Roboclean opinie

Jakie są Wasze opinie na temat urządzenia Roboclean? Byłam na prezentacji, podoba mi się ale chce sie dowiedzieć, jak spisuje się w praktyce.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 3

Żeby się tobie nie zaczęło toczyć postępowanie. Nic się nie bój twoje rozdwojenie jaźni świadczy o tym że jesteś chora psychicznie więc co najwyżej Tworki, jak dla ciebie. Widzę że już ci żyłka pęka akwizytorko.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

Beato rozumiem, że tym wpisem próbujesz wystraszyć potencjalnych, przyszłych forumowiczów, którzy chcieliby zamieścić komentarz popierających VINa., o czym VIN pisał w swoim komentarzu.
Po co czekać na rzekome dochodzenie.
Już teraz zwracam się z prośbą do administracji forum: Jeżeli administracja uważa, że moje wpisy naruszają prawo, albo choćby dobre obyczaje, proszę natychmiast wpisy usunąć.
Obawiam się, że wpisy pozostaną, bo to Wy "gracie nieczysto", co zostało tutaj wielokrotnie udowodnione.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5

Sprząta się wygodnie, nie trzeba się schylać.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Jest super! Zanim zobaczyłam na prezentacji nie spodziewałam się, że jest aż tak dobry. Teraz kupiłam i sama go używam.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

UWAGA! UWAGA! UWAGA! VIN i anonim to nicki hejtera z konkurencji, zostały już tu na forum zdemaskowane. Toczy się już względem tego człowieka postępowanie karne.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3

Super sprzęt do samochodu! Teraz po zimie wyprałem nim tapicerkę i odkurzyłem. Kiedyś nie byłem wstanie odkurzyć wszystkich zakamarków, a Roboclean ma dużo różnych końcówek i dzięki nim wyczyściłem wszystko.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ból zadka mają, bo muszą udzielać się na forum w sobotę i niedzielę. Uznali, że pozostawienie forum bez kontroli na weekend jest dla nich zbyt kosztowne, bo więcej prawdziwych informacji dotrze do ludzi. Im więcej ludzi wedukowanych tym mniejsze wpływy dla naciągaczy.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5

To tyle dobrego, że chociaż emeryci są w miarę bezpieczni przed działaniem "takich handlowców".
Zastanawiające jest jednak, że pozostałych można tak bezkarnie naciągać, przedstawiając np. taką szopkę na forum. No cóż, dobrze VIN, że to zauważyłeś i pokazujesz prawdę o działaniu tego typu ludzi. Na pewno parę osób nie da się nabrać na te ich "Oh, Ah, jak cudownie się odkurza urządzeniem za 8 tys zł"
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

Jesteś tak samo żenująca jak twoje próby oszustwa, akwizytory posuwają się już do kopiowania nie tylko swoich własnych wpisów ale też okłamują potencjalną klientelę używając nicka kogoś kto odkrył ich nikczemny plan czyli mnie..
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5

Udowodnij mi że jestem konkurencją, ja ci udowodniłem oszustwo, teraz twoja kolej, Nawet jak przekonałem tylko jedną osobę to i tak zawsze jedna oszukana osoba mniej. Czekam na twoje argumenty, np. napisz gdzie jest produkowana Robomiotła bo unikasz tego pytania jak ognia, potem udowodnij mi konkurencję no i oczywiście chciałbym wiedzieć co konkurencyjnego sprzedaję??
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

Akwizytorka Beata raz niechcący przyznała się że mają zakaż naciągania emerytów, po czy oczywiście zaczęła wychwalać swoich kolegów po fachu jacy to oni uczciwi, nie dodała tylko że taki zakaz wyszedł z zarządu żeby uniknąć wizyty programu Uwaga, Interwencja itp. a nie z dobrego serce tych że sprzedawców.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

