-t506551,1,12.html
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

Lodu w zamrażarce brakło?
No, to klapa, klimatyzacja w Robim pagibła i temperatura u Beaty wzrosła :(
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

Sorry, określenie pajac względem ciebie nie było właściwe. Właściwe jest pajac nad pajace ;)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

No to masz Beato pecha. Tyle osób na forum ma taki sam nr IP jak Ty.
Co za zbieg okoliczności.
Popatrz, a VIN ciągle ten sam :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

Ale żeś się napracował. I to są te same numery IP?? Czy widzisz, jakie są numery za tymi gwizdkami - jesteś jasnowidzem? Mają ten sam początek, co nie znaczy, że są całe takie same. Operatorzy sieci komórkowych nadają użytkownikom bardzo podobne IP. Stąd to podobieństwo. Problem nie leży w tych podobnych nr IP. Jest nim twój hejt, z premedytacją i celowe próby oczerniania Robocleana, podawanie fałszywych informacji. To jest karane, zabronione przez prawo, więc sprawa jest jednoznaczna.
Może wreszcie zajmiesz się czymś pożytecznym?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Już nie wspomnę że Beata R nazywając mnie hejterem i zarzucając kłamstwo w powyższych komentarzach stanowczo zaprzeczała jakoby ona pisała pod innymi nickami. Teraz samemu można zobaczyć jakich ludzi wpuszczacie do domów i wierzycie w ich kwieciste opowieści które dalece mijają się z prawdą
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Oto popisy Beaty R. na forum, osoby która utrzymuje że jest zadowolonym użytkownikiem a nie akwizytorem odkurzaczy.
Janek 188.122.18.*
9 miesięcy temu
Sam pojemnik z wodą to za mało, rozmnażają się w nim bakterie. Roboclean rozbija wodę na bardzo małe cząsteczki i rozpyla je.
marcel 188.122.18.*
9 miesięcy temu
Brać go, nie zastanawiać się :)
ludek 188.122.18.*
8 miesięcy temu
Hm.. może wart swojej ceny
~rennaa 188.122.18.*
8 miesięcy temu
Ja często używam przystawki do odkurzania pościeli
~jarka 188.122.18.*
8 miesięcy temu
Ja najczęściej do prania dywanów. Dobra też jest do odkurzania firnake
~Elizka_ta 188.122.18.*
8 miesięcy temu
Rzecz w tym, że pobiera go mniej, tylko 700W. Spełnia normę, która wejdzie w przyszłym roku. To dlatego, że nie ma worka, przez które przechodzi powietrze. Ma filtr wodny.
~magdzia 188.122.18.*
8 miesięcy temu
Ja już dawno przekonałam się że warto.
~majorka 188.122.18.*
7 miesięcy temu
Worków w ogóle nie ma. Na tym polega jego przewaga. Ma filtr wodny.
~jonon 188.122.18.*
7 miesięcy temu
Wszystkim Robocleanowcom życzę wspaniałego Nowego Roku!
A TU POPIS GŁUPOTY AKWIZYTORA I ODPOWIADANIE SOBIE SAMEMU NA SWÓJ KOMENTARZ:
~majorka 188.122.18.*
7 miesięcy temu
Mi jeszcze bardziej się podoba, że moduł sterowania można zdjąć i sterować zdalnie :)
~martinika 188.122.18.*
7 miesięcy temu
Zdalnie, to on może sprzatać sam?
A TU KOMENTARZE PO TYM JAK ODKRYŁEM ICH KŁAMLIWĄ SZTUKĘ HANDLOWANIA:
~Angelika 188.122.18.*
6 miesięcy temu
Ja zainteresowałam się, jak tylko zobaczyłam u sąsiadki. Dlatego umówiłam się na prezentację i na niej kupiłam. Zupełnie nie rozumiem, skąd tyle hamstwa i hejterstwa jest u ludzi.
~majko 188.122.18.*
5 miesięcy temu
Do czego?
~Beata R. 188.122.18.*
3 miesiące temu
Ale bzdury, aż się czytać nie chce. Wyżej jest link z certyfikatami potwierdzającymi bardzo wysoką skuteczność Robocleana - to jest dowód. A Ty Vinie, jakie masz dowody na swoje stwierdzenia?? Proszę, zalinkuj certyfikaty stwierdzające, że to chińszczyzna;) Jasne jest, że jesteś hejterem i chcesz zaszkodzić firmie. Mam Robocleana od dwóch lat i sama wiem, że to bardzo dobry sprzęt. Te pozytywne opinie są prawdziwe, bo w każdej chwili można przeprowadzić test porównawczy ze zwykłym odkurzaczem. Jest pan gotowy na takie wyzwanie?
TO TYLKO NAMIASTKA POPISÓW AKWIZYTORKI POD NICKIEM BEATA R. Sami oceńcie intencje tej osoby.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

