Roboclean opinie

Jakie są Wasze opinie na temat urządzenia Roboclean? Byłam na prezentacji, podoba mi się ale chce sie dowiedzieć, jak spisuje się w praktyce.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 3

Funkcja klimatyzatora z kostkami lodu - przecież to śmiech.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

Też tak myślałam na początku. Ale jak wiesz, zawsze od każdej reguły są wyjątki. Teraz, jak mam go w domu, przetestowałam wszystkie funkcje i działają. To naprawdę dobry sprzęt wielofunkcyjny.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

To jest urządzenie do wszystkiego, czyli jak to mówią: jak jest coś do wszystkiego, to jest do niczego.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4

Ja nim odkurzam i oczyszczam powietrze z zapachów kuchennych, które idą od sąsiadki z dołu.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

To jest on do odkurzania dywanów, czy powietrza?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mój maż pali papierosy. Ja nie i nie lubię tego dymu, dlatego często się kłóciliśmy. Teraz włączam Robocleana i pięknie oczyszcza powietrze! Już się nie kłócimy z mężem:)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Teraz mogę normalnie żyć! Kiedyś gdy budziłam się rano i codziennie kaszlałam. Nie wiedziałam co to jest. Chodziłam do lekarza. Powiedział, że to uczulenie na roztocza. Jak dowiedziałam się że jest prezentacja urządzenia likwidujące roztocza, odrazu się umówiłam. Teraz regularnie odkurzam nim pościel i kaszel przeszedł.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

To niesamowite, co ludzie są zdolni robić dla pieniędzy. Taka firma, dla której działa ten hejter powinna zniknąć z rynku. Ja nigdy bym nie kupił od nich odkurzacza. O Robocleanie mogę powiedzieć same dobre rzeczy. Sprzęt bardzo dobry, a i firma jest OK. Przedstawiciel na prezentacji był rzeczowy, nie przeginał, bardzo sympatycznie z nim się rozmawiało. Polecam Robocleana!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

UWAGA NA HEJT KONKURENCJI! Pisze ona pod nickami VIN i anonim. Przedstawia nieprawdziwe, negatywne informacje, z premedytacją oczerniając firmę Roboclean. Wszystkie pozytywne opinie wystawiane przez innych użytkowników są prawdziwe - każdy może sam to sprawdzić na pokazie w swoim własnym domu. Proszę nie traktować opinii w internecie jako decydujących, ponieważ nie wszystkie są prawdziwe i rzetelne. Każdy może sam wyrobić sobie opinię na temat Robocleana testując go darmowo przez 14 dni bez zobowiązań.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

UWAGA użytkownik forum Beata R jest akwizytorem sprzedającym odkurzacze, wymyśliła sposób na zwiększenie sprzedaży poprzez umieszczanie setek fałszywych wpisów na forum pod przykrywką zadowolonego właściciela odkurzacza tym samym rekomendując ten sam odkurzacz również umieszcza linki kierujące na stronę sprzedaży internetowej. Nie etyczne praktyki sprzedażowe oraz próby oszustwa to nagminne działania tej osoby. Polecam przeczytanie wątku i samemu sprawdzić ile wpisów pokazało się z IP użytkownika Beata R.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

UWAGA!!!! Oszuści podszywający się pod zadowolonych użytkowników. Beata R jest pomysłodawcą całej tej akcji to jej wielokrotne wpisy pod różnymi imionami pokazują się najczęściej, W ten sposób próbuje nakłonić potencjalnych klientów na zakup odkurzacza. Po odkryciu jej oszukańczego planu zaczyna straszyć wyimaginowanymi postępowaniami tak samo zmyślonymi jak opinie przez nią tutaj umieszczane. Polecam przeczytanie wątku ze zwróceniem uwagi na powtarzające się te same nr. IP.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4

Niestety hejt jest wszędzie. Szukałam dużo informacji w internecie i z nielicznymi wyjątkami opinie są dobre. Jednak najlepiej umówić się na pokaz. Na własne oczy zobaczyłam jak czyści dywan w moim mieszkaniu.Z tego powodu po pokazie od razu postanowiłam go kupić.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

UWAGA NA HEJT KONKURENCJI Pisze ona pod nickami VIN, a nonim, ostatnio Portos podając nieprawdziwe, celowo oczerniające firmę Roboclean komentarze. Zachęcam do zapoznania się z faktami o Robocleanie:
http://www.swiatnauki.pl/8,1519.html
http://www.roboclean-poland.com/certyfikaty.html
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Jedynym oszustem tutaj jesteś ty. Zostałeś już wcześniej zdemaskowany. Teraz wobec ciebie toczy się postępowanie karne. Mało ci?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4

UWAGA!!! Wymyślona przez akwizytorów technika sprzedaży która opiera się na wielokrotnym powielaniu nie prawdziwych opinii rzekomych zadowolonych klientów oraz darmowa reklama z pomocą wykorzystania publicznego forum poprzez umieszczanie linków kierujących na stronę sprzedaży internetowej. Praktyki te są nie etyczne i wprowadzające w błąd potencjalnych klientów.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4

Olek co Cię przekonało, že warto było wyłożyć tyle kasy za odkurzacz? Na rynku jest dużo dobrych odkurzaczy zdecydowanie tańszych.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

Powyżej zadałem ci pytania, na które nie chcesz odpowiedzieć sprzedawco chińskiego towaru nagminnie wklejającego sponsorowane linki
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

No już się boję. Karane jest naciąganie, wprowadzanie w błąd nie świadomego klienta oraz próby oszustwa. Chcesz się przekonać, kogo ukarają? Z pensji odkurzaczowego naciągacza nie starczy ci na adwokatów. Śmiało oszustko, złóż zawiadomienie.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

Co za żenada, Iwona, Radosław 2 różne imiona tylko IP to samo, następny akwizytor który nie jest pewny swojej płci, zapewne znajomy Beaty R. Wciąż próbują i wciąż się ośmieszają.
UWAGA!!!! Oszuści opanowali ten wątek, powielają pozytywne opinie w celu wprowadzenia w błąd potencjalnego klienta. Polecam przestudiować wątek i samemu policzyć ile razy powtarzają się te same nr. IP tylko imiona i treść się zmieniają, a czasem nawet jedno kopiuje drugie aby tylko pokazało się jak najwięcej pozytywnych opinii na forum
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4

Ja dzięki nim porządnie wyczyściłem samochód.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Gdzie kupić tanio żaluzje, plisy, rolety, firany, zasłony ? (79 odpowiedzi)

Z usług jakiej firmy warto korzystać w Trójmieście ? Chodzi mi o zakup rolet, żaluzji, firanek...

Materac na łóżko do spania - twardy - jaki? (138 odpowiedzi)

Czy ktoś ostatnio kupował materac i orientuje się co jest godnego polecenia, bo ja kompletnie nie...

Gdzie można kupić pościel dobrej jakości ? (67 odpowiedzi)

Witajcie, mam pytanko - gdzie w Trójmieście ( najlepiej w Gdańsku ) można kupić komplet pościeli...