Roboclean opinie

Jakie są Wasze opinie na temat urządzenia Roboclean? Byłam na prezentacji, podoba mi się ale chce sie dowiedzieć, jak spisuje się w praktyce.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 3

Tak, w każdym swoim komentarzu piszę prawdę zgodną z moimi doświadczeniami, zawsze ze swojego nicka.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 4

Taka sama prawda jak twoje komentarze z 30 różnych nicków.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 7

Tak, to prawda.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3

Potrzeba czasu, aby go poznać i przetestować wszystkie funkcje. Najlepiej wziąć go na próbę do domu.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3

BAHAHAHAHAHAH
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 6

Teraz zaczynają się upały, więc włączam Robocleana, aby schłodzić nim powietrze. Działa jak klimatyzacja. Więc nie tylko świetnie sprząta, ale też ma dodatkowe, przydatne funkcje.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 4

Oj, te workowe strasznie śmierdzą. Przy odkurzaniu Robocleanem nie ma żadnego smrodu. Oprócz skutecznego sprzątania to dla mnie najważniejsza cecha Robocleana.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 4

Roboclean to najlepszy odkurzacz, jaki w życiu miałam! Nie zamieniłabym go za nic z powrotem na zwykły workowy.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3

Podszywać się pod zadowolonego klienta nie muszę. Sama jestem zadowoloną klientką i fanką Robocleana.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 4

Widzę że doskonale orientujesz się co i jak. Na pewno takie rzeczy opowiadają akwizytorzy na prezentacjach, takie informacje mogą mieć tylko sami domokrążcy. o ile są prawdziwe. Teraz przynajmniej wiadomo dlaczego musicie się chwytać tak tandetnych technik sprzedaży. Zakaz naciągania emerytów by wszystko tłumaczył. A co z oszukiwaniem użytkowników forum, nie masz takiego zakazu? Podszywanie się pod zadowolonego klienta to nie oszustwo?.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 6

Tak, są normalne firmy i takie, które hejtują, czyli pasożyty. Do nich należysz ty, twój sprzęt, jak to piszesz z Chin i cały twój hejt. Może dojrzejesz do tego, co oznacza normalna praca i weźmiesz się za uczciwą sprzedaż. Robocleana sprzedają bardzo porządni ludzie, mają zakaz sprzedaży emerytom i osobom o małych zarobkach. Ucz się na ich zasadach. Życzę ci, aby twoja firemka też kiedyś zaczęła postępować uczciwie i etycznie.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3

Na prawdę daj spokój, znajdź normalną pracę, naciąganie emerytów na buble z chin nie są sposobem na życie. Założę się że ty i ten przedstawiciel to ta sama osoba z zaburzeniami osobowości, Macie te sama argument, zmyślone certyfikaty i opinie akwizytorów czyli żadne. Na tym forum to już norma że każdy myśląc że jest anonimowy reklamuje zaciekle swoje produkty i usługi podając się za rzekomego zadowolonego klienta. Żenada.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 6

Co jeszcze wymyślisz akwizytorze firmy konkurencyjnej? Matka Teresa, Rzecznik Praw Obywatelskich, Strażnik Teksasu? Chcesz pokazać ludziom obłudę? Owszem, pokazujesz - swoją.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3

Ciekawe kiedy wami się zajmie UOKiK. Jak nazwaliście mnie jakimś Dominikiem bratem Aldony, to co miałem zrobić, wyprzeć się? Pewnie zmieniło by to coś. Mnie na prawdę mało intesuje co ty myślisz, najważniejsze to pokazać ludziom waszą obłudę, co do tej pory świetnie udaje mi się robić, do tego stopnia że zaczynacie grozić policją. No cóż prawda boli domokrążców.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5

Okłamywanie? Ja napisał:
Widać, ze to robi konkurencja tej firmy. Podobno jakiś Dominik, brat Aldony z innej firmy, ale podobno firma się tym zajmuje z policją już.
Twoja odpowiedź: Pozdrowienia od Aldony i Dominika BAHAHAHAHAHA.
Więc sam się przyznałeś, że jesteś z konkurencji! I dalej zgrywasz głupka...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3

A rozdwojenie jaźni to masz ty, udowodnione powyżej. Widać taka przypadłość akwizytorów, po jakimś czasie od tych wszystkich kłamstw i ciągłego oszukiwania rzeczywistości zatracacie się w realnym świecie.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 6

O jakiej konkurencji piszesz? Ile mam powtarzać że cała ta rozmowa nie miała by miejsca gdybyście domokrążcy zmienili swoje techniki sprzedaży a nie okłamywali ludzi poprzez umieszczanie kłamliwych opinii poprzez zachwalanie własnych produktów
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 6

BAHAHAHAHAHA ból zadka że dołączył się do rozmowy ktoś z poza biura akwizytorskiego.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 6

Uwaga na hejt konkurencji! Ludzie z firmy mającej konkurencyjne
urządzenie podszywają się pod różne nicki. Piszą z kilku komputerów
negatywne opinie o Robocleanie. Chcą nam zaszkodzić, bo mamy większą od
nich część rynku. To potwierdza, że Roboclean jest bardzo dobrym
sprzętem. Oto dowody: http://www.roboclean-poland.com/certyfikaty.html
Warto też poczytać materiał, który zamieściliśmy w renomowanym
czasopiśmie: http://www.swiatnauki.pl/8,1519.html i opinie naszych
klientów: http://www.roboclean-poland.com/roboclean.html. Zachęcam do
testowania Robocleana, każdy Przedstawiciel go udostępnia bez zobowiązań
na 14 dni.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 4

Rozdwojenie jaźni, zez rozbieżny? Nie zauważyłeś, że każde IP jest inne? Nie ma takich samych.
VIN, ty jesteś facet czy Ala? Zmieniłeś nick, IP, ale nie zmieniłeś stylu pisania. Piszesz o uczciwości, a sam jedziesz non stop z kłamstwami.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 4

Inne tematy z forum

Gdzie kupić tanio żaluzje, plisy, rolety, firany, zasłony ? (79 odpowiedzi)

Z usług jakiej firmy warto korzystać w Trójmieście ? Chodzi mi o zakup rolet, żaluzji, firanek...

Armatura łazienkowa - jaką wybrać? (44 odpowiedzi)

Witam, jestem w trakcie remontu i obecnie zastanawiam się jakiej firmy armaturę łazienkową...

drzwi wewnętrzne. białe? (50 odpowiedzi)

zastanawiam sie czy są "modne" białe drzwi wewnętrzne? w mieszkaniu. jakie są plusy i minusy...