Roboclean opinie

Jakie są Wasze opinie na temat urządzenia Roboclean? Byłam na prezentacji, podoba mi się ale chce sie dowiedzieć, jak spisuje się w praktyce.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 3

NA FORUM DZIAŁA HEJTER Z KONKURENCYJNEJ FIRMY! Pisze pod nickiem VIN. Jeden z użytkowników we wcześniejszym wpisie zdemaskował tę osobę. Moje obserwacje również to potwierdzają. Podaje wyłącznie niezgodne z prawdą informacje o Robocleanie. Gdyby był jego użytkownikiem, część z nich byłaby prawdziwa. TENDENCYJNOŚĆ ORAZ WYŁĄCZNIE NEGATYWNY STYL WYPOWIEDZI JEDNOZNACZNIE POKAZUJĄ, ŻE CHCE ZASZKODZIĆ FIRMIE ROBOCLEAN.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 6

BAHAHAHAHAHAHAH Tak prawdziwe jak twoje tłumaczenia ze zmianą nicka. Jesteś akwizytorką do tego fałszywą,
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 9

No problem. Podziwiam Twoje zaangażowanie tu na forum. Potrzebny jest ktoś jak Ty, kto pisze prawdę o Robocleanie, bo to bardzo dobry sprzęt.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 7

PRAWDA O ROBOCLEANIE.

Piszę ten post ze względu na to, że na forum pod nickiem VIN działa przedstawiciel konkurencji starający się wytworzyć negatywny obraz o Robocleanie. Jestem jego użytkowniczką, podobnie jak wielu moich znajomych. Wszyscy jesteśmy z niego bardzo zadowoleni. Z tego powodu, aby były tu na forum rzetelne informacje o Robocleanie, zamieszczam opinie prawdziwych użytkowników Robocleana ze strony firmy:

"Roboclean spełnił moje oczekiwania. Turbo szczotka świetnie sobie radzi z wysokim włosem. Mam od półtora roku dywan, na którym były zadeptane miejsca. Myślałam, że już trzeba będzie go wymienić, ale po odkurzaniu włosy „powstały” i wygląda jak nowy. Regularnie oczyszczam pościel z roztoczy, bo moje dziecko ma alergię. Stosuję przy tym olejek, dzięki czemu pościel ma świeży zapach."

Adriana z Bytowa

"Ja mam alergię, a córka astmę. Otworzenie okien na wiosnę powoduje, że swędzą nas oczy. Ale gdy tylko włączę Roboclean, świąd ustaje. Po oczyszczaniu powietrza woda zawsze jest brudna – to pokazuje, co w nim się znajduje. Mieszkam na jedenastym piętrze, wszystkie zapachy od sąsiadów unoszą się do góry. Największy fetor jest wtedy, gdy ktoś coś przypali. To wszystko czuć w mieszkaniu. Wtedy też włączam Roboclean i nieprzyjemne zapachy znikają. Tak samo radzę sobie z dymem papierosowym. Przy okazji wlewam olejki eteryczne, dzięki czemu w mieszkaniu przyjemnie pachnie."

Iwona z Wołomina

"Córka jest uczulona na kurz. Wcześniej łzawiły jej oczy, a teraz już nie. Rzadziej ma katar. Widać po meblach, że w powietrzu jest mniej kurzu, mniej się na nich osadza. Jest ogromna różnica w odkurzaniu dywanu. Roboclean lepiej zbiera bród, dywany są po prostu jaśniejsze. Nie są już takie zbite, stały się puszyste. Jestem bardzo zadowolona z tego urządzenia."

Diana z Radomia

"Urządzenie Roboclean mam 3 lata i sprawdza się bardzo dobrze. Odkurzam nim, czyszczę łóżka i poduszki, piorę dywany. Nie muszę już ich trzepać. Nie dość, że było to wyczerpujące, to jeszcze musiałam kogoś prosić o pomoc, aby zanieść je na trzepak. Jestem zadowolona także z prezentacji Przedstawiciela. Wykonał ją bardzo profesjonalnie. Do tej pory jest ze mną w stałym kontakcie. Gdy tylko czegoś potrzebuję, zawsze mogę na niego liczyć."

