Roboclean opinie

Jakie są Wasze opinie na temat urządzenia Roboclean? Byłam na prezentacji, podoba mi się ale chce sie dowiedzieć, jak spisuje się w praktyce.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 3

No tak, wydaje się, że drogi, jak nic o nim się nie wie. Też tak myślałem. Zmieniłem zdanie już na pokazie, a od czasu, gdy go używam, to nie zamieniłbym go z powrotem na zwykły odkurzacz. Sprzątając w nim w samochodzie wygląda w środku, jakby był nowy.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 4

Mam Rainbow już prawie 20 lat i działa do tej pory sprawnie. Moja córka kupiła Robocleana i też jest bardzo zadowolona. Ma te same funkcje, jak Rainbow, a jest o połowę tańszy.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 4

Mój szwagier pracuje w serwisie podobnych odkurzaczy i awarie są bardzo rzadkie. Ten sprzęt podziała nawet 20 lat.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 4

Hejterze, nie spociłeś się produkując tyle fałszywych wpisów? Myślisz, że jeden niezrównoważony pajac potrafi przekonać inteligentnych ludzi? Oto prawdziwe wpisy na temat Robocleana:

Tak, jak Beata napisała, VIN jest z konkurencyjnej firmy. Toczy się wobec niego postępowanie za oczernianie Robocleana. Słusznie napisałaś, że każdy może sam zweryfikować, co tu jest napisane, testując sprzęt w swoim domu. Oto opinie osób, które używają Robocleana:

"Roboclean spełnił moje oczekiwania. Turbo szczotka świetnie sobie radzi z wysokim włosem. Mam od półtora roku dywan, na którym były zadeptane miejsca. Myślałam, że już trzeba będzie go wymienić, ale po odkurzaniu włosy „powstały” i wygląda jak nowy. Regularnie oczyszczam pościel z roztoczy, bo moje dziecko ma alergię. Stosuję przy tym olejek, dzięki czemu pościel ma świeży zapach."

Adriana z Bytowa

"Ja mam alergię, a córka astmę. Otworzenie okien na wiosnę powoduje, że swędzą nas oczy. Ale gdy tylko włączę Roboclean, świąd ustaje. Po oczyszczaniu powietrza woda zawsze jest brudna – to pokazuje, co w nim się znajduje. Mieszkam na jedenastym piętrze, wszystkie zapachy od sąsiadów unoszą się do góry. Największy fetor jest wtedy, gdy ktoś coś przypali. To wszystko czuć w mieszkaniu. Wtedy też włączam Roboclean i nieprzyjemne zapachy znikają. Tak samo radzę sobie z dymem papierosowym. Przy okazji wlewam olejki eteryczne, dzięki czemu w mieszkaniu przyjemnie pachnie."

Iwona z Wołomina

"Córka jest uczulona na kurz. Wcześniej łzawiły jej oczy, a teraz już nie. Rzadziej ma katar. Widać po meblach, że w powietrzu jest mniej kurzu, mniej się na nich osadza. Jest ogromna różnica w odkurzaniu dywanu. Roboclean lepiej zbiera bród, dywany są po prostu jaśniejsze. Nie są już takie zbite, stały się puszyste. Jestem bardzo zadowolona z tego urządzenia."

Diana z Radomia

"Urządzenie Roboclean mam 3 lata i sprawdza się bardzo dobrze. Odkurzam nim, czyszczę łóżka i poduszki, piorę dywany. Nie muszę już ich trzepać. Nie dość, że było to wyczerpujące, to jeszcze musiałam kogoś prosić o pomoc, aby zanieść je na trzepak. Jestem zadowolona także z prezentacji Przedstawiciela. Wykonał ją bardzo profesjonalnie. Do tej pory jest ze mną w stałym kontakcie. Gdy tylko czegoś potrzebuję, zawsze mogę na niego liczyć."

Lucyna z Sokółki

"Urządzenie Roboclean posiada dużą liczbę różnych końcówek. Korzystam z nich do odkurzania firanek, przez co rzadziej je piorę, pilotów, słuchawki telefonu. Robota Roboclean używam często do nawilżania powietrza. Jest ono w naszym mieszkaniu bardzo suche i rano, po przebudzeniu, drapało nas w gardle. Teraz już nie drapie. Powietrze jest świeże, czystsze, takie jakby lżejsze. Jestem bardzo zadowolona z tego urządzenia."

Katarzyna z Grudziądza

"Mieszkam w starym budynku. Pewnego razu, gdy przyszła sąsiadka, powiedziała zaskoczona, że nie czuć już u mnie w mieszkaniu starością. Jestem bardzo zadowolona z funkcji mycia okien. Są tak czyste, jakby nie było szyby, do tego ich mycie urządzeniem Robocleanem jest łatwiejsze niż ręczne. Robotem piorę też dywany, używam go jako klimatyzatora i do jonizacji powietrza."

Krystyna z Bytowa

"Z urządzenia Roboclean jestem bardzo zadowolona. Po pierwszym praniu dywanów zauważyłam dużą różnicę – nigdy wcześniej nie były tak czyste. Gdy czyściłam je ręcznie, wymagało to dużego wysiłku. Teraz jest znacznie lżej. Odkurzam robotem Roboclean wszystkie ściany, przestrzenie między kaloryferami, gdzie zwykłym odkurzaczem nie mogłam dosięgnąć. Czyszczę nim też tapicerkę w samochodzie. Różne końcówki pozwalają dotrzeć do wszystkich zakamarków."

