Roboclean opinie

Jakie są Wasze opinie na temat urządzenia Roboclean? Byłam na prezentacji, podoba mi się ale chce sie dowiedzieć, jak spisuje się w praktyce.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 3

Tożsamość - niestety popełniłem byka przyznaję :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5

Uważasz, że można przypisać mi torzsamość VINa tylko dlatego, że jest On dla mnie bardziej wiarygodny?
Takich samych argumentów używacie (akwizytorzy) przy reklamowania produktów. Skoro produkt nie szkodzi zdrowiu można naiwniakom wciskać, że np. to produkt leczniczy.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5

Żenada
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 6

Ja często używam przystawki do odkurzania pościeli.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 4

Przy alergiach to sprzęt doskonały! Nie ma innego sposobu na wyeliminowanie kurzu i roztoczy.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3

To niesamowite, co robią ludzie dla pieniędzy. Szkoda, że odbywa się to kosztem innych. To, co robi VIN i jego firma, to wolna amerykanka. Działają bez skrupułów. Dobrze, że są inni użytkownicy na tym forum i wyłapują wszystkie nieczyste techniki stosowane przez konkurencję.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 4

Jestem zszokowana tym, co pisze VIN. Nigdy nie spotkałam się z negatywnymi wypowiedziami na temat Robocleana. Robisz hejterze bardzo złą robotę.Od kiedy kupiłam Robocleana, mojej córce przeszła alergia. Wcześniej ciągle kaszlała i dusiła się w nocy, a leki niewiele pomagały. Swoimi negatywnymi, wyssanymi z palca komentarzami możesz sprawić, że inne osoby w mojej sytuacji mogą odstąpić od kupienia Robocleana i zaprzepaścić możliwość odzyskania zdrowia własnego lub najbliższych. Pomyśl trzy razy, zanim coś napiszesz.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 4

"Dla mnie bardziej wiarygodny jest VIN" - to twój komentarz z wczorajszego dnia. Czyli z nim się identyfikujesz. Uważasz więc, że podane przez Przedstawiciela Robocleana komentarze są nieprawdziwe i z różnych numerów IP?
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 4

To nie ja pisałem.
Niestety, Ty/Wy macie pewnie dowody, że ja to VIN, więc właściwie nie powinienem się upierać. Skoro się upieram, to znaczy, że jeszcze mam mózg zamiast wody i mimo Twoich/Waszych wysiłków potrafię samodzielnie, myśleć ...dzięki Bogu.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 7

Piszesz jakoby użytkownicy byli fikcyjni, że piszą z tego samego nr IP pod różnymi nickami. Tymczasem jak ognia unikasz odpowiedzi na moje pytanie - jakie masz dowody, że komentarze, które wskazałem dla przykładu, nie są prawdziwe? A może nadal twierdzisz, że z różnych nr IP? Poniżej je przedstawiam, każdy może sprawdzić - są nieco wyżej, napisane wczoraj. oto one:

~jari 31.1.30.*
1 dzień temu
Mój szwagier pracuje w serwisie podobnych odkurzaczy i awarie są bardzo rzadkie. Ten sprzęt podziała nawet 20 lat.

~Stanisława M. 95.40.255.*
1 dzień temu
Mam Rainbow już prawie 20 lat i działa do tej pory sprawnie. Moja córka kupiła Robocleana i też jest bardzo zadowolona. Ma te same funkcje, jak Rainbow, a jest o połowę tańszy.

~Roman 37.7.68.*
1 dzień temu
No tak, wydaje się, że drogi, jak nic o nim się nie wie. Też tak myślałem. Zmieniłem zdanie już na pokazie, a od czasu, gdy go używam, to nie zamieniłbym go z powrotem na zwykły odkurzacz. Sprzątając w nim w samochodzie wygląda w środku, jakby był nowy.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 3

To się sympatyku nie napracowałeś. Znowu kopiuj wklej i do celu. ... Krystyna z Bytowa, Krystyna z Koniecwału itd itp :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 7

Nie znoszę hejtu. Dla przeciwwagi zebrałem prawdziwe opinie z netu, prawdziwe bo sam używam Robocleana:

Urządzenie to posiada dużą liczbę różnych końcówek. Korzystam z nich do odkurzania firanek, przez co rzadziej je piorę, pilotów, słuchawki telefonu. Robocleana używam często do nawilżania powietrza. Jest ono w naszym mieszkaniu bardzo suche. Rano, po przebudzeniu, drapało nas w gardle. Teraz już nie drapie. Powietrze jest świeże, czystsze, takie jakby lżejsze.