Jedyny prawdziwy VIN to ja, piszę ciągle pod tym samym nickiem i z tego samego IP. Wszystko OK, to tylko potwierdza jak wielki akwizytory mają ból zadka, bardzo żałosna próba wprowadzenia w błąd czytelników . Jeszcze trochę i zaczną pisać pozytywne opinie w moim imieniu i przepraszać akwizytorów twierdząc że moje teorie były błędne. Niestety prawda sama się obroni a fałszywe akwizytory pójdą z torbami bo kłamstwo ma krótkie nogi i zapewne niedługo więcej ludzi do mnie dołączy.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

Roboclean jest doskonały! Miałam wyrzucić dywan, bo był zdeptany, jednak po wypraniu Robocleanem wygląda prawie jak nowy! Ponadto nie śmierdzi przy odkurzaniu, długo nie ma kurzu, więc rzadziej ścieram z mebli. Może i trochę kosztuje, ale jest bardzo użyteczny!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

UWAGA NA HEJT POD NICKIEM VIN! Jest to konkurencja Robocleana działająca w sposób nieuczciwy. Zachęcam do przeczytania prawdy o Robocleanie:
http://www.swiatnauki.pl/8,1519.html
http://www.roboclean-poland.com/certyfikaty.html
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Masz rację, bo to sobowtór VINa stworzony przez domokrążców. Ale co ja piszę, przecież Ty wiesz
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5

Jedna przystawka, ale ta do dojenia kóz. :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

W moim ostatnim wpisie apelowałem do akwizytorów aby przyznali, że podszywanie się po osoby zadowolone z Robocośtam było błędem. Taki apel mógł odnieść właściwy skutek, gdyby wśród domokrążców, udzielających się na forum, byli ludzie choć trochę uczciwi. Niestety, są tu sami oszuści, żerujący na ludzkiej naiwności, którzy dla prowizji gotowi są wcisnąć kaźdy kit żeby pozbawić emeryta z ostatnich jego oszczędności. Udając zadowolonych klientów spamują forum i zarzucają wątek nic nie wartymi opiniami. Wszystko to robią dla osiągnięcia korzyści majątkowych. Sami z sobą prowadzą dialog z tego samego IP. Jest to wdoczne dla przeciętnego klienta. Niestety, ich klientami są zazwyczaj ludzie starsi, niewykształceni, którzy kupują urządzenie za dziesiątki tys. zł, ufając, że zrobili dobry zakup. W rzeczywistości zostali zwyczajnie naciągnìęci przez zwykłych cwaniaczków, może tylko trochę lepiej ubranych.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 5

Faktycznie, brzmi to sensownie. Jak czytałem opinie VINa wydawały mi się bardziej prawdziwe. Jednak widzę, że VIN faktycznie jest bardzo tendencyjny. Jego ostatni komentarz jest mało wiarygodny.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5

No proszę, VIN pisze z innego numeru IP, a zarzucał to innym użytkownikom. Tu jak na dłoni widać, jak tendencyjnie pisze. Każdy, kto choć był na prezentacji może zobaczyć, że w środku nie ma żądnych worków i w komplecie jest mnóstwo przystawek. To, że się zepsuł po 20 minutach to też widać, że absolutna bzdura.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3

Mi zepsuł się po 20 minutach, jednak potrzeba do niego worków, w komplecie była tylko 1 przystawka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Inne tematy z forum

Meble kuchenne z salonu czy od stolarza? (134 odpowiedzi)

Witam, Jakieś 4 lata temu urządzałem pierwszą w życiu kuchnię w moim własnym, nowym mieszkaniu....

Aranżacja wnętrz/ wyposażenie (33 odpowiedzi)

Niebawem wraz z moim narzeczonym w końcu przeprowadzamy się do nowego mieszkania. Póki co panele...

Wyposażenie łazienki (54 odpowiedzi)

byłam już w tylu sklepach i jestem załamana... szukamy kompletnego wyposażenia łazienki, od wc po...