UWAGA NA HEJT KONKURENCJI! Użytkownik VIN/anonim propaguje fikcyjne, negatywne informacje. Robi to w ramach nieuczciwej konkurencji starając się stworzyć negatywny obraz Robocleana. M.in. przez to, iż rzekomo Roboclean produkowany jest w Chinach. To celowe wprowadzanie w błąd. Każdy może zobaczyć na Robocleanie, że jest produkowany w Turcji przez niemiecki koncern AURA Gmbh. Więcej o firmie: http://roboclean-poland.pl/roboclean-na-swiecie,89.html

W związku z nasilającym się na tym forum hejtem zamieszczam prawdziwe opinie na temat Robocleana:

Żona jest zachwycona i ja też. Powiedziała, że to najlepszy prezent jaki jej kupiłem.

Remigiusz, Warszawa

Szukałem w sklepach, chciałem kupić odkurzacz wodny, ale Roboclean jest najlepszy. To zupełnie inna, lepsza technologia niż to co w sklepie. Bardzo dobrze sprząta a do tego ma mnóstwo dodatkowych funkcji. Teraz często korzystam z klimatyzacji.

Magdalena, Sieradz

Sąsiadka ma, ale nie wierzyłam. Dałam się namówić na prezentacje. Sprzedawca był sympatyczny, niezły kawalarz ale się uśmiałam :) Robot kupiłam i jestem zadowolona. Naprawdę jest dobry, polecam!

Zofia, Tarnów

Mam Robocleana 5 lat i użytkuję go prawie codziennie. Zapomniałam już, co to alergia. To najlepszy sprzęt, jaki w życiu miałam!

Monika, Ostróda

Jestem zachwycona tą maszyną. Sprząta się łatwo, dokładnie, szybko. Zawsze o czymś takim marzyłam! Polecam go każdemu!

Aleksandra, Łódź

Sprzątanie Robocleanem to po prostu bajka! Nie zastanawiałam się długo nad kupieniem, bo zdrowie jest dla mnie ważne.

Irena, Białystok

Wreszcie nie śmierdzi przy odkurzaniu! Mam astmę, a właściwie miałam, bo skończyły się duszności, mogę normalnie w mieszkaniu żyć. NFZ powinien dopłacać do tego robota.

Bożena, Gdynia

Kupiłam Robocleana przede wszystkim ze względu na zdrowie moich córek. Szybko okazało się, że oprócz ustąpienia alergii to bardzo przydatny w domu robot. Życie z nim po prostu jest łatwiejsze.

Anna, Chełm

Jestem alergikiem i kupiliśmy Robocleana. Brałem spora ilość leków. Od kiedy sprzątamy Robocleanem jest o wiele lepiej. Czuje się dobrze i mniej biorę leków.

Magdalena, Skierniewice

Roboclin jest niesamowity! Nie żałuję ani jednej złotówki! Śmigam nim po całym mieszkaniu. Wreszcie sprzątanie stało się dla mnie przyjemnością. Cieszę się, gdy widzę, ze mieszkanie dopiero teraz jest czyste!

