Roboclean opinie

Jakie są Wasze opinie na temat urządzenia Roboclean? Byłam na prezentacji, podoba mi się ale chce sie dowiedzieć, jak spisuje się w praktyce.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 3

30 razy? Gdzie??? Gościu, gadasz jak nakręcony, bez składu i ładu. Co palisz? To musi być bardzo mocne...
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3

Czytam te wasze komentarze i nie wierzę. Jedni zachwalają drudzy negują. Ja byłam na prezentacji Roboklina i na mnie nie zrobił żadnego wrażenia, ot zwykły odkurzacz. Pani prezenterka opowiadała jakieś bajki o filtrze wodnym czy coś takiego i na tym najbardziej się skupiała, jak by to była jedyna jego zaleta. Niestety bądzmy szczerzy może i jest dobry ale na pewno nie za takie pieniądze. 8tyś PLN to kosztuja odkurzacze piorące przemysłowe. Szukałam nowego odkurzacza wiec skusiałam się na prezentację, ale bardzo się zawiodłam. Kupiłam Karchera z Castoramy, przynajmniej znana firma i jakosć produktu a nie jakiś wynalazek rodem z lini produkcyjnej ala Mango.
Mówcie co chcecie, ale ja jestem na NIE jeśli chodzi o zakup tak drogiego sprzętu.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 4

Komentarze z IP 188* jakoś się zakończył a zaczęły z 37* i 95* ooh, cóż za zbieg okoliczności.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 7

Po twojej stylistyce widać że gadasz jak z reklamy proszku, następny akwizytor lub namówiony do umieszczenia opinii partner akwizytora
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 6

Twój nr. IP pokazuje się tu ze 30 razy za każdym razem pod innym nickem raz męskim raz damskim. Zapewne sam/a nie jesteś pewne jakiej jesteś płci a to świadczy o problemach umysłowych. W sumie kto jak nie umysłowo chory wpadłby na taki pomysł naciągania na zakup. Dobry sprzęt sam się sprzedaje i nikt nie musi uciekać się do tak tandetnych technik sprzedaży jak twoje. Jesteś żenującą osobą, obłudną i zakłamaną, ale ok, niech wszyscy czytają twoje wypociny przynajmniej wszyscy mogą zobaczyć jacy ludzie zajmują się sprzedażą bezpośrednią i do czego zdolni są akwizytorzy w dzisiejszych czasach aby wepchnąć i sprzedać cokolwiek, w tym wypadku chińską froterkę.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5

Też rozważałam zakup wodnego, ale odkurzacze z separatorem wodnym są najlepsze.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ha, i kto tu mówi o obłudzie? Jakim innym nickiem, gdzie udowodnione?? Nie pomyliło ci się forum? Zobacz ile na tym wątku jest twoich niezgodnych z prawdą, wręcz wulgarnych komentarzy. Jest najwięcej. Kto tu ma więc fioła na punkcie pisania, kto tu jest zaciekły? Odpowiedź jest jasna - ty przedstawicielu konkurencji, bo kto inny mógłby codziennie tak negatywnie pisać o urządzeniu innej firmy. Zaraz, to ty piszesz o chińskiej o froterce? To wasz produkt z waszej oferty? Ja piszę o doświadczeniach z użytkowania Robocleana, który jest jednym z najlepszych urządzeń tego typu na rynku. Zaciekle starasz się zaszkodzić Robocleanowi. To jasno oznacza, że nie radzicie sobie z konkurencją, jaką dla was jest Roboclean.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 4

Akurat jesteś w liczbie mnogiej bo już ci udowodniłem twoja obłudę. Zamieściłaś tu ze 30 opinii każdy pod innym nickiem, zadawałaś sama sobie pytania itp. To już dawno udowodnione. Poza tym zaciekle bronisz chińskiej froterki co wskazuje na to że jesteś akwizytorem.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 6

Ja nie jestem w liczbie mnogiej i na pewno nie jestem jakimś akwizytorem. Może ty się przyznasz, z jakiej firmy jesteś? Widać wasz sprzęt jest kiepski, skoro nie potraficie uczciwie walczyć z konkurencją.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3

Roboclean jest najlepszym odkurzaczem, jaki kiedykolwiek miałam w życiu! To nie tylko odkurzacz, ale również urządzenie wielofunkcyjne. Miałam wodny, ale nie działał tak dobrze i nie miał tych dodatkowych funkcji. Nie wspominając o tym, że jest o niebo lepszy od zwykłych odkurzaczy.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 5

Do póki nie przyznacie się do prawdy, że jesteście akwizytorami a nie żadnymi użytkownikami...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 6

Myślałam jak odkurzacz może myć szyby. Po tym, jak sprzedawca mi to pokazał, myję już regularnie. Roboclean ma niesamowite dodatkowe funkcje.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 5

Długo masz zamiar pajacować?
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 3

Ojej, tak jest napisane w podręczniku dla akwizytorów? Na pokazach też tak mówisz?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 7

Po pierwszym razie jak umyłam okna, miałam wrażenie, że nie ma szyb.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 4

Tak, nie trzeba namachać się ścierką, jest znacznie łatwiej.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 3

Myłaś już okna?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

Ja przekonałam się dopiero, jak miałam go w domu i poznałam wszystkie funkcje.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3

Jakie to dziwne że przedstawiciel posiada taki sam adres IP 188* jak większość tu komentujących. masz na to dowody że jestem z konkurencji? Przyszło ci może do tej pustej głowy że może jestem zwykłym użytkownikiem forum który rozpracował twoją technikę sprzedaży poprzez umieszczanie fałszywych opinii zachwalających twoja froterkę? Na prawdę, umieszczenie kilku lewych certyfikatów które nic nie znaczą albo opinie rzekomych użytkowników na stronie mają przekonać ludzi do zakupu odkurzacza za 8tyś PLN? Jest wolny rynek więc wszystkie chwyty dozwolone, ale jawne okłamywanie potencjalnych kupujących na forum nie przejdą.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 7

Ten hejter jest nam znany, jest z konkurencji. Ostrzegamy przed jego działalnością. Wymiguje się zawsze przed podaniem faktów potwierdzających jego tezy. Po prostu takich nie ma, to są jego własne wymysły mające za zadanie zdyskredytować Robocleana. Tu są konkretne fakty mówiące o naszym urządzeniu: http://www.roboclean-poland.pl/certyfikaty,3.html
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 4

Inne tematy z forum

Wyposażenie łazienki (54 odpowiedzi)

byłam już w tylu sklepach i jestem załamana... szukamy kompletnego wyposażenia łazienki, od wc po...

Armatura łazienkowa - jaką wybrać? (44 odpowiedzi)

Witam, jestem w trakcie remontu i obecnie zastanawiam się jakiej firmy armaturę łazienkową...

Gdzie kupić tanio żaluzje, plisy, rolety, firany, zasłony ? (79 odpowiedzi)

Z usług jakiej firmy warto korzystać w Trójmieście ? Chodzi mi o zakup rolet, żaluzji, firanek...