Roboclean opinie

Jakie są Wasze opinie na temat urządzenia Roboclean? Byłam na prezentacji, podoba mi się ale chce sie dowiedzieć, jak spisuje się w praktyce.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 3

Kupiłam teraz Robocleana. Jest równie dobry jak Rainbow, a znacznie tańszy.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Widać, ile jest piasku w pojemniku po czyszczeniu dywanu. Mój poprzedni odkurzacz zbierał tylko kurz.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

No tak ? :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wcześniej, zanim kupiłam, przejmowałam się wypowiedziami takich hejterów jak ten na tym forum. Po prezentacji wiedziałam, że to raczej bzdury. Kupiłam, chciałam się przekonać. Teraz za nic bym nie zamieniła na zwykły odkurzacz.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak, to długowieczny sprzęt.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja już mam go od 5 lat. Do chwili obecnej działa świetnie, polecam!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Super odkurzacz! Oczyszczam nim też i jonizuję powietrze, używam naturalne olejki zapachowe.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Robocleana mają moi rodzice, sąsiadka i są bardzo zadowoleni. Opinie na tym forum są pozytywne, tylko jeden ciągle pisze negatywnie. No cóż, zawsze zdarza się ktoś, co mu nie pasuje, albo jest hejterem.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

To naprawdę rewelacyjny sprzęt! Dzięki Robocleanowi poradziłam sobie z sierścią psa, która była wszędzie, na dywanie, fotelach, kanapie. Zwykłym odkurzaczem nie dało się tego wyczyścić.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

O następna pół inteligentna tzw Dorota, która nie potrafi rozróżnić co jest co. Ile razy mam tłumaczyć że to was domokrążcy powinien prześwietlić prokurator. To co dzieje się na tym forum to jawna zmowa akwizytorów przeciwko nieświadomym potencjalnym klientom bo jak można nazwać waszą technikę sprzedaż jak nie oszustwem, spamowanie forum poprzez powielanie tych samych opinii z różnych komputerów. I tak już się bardziej staracie bo chamskie pisanie ile się da z jednego komputera już nie przechodzi to zaczęliście używać innych urządzeń.
Ten przedstawiciel robomiotły naprawdę mnie rozśmiesza. "Oto prawda o Roboklinie..." BAHAHAHAHAHAHA
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

Dorota, a przypadkiem to nie Ty dokonałaś wpisu miesiąc temu jako A.T. W tamtym wpisie chwaliłaś się posiadaniem odkurzacza od 5 lat.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Nie rozumiem, jak można zajmować się hejtem, celowo negatywnie pisać o innej firmie. Tą sprawą faktycznie powinien zająć się prokurator. Robocleana mam od 2 lat i jest to niezastąpiony sprzęt. Podobnie uważają moje koleżanki, które go mają.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dlaczego odpowiadasz Ty Beato zamiast angel?
Twierdzisz, że nie pisał tu żaden Roman, to przejrzyj wpisy jeszcze raz.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Jaki Roman?? 12 dni temu nie pisał tu żaden Roman! Wielokrotnie cię prosiłam, abyś przedstawił dowody na rzekome pisanie przez innych użytkowników z róznych IP. I co? Do tej pory unikasz tego, hejterze jeden.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

UWAGA NA HEJT POD NICKAMI VIN i ANONIM! Pisze pod nimi jedna osoba, która działa na zlecenie konkurencji Robocleana! Oto prawda o Robocleanie:
http://www.swiatnauki.pl/8,1519.html
http://www.roboclean-poland.com/certyfikaty.html
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

12 dni temu zachwalałeś urządzenie jako Roman. W tamtym wpisie byłeś osobistym jego użytkownikiem. Możesz to wyjaśnić?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

UWAGA!!!! Osoby piszące opinie w powyższym temacie to 99% sprzedawcy (akwizytorzy) tego przedmiotu, dlatego nie są one wiarygodne. Dowodem są wciąż powtarzające się te same nr. IP komputerów. Jest to przyjęta praktyka sprzedażowa oraz standardy sprzedawców tej firmy. Sam temat również jest założony przez akwizytora/ów. Namawiam aby w żadnym wypadku nie opierać się na powyższych opiniach jako że są one stronnicze i nie mają nic wspólnego z rzeczywistością
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

A może jestem głosem prawdy? Nie interesuje mnie jak działa miotła i jak bardzo jesteś z niej zadowolona, interesuje mnie za to w jaki sposób ją sprzedajecie, zachwalanie poprzez podszywanie się pod prawdziwych użytkowników nie przejdzie.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

Robocleana mają moi rodzice, sąsiadka i są bardzo zadowoleni. Opinie na tym forum są pozytywne, tylko jeden ciągle pisze negatywnie. No cóż, zawsze zdarza się ktoś, co mu nie pasuje, albo jest hejterem.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Teraz, po zimie??? Zimy już dawno nie ma, znów kopiuj wklej, zero jakiejkolwiek logiki, aby pisać bo kierownik kazał
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5

Inne tematy z forum

Gdzie kupić tanio żaluzje, plisy, rolety, firany, zasłony ? (79 odpowiedzi)

Z usług jakiej firmy warto korzystać w Trójmieście ? Chodzi mi o zakup rolet, żaluzji, firanek...

Armatura łazienkowa - jaką wybrać? (44 odpowiedzi)

Witam, jestem w trakcie remontu i obecnie zastanawiam się jakiej firmy armaturę łazienkową...

drzwi (30 odpowiedzi)

dobre drzwi zewnetrzne gdzie moznakupic