Roboclean opinie

Jakie są Wasze opinie na temat urządzenia Roboclean? Byłam na prezentacji, podoba mi się ale chce sie dowiedzieć, jak spisuje się w praktyce.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 3

A w reklamie jak już wszyscy wiemy nikt prawdy nie mówi....Problem w tym że w poście powyżej napisałaś że jest to rzekomo artykuł na temat roboklina umieszczony na łamach renomowanego portalu. Jak już wcześniej wspomniałem jesteś tak samo wiarygodna jak twoje opinie i ten sponsorowany artykuł.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 7

Ze mną też tak było na początku. Chciałam od razu, ale zastanawiałam się, może wodny ze sklepu. Ale chciałam dowiedzieć się więcej o nim, zgodziłam się na prezentację i od tamtej pory mam Robocleana w domu. Śmigam nim codziennie i już nie zastanawiam się nad innym odkurzaczem, jest lepszy od wszystkich, które miałam.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 3

No to zapłać i zachwalaj, jaki problem? Przecież to jasne, jest napisane na dole, że to tekst firmowy. Nie widziałeś nigdy w życiu reklamy?
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2

Roboclean zamieścił sponsorowany artykuł, ja też jak zapłacę to będę mógł zachwalać mydło i powidło.
Prawdziwy portal naukowy nie będzie opisywał tych odkurzaczy na swoich łamach, no chyba że jeden z akwizytorów napiszę esej i zapłaci za jego umieszczenie. Nie urodziłem się wczoraj i wiem jak działa marketing, w końcu jestem z konkurencji, co nie? ;)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 7

No proszę, nie dość, że nie wie, o czym pisze, to jeszcze nie wie czym handluje.
Hejt jest niezgodny z regulaminem.
Natomiast znalazłam artykuł, który przedstawia prawdę o Robocleanie i jest zamieszczony w renomowanym czasopiśmie: http://www.swiatnauki.pl/8,1519.html
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 3

Z pewna taką niepewnością.....BAHAHAHAHA. Przestań, gdzie można kupić podręcznik dla akwizytorów?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 8

Uczciwa rywalizacja? Może uświadomisz mnie czym ja to handluję bo nie wiem. Beatko, czy jak ci tam na imię gdzie te moje negatywne opinie na temat chińskiego odkurzacza? Jedyne co neguję to wasze akwizytorskie zapędy i żenujące techniki sprzedaży.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 7

Znajdziecie mi robotę? Wy to znaczy kto, akwizytorzy? BAHAHAHA Wygadałeś się ktosiu.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 7

Na początku nie wierzyłam w opowieści mojej znajomej na temat Robocleana. Jednak na prezentacji zobaczyłam, że to bardzo skuteczny sprzęt. Chciałam mieć 100% pewność i wzięłam go na próbę. Gdy sama zaczęłam używać, w pełni przekonałam się do Robocleana. Warto go mieć. Polecam!
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 3

Widzę nerwy puszczają... pizza przestaje smakować? A rozepchany żołądek ssie... Widzę, że najpierw napisałeś imię Aldony, jednak szacunek dla siostry i szefa, no brawo, brawo... znajdź inne zajęcie lepiej, niż hejtowanie, tylko, czy cokolwiek innego potrafisz robić? Napisz, znajdziemy ci robotę.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 3

Brawo! Wyszło szydło z worka. Wiedziałam, że coś tu nie tak, że ciągle z zaciekłością tylko jeden człowiek pisze negatywne opinie, że to konkurencja Robocleana. Ta jego zaciekłość pokazuje, jak Roboclean jest dobry. Coś konkurencja nie radzi sobie z uczciwą rywalizacją rynkową...
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 3

Pozdrowienia od Aldony i Dominika BAHAHAHAHAHA. Gryzie cię że ktoś cię rozgryzł, co? Przyznajcie się że mam rację i że jesteście akwizytorami i sprawa załatwiona, później możecie pisać tyle bzdur ile dusza zapragnie, do póki moderator tego forum wam pozwoli.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 8

Oh jak pięknie opisana zasada działania ... odkurzacza......wprost z podręcznika dla akwizytorów.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 7