Krystyna, Kraków

Ja byłam od początku przekonana a mój mąż nie. Jednak namówiłam go żeby kupić Robocleana. Jak zobaczył, jak posprzątałam mieszkanie, dywany, jak usuwa nieprzyjemne zapachy z powietrza, to teraz sam go używa i sprząta nim w samochodzie. Jesteśmy bardzo z niego zadowoleni!

Maria, Radom

Roboclean jest niezastąpiony! Jestem alergiczką i wcześniej budziłam się z zapchanym nosem i zapuchniętymi powiekami. Od kiedy sprzątam Robocleanem jak sie wreszcie jest normalnie wreszcie dobrze się czuje! Polecam naprawdę warto!!!

Monika, Kołobrzeg
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

Jakich prezentacji???
- to cytat z Twojej Beato wczorajszej wypowiedzi :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Nie rób z siebie większego głupka niż jesteś. Jesteś z konkurencji, znasz dobrze firmę Roboclean, znasz zasady sprzedaży. Cena na stronie nie jest ceną transakcyjną. Roboclean zawsze jest sprzedawany po 5,5 tys. Zresztą każdy, kto był na prezentacji o tym wie.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Po pierwszej jak dla mnie Rainbow może kosztować 100tyś a Robomiotła milion co nie zmienia faktu że ściągane są z chin po 150USD. Po drugie, nic mi nie udowodniono, ani ty ani inny akwizytor nie mając innych argumentów wykrzykuje w kółko to samo, czyli hejterzy i konkurenci tylko dlatego że nie podzielają opinii domokrążców. Po trzecie nie interesuje mnie jak dobra czy zła jest robomiotła. Po czwarte wciąż odkrywam nowe fakty waszego oszukańczego procederu opierającego się na fabrykowanych pozytywnych opiniach i wklejaniu ich gdzie tylko popadnie. Po piąte, każda osoba która podzieli moje spostrzeżenia jest jedną osobą oszukaną mniej.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

Co do poczynań konkurencji, to kiedyś był u mnie akwizytor z firmy, coś na Hy. Ludzie, co za szajs! Elementy tandetnie wykonane, odstające od siebie, warczyło to tak głośno, a odkurzało jak mój stary odkurzacz za 300 zł. Do tego sprzedawca był bardzo nachalny. Jak powiedziałem jemu, że zdecydowanie nie chcę tego szajsu, to obraził się na mnie... Zaraz potem go wyprosiłem z domu.

Jakiś czas potem byliśmy u znajomych, którzy pochwalili się swoim nowym nabytkiem. To był Roboclean. Ja nie chciałem słyszeć, żeby nas polecili Przedstawicielowi firmy, ale już na pierwszy rzut oka zobaczyłem, że to sprzęt bardzo dobrze wykonany. Jak zobaczyłem, jak świetnie sprząta, jakie ma funkcje, zgodziłem się. Przedstawiciel, który do nas przyszedł na prezentację, był bardzo profesjonalny, nie wciskał, po prostu pokazywał, jak działa sprzęt. Nie musiał zresztą wciskać, bo na własne oczy widziałem, jak sprząta w moim mieszkaniu. Więc go kupiłem.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

Inne tematy z forum

drzwi (30 odpowiedzi)

dobre drzwi zewnetrzne gdzie moznakupic

Gdzie kupić tanio żaluzje, plisy, rolety, firany, zasłony ? (79 odpowiedzi)

Z usług jakiej firmy warto korzystać w Trójmieście ? Chodzi mi o zakup rolet, żaluzji, firanek...

meble kuchenne na wymiar (68 odpowiedzi)

WITAM. Czy ktoś robił u siebie w mieszkaniu kuchnię na wymiar w stylu ANGIELSKIM lub...