Marta z Warszawy

Urządzeniem tym wysysam powietrze z worków próżniowych. Zwykłym odkurzaczem nie dało się tego robić, bo zawsze dostawał się do nich jakiś brud. Odkurzanie ułatwia to, że swobodnie mogę ciągnąć za elastyczną rurę. Nie dość, że jest solidna, to nie wypada z urządzenia, jak to było wtedy, gdy sprzątałam zwykłym odkurzaczem. Jestem bardzo zadowolona z tego urządzenia.

Katarzyna z Grudziądza

Urządzenie Roboclean mam 3 lata i sprawdza się bardzo dobrze. Odkurzam nim, czyszczę łóżka i poduszki, piorę dywany. Nie muszę już ich trzepać. Nie dość, że to było wyczerpujące, to musiałam kogoś prosić o pomoc, aby zanieść je na trzepak.

Jola z Krakowa

Zadowolona jestem z prezentacji Robocleana. Przedstawiciel wykonał ją bardzo profesjonalnie. Do tej pory jest ze mną w stałym kontakcie. Gdy tylko coś potrzebuję, zawsze mogę na niego liczyć.

Lucyna z Sokółki

Ja mam alergię, a córka astmę. Otworzenie okien na wiosnę powodowało, że swędziały nas oczy. Ale gdy tylko włączę Robocleana, swędzenie ustaje. Po oczyszczaniu powietrza woda zawsze jest brudna. To pokazuje, co w nim się znajduje.

Malwina z Tych

Mieszkam na jedenastym piętrze. Wszystkie zapachy od sąsiadów unoszą się do góry. Największy fetor jest wtedy, gdy ktoś coś przypali. To wszystko czuć w mieszkaniu. Wtedy włączam Robocleana i nieprzyjemne zapachy znikają. Tak samo radzę sobie z dymem papierosowym. Przy okazji wlewam olejki eteryczne, dzięki czemu w mieszkaniu przyjemnie pachnie.

Iwona z Wołomina

Córka jest uczulona na kurz. Wcześniej jej łzawiły oczy, a teraz już nie. Rzadziej ma katar. Widać po meblach, że w powietrzu jest mniej kurzu, mniej się na nich osadza. Jest ogromna różnica w odkurzaniu dywanu. Roboclean lepiej zbiera bród, dywany są po prostu jaśniejsze. Nie są już takie zbite, stały się puszyste. Jestem bardzo zadowolona z tego urządzenia. Już podczas prezentacji, która została ładnie przedstawiona wiedzieliśmy, że chcemy je wziąć.

Diana z Radomia

Na początku nie wierzyłem, że to urządzenie ma takie właściwości. Podczas prezentacji myślałem, że przedstawiciel ma wyuczone triki, aby oczarować i przekonać klienta. Jednak zdecydowałem się na zakup i teraz wiem, że była to bardzo dobra decyzja.

Robert z Gdańska

Roboclean wyciąga włosy z dywanu, czego nie robił zwykły odkurzacz. Dywan jest teraz odświeżony. Po odkurzaniu jest świeży zapach, a kurz na meblach pojawia się dopiero po dwóch, trzech dniach.

Irena z Gdyni

Mieszkam w starym budynku. Pewnego razu, gdy przyszła sąsiadka, powiedziała zaskoczona, że nie czuć już u mnie w mieszkaniu starością. Jestem też bardzo zadowolona z funkcji mycia okien. Są tak czyste, jakby nie było szyby. Do tego mycie Robocleanem jest łatwiejsze niż ręczne. Piorę nim też dywany, używam jako klimatyzatora i do jonizacji powietrza.

Krystyna z Bytowa

Z Robocleana jestem bardzo zadowolona. Po pierwszym praniu dywanów zauważyłam dużą różnicę. Nigdy wcześniej nie były tak czyste. Gdy myłam je ręcznie, wymagało to dużego wysiłku. Teraz jest znacznie lżej.

Małgorzata z Sieradza

Robocleanem odkurzam wszystkie ściany, między kaloryferami, gdzie zwykłym odkurzaczem nie mogłam dosięgnąć. Czyszczę nim też tapicerkę w samochodzie. Różne końcówki pozwalają dotrzeć do wszystkich zakamarków. Często używam go do oczyszczania powietrza.

Krystyna z Koniecwałdu

Roboclean spełnił moje oczekiwania. Turbo szczotka świetnie sobie radzi z wysokim włosem. Mam od półtora roku dywan, na którym były zadeptane miejsca. Myślałam, że już trzeba będzie go wymienić, ale po odkurzaniu włosy powstały i wygląda jak nowy!