Lucyna z Sokółki

"Urządzenie Roboclean posiada dużą liczbę różnych końcówek. Korzystam z nich do odkurzania firanek, przez co rzadziej je piorę, pilotów, słuchawki telefonu. Robota Roboclean używam często do nawilżania powietrza. Jest ono w naszym mieszkaniu bardzo suche i rano, po przebudzeniu, drapało nas w gardle. Teraz już nie drapie. Powietrze jest świeże, czystsze, takie jakby lżejsze. Jestem bardzo zadowolona z tego urządzenia."

Katarzyna z Grudziądza

"Mieszkam w starym budynku. Pewnego razu, gdy przyszła sąsiadka, powiedziała zaskoczona, że nie czuć już u mnie w mieszkaniu starością. Jestem bardzo zadowolona z funkcji mycia okien. Są tak czyste, jakby nie było szyby, do tego ich mycie urządzeniem Robocleanem jest łatwiejsze niż ręczne. Robotem piorę też dywany, używam go jako klimatyzatora i do jonizacji powietrza."

Krystyna z Bytowa

"Z urządzenia Roboclean jestem bardzo zadowolona. Po pierwszym praniu dywanów zauważyłam dużą różnicę – nigdy wcześniej nie były tak czyste. Gdy czyściłam je ręcznie, wymagało to dużego wysiłku. Teraz jest znacznie lżej. Odkurzam robotem Roboclean wszystkie ściany, przestrzenie między kaloryferami, gdzie zwykłym odkurzaczem nie mogłam dosięgnąć. Czyszczę nim też tapicerkę w samochodzie. Różne końcówki pozwalają dotrzeć do wszystkich zakamarków."

Krystyna z Koniecwałdu

"Roboclean jest bardzo skuteczny. Bardzo dokładnie sprząta. Nie spodziewałem się, że odkurzacz przez tyle lat zostawiał w dywanie tak dużo brudu. Zauważyłem to dopiero przy odkurzaniu tym urządzeniem. Drugą rzeczą, z której jestem najbardziej zadowolony, jest pranie foteli w samochodzie. Urządzenie Roboclean robi to fantastycznie! Odkurzam też nim wyloty wentylacji. Za żadne pieniądze nie oddałbym go i nie powrócił do starego odkurzacza. Polecam Roboclean każdemu!"

Artur z Marek k. Warszawy
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 6

No cóż, pomylić się może każdy. Tak się zapatrzyłam na post napisany przez Wojtenosa, że podpisałam się jego nickiem. Sorry Wojtenos.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 7

I co dalej twierdzisz że piszesz tylko pod jednym nickiem? Akwizytorka która zacięcie wypiera się swojego zawodu na forum właśnie dała popis swojej inteligencji, znów jej się pomyliły nicki, za parę dni wyprze się i powie że to nie ona/on.
UWAGA!!!! Osoby piszące opinie w powyższym temacie to 99% sprzedawcy (akwizytorzy) tego przedmiotu, dlatego nie są one wiarygodne. Dowodem są wciąż powtarzające się te same nr. IP komputerów. Jest to przyjęta praktyka sprzedażowa oraz standardy sprzedawców tej firmy. Sam temat również jest założony przez akwizytora/ów. Namawiam aby w żadnym wypadku nie opierać się na powyższych opiniach jako że są one stronnicze i nie mają nic wspólnego z rzeczywistością
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 8

Tak twierdzi akwizytor z konkurencyjnej firmy.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 6

Twierdzi akwizytorka, wypisująca opinie pod 20 różnymi nickami...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 9

Kupiłam Robocleana za 5,5 tys. zł. Ta cena na stronie jest dla ludzi z ulicy. Jeśli ktoś kogoś poleca, to kupuje za 5,5 tys. Chociaż gdybym miała dać 8, to i tak bym kupiła. To bardzo dobry sprzęt, wart swojej ceny.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 5

NA FORUM DZIAŁA HEJTER Z KONKURENCYJNEJ FIRMY! Jeden z użytkowników we wcześniejszym wpisie zdemaskował tę osobę. Moje obserwacje również to potwierdzają. Podaje wyłącznie niezgodne z prawdą informacje o Robocleanie. Gdyby był jego użytkownikiem, część z nich byłaby prawdziwa. Tendencyjność oraz wyłącznie negatywny styl wypowiedzi jednoznacznie pokazują, że chce zaszkodzić firmie Roboclean.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 5

