Roboclean opinie

Jakie są Wasze opinie na temat urządzenia Roboclean? Byłam na prezentacji, podoba mi się ale chce sie dowiedzieć, jak spisuje się w praktyce.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 3

Roboclean to wspaniały sprzęt! Nigdy żaden inny tak dobrze nie czyścił moich dywanów. Używam go też do czyszczenia firanek, ścian, pilotów, wnętrza samochodu. Korzystam też z wielu innych pożytecznych funkcji, wykorzystujących innowacyjny separator wodny, który ma Roboclean.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3

HaHaHa! Szczere i oddają rzeczywistość, dobre ;) Tak, warto sobie poczytać. Zauważyłam, że VIN zwiększył swoją aktywność i dopisuje kolejne komentarze pod innymi dawno napisanymi. Wydaje mi się, że idzie w stronę propagandy w stylu, w jakim to robi PIS. To jednak w ogóle nie zmienia obrazu sprawy. Dalej są jego wpisy tendencyjnie negatywne i chamskie, co jasno pokazuje, że jest pracownikiem konkurencji.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Mi podoba się, że moduł sterowania można zdjąć i sterować zdalnie.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 4

Wystarczy przeczytać wszystkie komentarze VINa aby przekonać się, że są szczere i oddają rzeczywistość. Masowa ilość komentarzy pozytywnych jest bez wartości, bo to zwykłe "kopiuj wklej" (Konwersacja akwizytora "samego ze zosbą").
VIN zdemaskował nieetyczne metody akwizytorów.
Trzeba przeczytać cały wątek w wolnej chwili i wszystko staje się jasne, ... a czyta się całkiem fajnie :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5

Też uważam, że warto. Jest tu zdecydowanie więcej pozytywnych opinii, a negatywne są pisane tylko przez jedną osobę, która hejt ma we krwi. Wystarczy zobaczyć styl wypowiedzi VIN i określenia, jakie używa.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3

... a ja zachęcam do przeczytania całego wątku (warto). Zapewniam, że prawda obroni się sama
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4

UWAGA NA HEJT POD NICKIEM VIN! Jest to konkurencja Robocleana działająca w sposób nieuczciwy. Zachęcam do przeczytania prawdy o Robocleanie:
http://www.swiatnauki.pl/8,1519.html
http://www.roboclean-poland.com/certyfikaty.html
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3

Akwizyzytory tak się przejęły tym zdemaskowaniem że zaczęli pisać "opinie" z telefonów i komputerów mężów, żon, dzieci, kochanek, kochanków, sąsiadów itp, wszystko tylko po to aby pokazało się jak najwięcej nowych nr. IP na forum co oczywiści jest nawet bardziej żenujące. Dziwne że to wszystko zaczęło się dopiero jak już skończyły się argumenty i nie można już był dalej ciągnąć tego zakłamania.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 6

Specjalnie wykupiłem internet u 10 operatorów żeby pisać z innego IP. jako hejter Robomiotły. Twoja tępota aż razi w oczy...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 6

Kopiuj wklej, mówię że sami się ośmieszają, jak widać myślenie nie jest domeną akwizytorów.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5

Ha ha ha. Beato rozumiem, że Twoje komentarze adresowane są do potencjanych, przyszłych klientów, czyli ludzi prostych, dla których logiczne myślenie może stanowić duży wysiłek. Napisanie przez Was komentarzy, tym razen bez podpisu i i podszywanie się pod kogoś jest tak prymitywne, że aż żałosne. Czy nie zauważyłaś, że VIN przez szereg miesięcy demaskował wasze poczynania pod własnym nickiem i nie miał potrzeby tego zmieniać. Trochę Was przeceniam, przecież Wy tego nie pojmujecie. :)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 6

No i proszę, VINONIM twierdzi, że inni piszą pod różnymi IP, a sam napisał z 4 numerów. I po co to były te korowody, zapewnienia, że niby bronisz ludzi przed rzekomym spamem? Sam go tworzysz, konkurencjo Robocleana.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3

... a znasz jakiś odkurzacz z przystawką do odkurzania czajnika?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6

Przepraszam, z tym czajnikiem to był żart. Ja po prostu nie znam tego odkurzacza.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

pilotka z tego samego wątku wylądowała po 9 miesiącach :)

~anarka 31.0.124.*
9 miesięcy temu
Odlotowy odkurzacz! Sprzata się nim super wygodnie. Trzeba tylko potem go wyczyścić, ale to pikuś.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 5

Szwagry :)

~jastemis 83.27.201.*
8 miesięcy temu
To prawda. Mój szwagier pracuje w serwisie podobnych odkurzaczy i awarie są rzadkie
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź będzie jutro, bo akwizytorzy pracują od poniedziałku do piątku :)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 6

Czy odkurzacz Robocośtam posiada przystawkę do odkurzania czajnika?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 6

Jeszcze odpowiedź na pytanie:
Uważam że komentarze z poparciem odkurzacza w większości są niewiarygodne. Określenia "prawdziwe" "nieprawdziwe" to pojęcia względne.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5

Popieram, żenada w całej rozciągłości
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 6

Inne tematy z forum

Gdzie kupić dobre drzwi wewnętrzne ??? (51 odpowiedzi)

Proszę o pomoc !!! W najbliższych dniach muszę zamówić drzwi do mojego nowego domu. Wiem, że...

Gdzie można kupić pościel dobrej jakości ? (67 odpowiedzi)

Witajcie, mam pytanko - gdzie w Trójmieście ( najlepiej w Gdańsku ) można kupić komplet pościeli...

Meble kuchenne z salonu czy od stolarza? (134 odpowiedzi)

Witam, Jakieś 4 lata temu urządzałem pierwszą w życiu kuchnię w moim własnym, nowym mieszkaniu....