Roboclean opinie

Jakie są Wasze opinie na temat urządzenia Roboclean? Byłam na prezentacji, podoba mi się ale chce sie dowiedzieć, jak spisuje się w praktyce.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 3

Przystawki są niesamowite, wchodzą w każdy otwór, szczeliny. Tam dopiero było brudu!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Moja zona i córka sa alergikami. Mieliśmy pościągane w całym domu firanki i zasłony, bo na nich gromadził sie kurz i roztocza. Przedstawiciel, który robił nam prezentacje, powiedział że teraz będziemy mogli z powrotem je założyć. Po pierwszym sprzątaniu zauważyłem że jest w mieszkaniu znacznie mniej kurzu.Dlatego zdecydowałem się założyć firanki i zasłony, a uczulenie się skończyło! Polecam ten sprzęt każdemu!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Policja, list gończy, sąd - widzę, że się przestraszyłeś. I słusznie. Celowe oczernianie, przedstawianie niezgodnych z prawdą negatywnych informacji jest karane. Taki hejt musi w końcu znaleźć swój finał w sądzie.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

Kiedyś zaraz po odkurzaniu odkurzaczem na meblach pojawiał się kurz. Miałam wrarzenie że to syzyfowa praca, z meli na dywan, z dywanu przez odkurzacz na meble. Ale wreszcie to sie skonczyło. Teraz mam Robocleana, który wsysa cały kurz i nic z niego się nie wydostaje zostaje w wodzie i cały kurz po sprzataniu wylewam do toalety.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zawsze przed zakupem czegokolwiek wartościowego szukam o tym informacji. Robocleana też dobrze sprawdziłem w internecie i opinie są dobre. Nawet okazało się, że w pracy mam dwóch znajomych, którzy wcześniej go kupili. Bardzo polecają. Dlatego umówiłem się na prezentację i kupiłem. Rzeczywiście to świetny sprzęt!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

UWAGA NA HEJT KONKURENCJI Pisze ona pod nickami VIN, a nonim, ostatnio Portos podając nieprawdziwe, celowo oczerniające firmę Roboclean komentarze. Proszę o zapoznanie się z faktami o Robocleanie:
http://www.swiatnauki.pl/8,1519.html
http://www.roboclean-poland.com/certyfikaty.html
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3

Mało tego że nawet najmniejsza krytyka doprowadza u akwizytorów do rozwolnienia to jeszcze jak ktoś się odważy takową napisać z automatu staje się hejtującym sprzedawcą konkurencyjnej miotły, nie wspomnę o tych śmiesznych wpisach o postępowaniach sądowych, listach gończych z Policji i Bóg wie co jeszcze żeby odstraszyć każdego kto by się odważył napisać nie niepochlebną opinię. Akwizytory jeszcze się nie domyśłiły że z każdym wpisem coraz bardziej się ośmieszają i nie długo czekać ich będzie zmiana kariery, tym razem na coś legalnego.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5

Re: Roboclean opinie

Tutaj, niestety każdą rzeczową, ale negatywną opinię nazywa się hejtem konkurencji. Akwizytorzy czyli "towarzystwo wzajemnej adoracji" nie znosi żadnej krytyki. Zachwalają swój produkt podszywając się pod zwykłych użytkowników. Nie trudno domyślić się, że do tego "towarzytwa" mogła dołączyć najbliższa rodzina akwizytorów i pewnie nieliczni klienci, którzy dali się omamić podczas pokazu. Proszę przeczytać cały wątek (co raz ciekawszy) i wyciągnąć wnioski. Prawda wychodzi na wierzch i broni się sama
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5

Jakie oszczerstwa? Mój komentarz przestawia opinię użytkownika odkurzacza tylko podobnego do Waszego. Być może producentem tego, konkretnego urządzenia jest Wasz konkurent rynkowy?
Zauważyłem, że przedstawiciele handlowi Waszej firmy nie tolerują najmniejszej krytyki. Każdy wpis negatywny to według Was hejt. Po co było zamieszczać taki wątek na ogólnodostępnym forum ?