Krystyna z Koniecwałdu

"Roboclean jest bardzo skuteczny. Bardzo dokładnie sprząta. Nie spodziewałem się, że odkurzacz przez tyle lat zostawiał w dywanie tak dużo brudu. Zauważyłem to dopiero przy odkurzaniu tym urządzeniem. Drugą rzeczą, z której jestem najbardziej zadowolony, jest pranie foteli w samochodzie. Urządzenie Roboclean robi to fantastycznie! Odkurzam też nim wyloty wentylacji. Za żadne pieniądze nie oddałbym go i nie powrócił do starego odkurzacza. Polecam Roboclean każdemu!"

Artur z Marek k. Warszawy
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 3

Odlotowy odkurzacz ( zamiennik miotły) - trzeba tylko wygodnie na nim usiąść i .... odlecieć :)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 7

Prawda jest taka, że artykuł promocyjny ma nie wiele wspólnego z obiektywizmem. Nagrody uzyskane w kategorii design faktycznie wiele mówią o produkcie :)
Moja prawda o tym odkurzacz - bardzo drogi i duży gadżet ... jak na gadżet ;)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 8

Czyżby Zelmer za 300zł?
To ja ppotwierdzam Robocośtam z Zelmerem nie ma szans ;)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 8

... zakupu innego, konkurencyjnego produktu.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 8

O jakiej konkretnie konkurencji myślisz? Wpisy VINa nie zachęcają do
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 7

Odlotowy odkurzacz! Sprzata się nim super wygodnie. Trzeba tylko potem go wyczyścić, ale to pikuś.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 4

I to miał być szczyt Twojej inteligencji? Jaka konkurencja, taki hejter...
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 4

UWAGA NA HEJT POD NICKIEM VIN! Jest to konkurencja Robocleana działająca w sposób nieuczciwy. Zachęcam do przeczytania prawdy o Robocleanie:
http://www.swiatnauki.pl/8,1519.html
http://www.roboclean-poland.com/certyfikaty.html
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 5

Zaciekła akwizytorka nie może przeżyć że ktoś nie podziela jej "bezstronnych" opinii pisanych pod 20 różnymi nickami i każdy kto pojawi się na tym forum według jej rozdwojonej jaźni jest mną.
UWAGA!!! ten wątek to reklama odkurzacza made in coś tam i nie ma nic wspólnego z wymiana doświadczeń jako że w 95% jest pisana przez akwizytorów którzy sprzedają to coś.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 8

Do rozwodu... Nie stać cię na coś bardziej inteligentnego, w co może chociaż jedna osoba uwierzy, że twój wpis jest prawdziwy? VIN, anonim, no ba - piszesz, że to niby inni ukrywają pod różnymi nickami, a sam to robisz. Żenujące...
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 4

Ja nie mogę sie wypowiedzieć bo nie jestem użytkownikiem, ale znajomi kupili to "cacko" i prawie doszło do rozwodu jak się mąż dowiedział ile żonka zapłaciła, haha.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 8

Zajadła, zaciekle? Tego typu wpisy są tylko Twoje VINie. Pozostali użytkownicy piszą w sposób bardzo spokojny. To zdradza Ciebie. Po raz pierwszy weszłam na to forum i trochę poczytałam. Nie jest normalne, w jaki sposób piszesz i jak często, prawie codziennie. nie chcę dalej w to wnikać, to jest chore...
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 4

Jak by był tak dobry jak go akwizytory zachwalają to nie było by tylu ogłoszeń na olxie ludzi którzy chcą się go pozbyć, ale nie o to chodzi. Chodzi o to że akwizytory pod wieloma nickami pod przykrywką rzekomych użytkowników gotowi są sprzedać duszę tylko po to aby zarobić. Jeśli powielanie fałszywych opinii pod wieloma nickami nie przemawia do użytkowników to warto też wziąć pod uwagę tą zajadłą debatę w której akwizytory podając się za użytkowników zaciekle bronią swoich opinii, prawdziwy użytkownik napisał by swoją opinie i zapomniał ale tylko akwizytory nie dają za wygraną i bronią swojego produktu. Co jest oczywiste, bo kto jak nie domokrążca by poświęcali tyle czasu na forum. Daje do myślenia??
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 8

Widzę że twój skrzywiony umysł nawet nie bierze pod uwagę że ktoś inny nie podziela twoich akwizytorskich kłamliwych opinii. Dorzuć jeszcze link do strony roboklina made in china z tymi opiniami od rzekomych użytkowników, to na pewno przekona ludzi.
Wstyd ci teraz że twoje tandetne techniki zostały wyeksponowane na forum a twój odkurzacz, którego na 100% nie posiadasz, bo cie nie stać na frotere za 8tyś a z pensji akwizytora ciężko wyżyć, zwłaszcza jak froterka się nie sprzedaje, na pokazach nie tylko wyprał komuś dywan ale też twój mózg.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 8

Wstydzisz się już pisać pod swoim pseudo VIN? Starałeś się wmówić, że ja i inni forumowicze piszemy pod różnymi nickami, a sam to robisz. Oj, nieładnie...
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 5

Trochę kabel za krótki, ale sprzata świetnie!
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 4

Inne tematy z forum

drzwi (30 odpowiedzi)

dobre drzwi zewnetrzne gdzie moznakupic

Gdzie kupić tanio żaluzje, plisy, rolety, firany, zasłony ? (79 odpowiedzi)

Z usług jakiej firmy warto korzystać w Trójmieście ? Chodzi mi o zakup rolet, żaluzji, firanek...

Ręczniki... Gdzie warto kupić aby nie zbankrutować? (22 odpowiedzi)

Witam, czeka mnie wymiana ręczników... no dobre z 10 sztuk. Poprzednie były z ikea i polskiej...