Napisałem że mam najtańszy odkurzacz z Tesco od 12 lat i wciąż działa więc nie pitol mi że wystarczy na 2 lata, tyle to ma gwarancji twoja froterka z Chin którą uporczywie próbujesz sprzedać poprzez forum. Po 2 latach się rozsypie i nie będzie komu naprawić, 8 tyś w błoto.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 7

Lepsze szkoła podstawowa niż tą którą ty kończyłaś, dla akwizytorów. Mów co chcesz i tak nikt się nie łapie na wasze kłamliwe opinie, a ty jesteś tak stuknięta że nawet podając wszystkie nicki z twojego IP wciąż się upierasz że to nie ty pisałaś. No cóż, rozdwojenie jaźni to najwyraźniej już taka przypadłość akwizytorów. Co do ceny, to te linki które tak uporczywie wklejają ty i twoi koledzy z pracy kierują na stronę robofroterki Made In China i tam jest cena, każdy może sprawdzić, chyba że obecnie prowadzicie promocję, bo nic się nie sprzedaje a potencjalni klienci zaczęli używać własnych rozumów zamiast ślepo wierzyć w to co tu wypisujecie.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 8

Roboclean naprawdę jest solidny. Mam go 5 lat i nadal wygląda jak nowy. To był bardzo udany zakup.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 7

Najtańsze wytrzymują góra 2 lata. Czy ty w ogóle wiesz, co to jest odkurzacz? A do szkoły podstawowej chodziłeś? Bo widzę cyfry znasz, ale z liczeniem nie za bardzo. 9 lat x 2 (co 6 miesięcy nowy) x 300 zł = 5400 zł. Tyle kosztuje Roboclean. Nie 8 tys., jak byś chciał i kłamliwie piszesz, ale 5,5 tys. zł. tyle za niego ja zapłaciłam i moi znajomi. A do tego duża oszczędność na workach, bo ich się nie kupuje. Moja rada jest taka - najpierw do szkoły podstawowej, potem pisanie na forach. Tacy ludzie pracują dla konkurencji...
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 6

Mam najtańszy odkurzacz z Tesco, działa już 12 lat, więc przestań bredzić. Nawet jak bym kupował nowy odkurzacz co 6 m-cy to i tak kosztowało by mniej niż froterka z Chin za 8tyś pln. Tyle w temacie.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 6

Robocleana mam już 9 lat i cały czas działa bardzo dobrze. W tym czasie ze dwa razy musiałabym wymienić zwykły odkurzacz na nowy, nie licząc ile zapłaciłabym za worki. Dlatego w sumie Roboclean się opłaca.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 6

Spisuje się super! Trochę kosztował, ale sprząta idealnie. Jestem z niego bardzo zadowolona.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 6

Nieuczciwej konkurencji nie brakuje. Szkoda, że szkalowany jest wizerunek bardzo dobrego sprzętu.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 6

To przedstawiciel konkurencji. Hejtuje pisząc nieprawdziwe informacje o Robocleanie i stara się stworzyć pozory, że jest obrońcą rzekomo wprowadzanych w błąd potencjalnych klientów. Skończyła mu się inwencja i powiela ciągle ten sam tekst. To się nazywa spam.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 6

Beato, o co chodzi z tym Vinem? Przecież to jakiś oszołom.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 6

Inne tematy z forum

Gdzie można kupić pościel dobrej jakości ? (67 odpowiedzi)

Witajcie, mam pytanko - gdzie w Trójmieście ( najlepiej w Gdańsku ) można kupić komplet pościeli...

Gdzie kupić dobre drzwi wewnętrzne ??? (51 odpowiedzi)

Proszę o pomoc !!! W najbliższych dniach muszę zamówić drzwi do mojego nowego domu. Wiem, że...

meble kuchenne na wymiar (68 odpowiedzi)

WITAM. Czy ktoś robił u siebie w mieszkaniu kuchnię na wymiar w stylu ANGIELSKIM lub...