Pani Beato proszę koniecznie włożyć głowę pod zimną wodę, albo
... do zbiornika z wodą włożyć kostki lodu i włączyć odkurzacz dla obniżenia temperatury o 5 stopni w pomieszczeniu w którym Pani przebywa - cytat z Państwa artykułu promocyjnego :)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3

Ja tam tym hejterem się nie przejmuję. Swoje wiem, bo sama używam Robocleana.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Prawda w oczy kole, przedstawicielu konkurencji Robocleana.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nie wierzę ci. Piszesz tylko negatywne, nieprawdziwe komentarze o Robocleanie. Nawet ani razu go w ręku nie miałeś. Ja go używam od 3 miesięcy i jestem bardzo zadowolona. Jest bardzo skuteczny w sprzątaniu.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Aż oczy bolą od czytania cytatów z podręcznika dla akwizytorów. To są dokładnie opinie pisane taką samą składnią jak te na ich stronie.
UWAGA!!!! Opinie pisane przez domokrążców próbujących nakłonić do zakupu odkurzacza za 8tyś poprzez powielanie pozytywnych opinii na forum
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5

Oh Beatko ty tępa dzido, zobacz następny wpis który podniósł ci ciśnienie, w twoim akwizytorskim mniemaniu na pewno napisany prze zemnie. Zad boli że pokazuje się coraz więcej prawdziwych opinii a nie tych wyimaginowanych twojego autorstwa?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Roboclean jest bardzo skuteczny. Wszystkie inne odkurzacze mogą się schować. Sprząta dokładnie, dopiero teraz widzę co to jest posprzątane mieszkanie.Rewelka!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Mam Robocleana od 3 miesięcy. Codziennie filtruję powietrze, często odkurzam materace i pościel. Dużo przyjemniej teraz jest sie kłaść do łóżka. Córka jak go zobaczyła, powiedziała że tez chce mieć taki sprzęt. Najpierw pożyczała go ode mnie, ale teraz sobie sama kupiła.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Przekonałam się dopiero, jak miałam go w domu i poznałam wszystkie jego funkcje.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Dobrze ci pisać oszczerstwa? Lubisz to? To już podchodzi pod zboczenie. Widać, że twoja firma sobie nie radzi na rynku, skoro tak atakujesz Robocleana. Może wziąłbyś się do jakieś konstruktywnej roboty?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

UWAGA NA HEJT KONKURENCJI Pisze ona pod nickami VIN, a nonim, ostatnio Portos podając nieprawdziwe, celowo oczerniające firmę Roboclean komentarze. Proszę o zapoznanie się z faktami o Robocleanie:
http://www.swiatnauki.pl/8,1519.html
http://www.roboclean-poland.com/certyfikaty.html
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Kolega kupił podobne urządzenie jakieś 15 lat temu. Poprosiłem go o opinie na temat tego odkurzacza i czy wykorzystuje jego dodatkowe funkcje.
Powiedział, że bawiło jego żonę to "cudeńko" przez pierwsze pół roku. Mają jeszcze gdzieś w szufladzie olejki eteryczne.
- ale czy odkurzacz wart jest swoich pieniędzy, nie małych pieniędzy przecież ? - zapytałem:
- jak nie wiesz co robić z kasą to se kup odkurzacz za 8 klocków Moją kobietę ogłupili na pokazie i wzięła grzmota na raty. Trzy lata spłacała, a teraz stoi na górze, bo nie ma kto nosić tego po schodach. - powiedział
Dalej rozmowy w tym temacie nie kontynuowałem, bo i tak patrzył na mnie z niedowierzaniem.
Nie chciałem mu przypominać, ale 15 lat temu po tym jego zakupie śmiało się pół zakładu, w którym wtedy razem pracowaliśmy :)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4

Inne tematy z forum

Ręczniki... Gdzie warto kupić aby nie zbankrutować? (22 odpowiedzi)

Witam, czeka mnie wymiana ręczników... no dobre z 10 sztuk. Poprzednie były z ikea i polskiej...

meble kuchenne na wymiar (68 odpowiedzi)

WITAM. Czy ktoś robił u siebie w mieszkaniu kuchnię na wymiar w stylu ANGIELSKIM lub...

Armatura łazienkowa - jaką wybrać? (44 odpowiedzi)

Witam, jestem w trakcie remontu i obecnie zastanawiam się jakiej firmy armaturę łazienkową...