Zofia z Warszawy
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 5

Dobrze powiedziane, ja na to leje co myślą akwizytory, czy jestem Tobą, sobą czy jeszcze kimś innym. Wpadłem na ten wątek przypadkiem i podpadło mi formułowanie ich wypowiedzi, wprost z podręcznika dla akwizytorów, wtedy zauważyłem że powtarzają się te same nr. IP więc zacząłem negować ich prawdziwość, no i się zaczęło. Ta cała Beata R. szła w zaparte że ona pisze tylko jako Beata co od razu jej udowodniłem i co pokazało że nie jest użytkownikiem tylko akwizytorem. Raz nawet napisała że tak się zaczytała w jeden wpis że użyła tego samego nicka co autor wpisu, HAHAHAHA. Tylko akwizytor by tak zaciekle bronił odkurzacza z Alibaby. Odkąd udowodniłem im oszustwo zaczęły pojawiać się wpisy z pod innych nr. IP, ale trzeba na to wnieść poprawkę bo akwizytor Beata R. sama napisała że poprosiła swoich znajomych "użytkowników" aby się udzielili na forum co można rozumieć tylko jako jedno. Zarzucają mi konkurencję i żądają jakiś dowodów ale jak zapytałem gdzie jest produkowany ten, to, coś to do teraz nie otrzymałem odpowiedzi ale za to zostałem hejterem bo głąby nie potrafią zrozumieć że mam w d*pie czym handlują ale za to nie zgadzam się w jaki sposób to robią.
Pozdrawiam trzeźwo myślących, tych co nie dają się nabrać na te żenujące taktyki sprzedaży.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 7

Nie jestem VINem i nie zależy mi czy w to uwierzysz czy nie. Swoich komentarzy od jakiegoś czasu nie podpisuję bo po pierwsze nie jestem stałym bywalcem forum, a po drugie jakie ma to znaczenie co umieszczę w podpisie. Dla mnie bardziej wiarygodny jest VIN i raczej masz/macie marne szanse żeby to zmienić. Podpieranie się promocyjnymi artykułami jako dowód na prawdziwość informacji w nich zawartych nie ma żadnej wartości, o czym większość po prostu nie wie. Wklejanie komentarzy o tej samej treści jest właśnie dowodem stosowanej przez was zadady: kłamstwo powtarzane 1000 razy sr*je się prawdą. Mnie, VINA i nam podobnych nie przekonacie, ale wam nie zależy na nas. Wam zależy na tysiącach naiwnych.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 7

Zgadza się VIN-ie anonimie. Ta zasada często działa. Próbujesz ją wykorzystać, ale ci nie wychodzi. Przykładem jest twoje kłamstwo, iż rzekomo wpisy od mozareli do jari nie są prawdziwe. Przedstawiciel Robocleana poprosił cię, abyś przedstawił na to dowód. Nie przedstawiłeś. Więc sprawa jest jasna...
A jeśli nie możesz znaleźć komentarza, w którym zostałeś zdemaskowany, to kopiuję go poniżej:

"Podobno jakiś Dominik, brat Aldony z innej firmy, ale podobno firma się tym zajmuje z policją już.. Widzę, że najpierw napisałeś imię Aldony, jednak szacunek dla siostry i szefa"
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 4

Próbuję doszukać się w komentarzach VINa jaką firmę konkurencyjną reprezentuje. Doszukałem się jedynie sprzeciwu wobec nachalnej akwizycji, wykorzystującej zasadę, że nawet kłamstwo, ale powtarzane 1000 razy metodą kopiuj wklej może stać się prawdą.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 7

Jakie masz dowody, że 4 powyższe opinie są rzekomo nieprawdziwe?
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3

UWAGA NA HEJT POD NICKIEM VIN! Jest to konkurencja Robocleana działająca w sposób nieuczciwy. Zachęcam do przeczytania prawdy o Robocleanie:
http://www.swiatnauki.pl/8,1519.html
http://www.roboclean-poland.com/certyfikaty.html
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 3

UWAGA!!! Wątek założony przez akwizytora odkurzaczy. Zachwalanie produktu poprzez powielanie nie prawdziwych opinii na forum podszywając się pod zadowolonych użytkowników to nowa technika sprzedażowa wymyślona przez tych właśnie akwizytorów.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 7

Przy alergiach to sprzęt doskonały! Nie ma innego sposobu na wyeliminowanie kurzu i roztoczy.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

drzwi wewnętrzne. białe? (50 odpowiedzi)

zastanawiam sie czy są "modne" białe drzwi wewnętrzne? w mieszkaniu. jakie są plusy i minusy...

Materac na łóżko do spania - twardy - jaki? (138 odpowiedzi)

Czy ktoś ostatnio kupował materac i orientuje się co jest godnego polecenia, bo ja kompletnie nie...

Armatura łazienkowa - jaką wybrać? (44 odpowiedzi)

Witam, jestem w trakcie remontu i obecnie zastanawiam się jakiej firmy armaturę łazienkową...