Zastanawiałem się długo, bo spotykałem się z takimi wypowiedziami, jak te które pisze tu ten cały hejter i spamer VIN. W końcu koleżanka zaprosiła mnie na prezentację tego odkurzacza i od tego momentu wiedziałem, że to bardzo dobre urządzenie. Gdy zacząłam go używać, jeszcze bardziej nabrałam przekonania do niego. Dzisiaj nie wyobrażam sobie sprzątania odkurzaczem który miałem wcześniej. Przedstawiciel poprosił mnie, żebym napisał tutaj swoją opinię użytkownika, więc piszę. Te wszystkie hejty to bzdury. Widać, ze to robi konkurencja tej firmy. Podobno jakiś Dominik, brat Aldony z innej firmy, ale podobno firma się tym zajmuje z policją już. Takie plotki od tego przedstawiciela. W każdym razie sprzęt polecam. Głowa do góry! Nie przejmować się hejterami spamującymi na zlecenie kokurencji.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1

No, to chyba drugie wcielenie VINa. Skąd masz tę rewelację o braku przewagi? Podaj źródło. Innowacja Robocleana nie polega na filtrze wodnym, ale na separatorze wodnym. W filtrze wodnym powietrze przechodzi przez wodę w postaci bąbli. Tylko część kurzu pozostaje w wodzie. Separator rozbija wodę na mikroskopijne cząsteczki i miesza je z powietrzem w wirze powietrznym. Dzięki temu prawie 100% powietrza ma kontakt z wodą, która zabiera zanieczyszczenia - niewidoczny kurz, bakterie, roztocza.
A z tą prezentacją, zachęcam rzeczywiście na nią pójść, bo konkurencja Robocleana jak widać, jest dość słabo wyedukowana...
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 3

Roboclean nie ma żadnej przewagi nad innymi odkurzaczami, jego innowacja polega na tym że ma filtr wodny a nie worek i na tym innowacja się kończy. Byłem na prezentacji i bardzo się zawiodłem. Cena to już w ogole kosmos. Myślę że odkurzacz np Karchera za 800-900zł pobija go na głowę. Nie wiem skąd te wszystkie fajne opinie.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 7

Jasne, jasne jak bym słyszał reklamę na Polsacie.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 8

Idziesz na bezczelnego, wyłapujesz komentarze które napisali akwizytorzy z domu, na zarzut że z twojego IP jest tu co najmniej z 30 komentarzy idziesz w zaparte i twierdzisz że piszesz tylko jako Beata R. Mało tego że kłamiesz to jeszcze podważasz inteligencję innych użytkowników forum. Nie wiem co ty widzisz w swoim komputerze ale ja widzę wciąż powtarzające się twoje IP. Mało tego to jeszcze osoba która założyła ten wątek też jest akwizytorem, albo przynajmniej była. Zachwalała jak dobry jest odkurzacz z żeby 2 m-ce później pytać jak działa i w czym jest lepszy od zwykłego odkurzacza. Ja mam czas, zobaczymy komu się szybciej zbudzi, ale jeżeli ktokolwiek oprócz mnie i ciebie czyta ten wątek szybko zauważy jak działacie i te żenujące próby naciągnięcia skończą się fiaskiem i wszyscy pójdziecie z torbami.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 7

To naprawdę rewelacyjny sprzęt! Dzięki Robocleanowi poradziłam sobie z sierścią psa, która była wszędzie, na dywanie, fotelach, kanapie. Zwykłym odkurzaczem nie dało się tego wyczyścić.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 4

Wcześniej poprosiłam ciebie o ujawnienie dowodów potwierdzających twoje stwierdzenia, że to chińszczyzna. Nie przedstawiłeś, więc wnioskuję, że ich nie masz. Piszesz więc bezpodstawne oszczerstwa na temat Robocleana. I kto tu jest nieuczciwy?!
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum

drzwi wewnętrzne. białe? (50 odpowiedzi)

zastanawiam sie czy są "modne" białe drzwi wewnętrzne? w mieszkaniu. jakie są plusy i minusy...

Ręczniki... Gdzie warto kupić aby nie zbankrutować? (22 odpowiedzi)

Witam, czeka mnie wymiana ręczników... no dobre z 10 sztuk. Poprzednie były z ikea i polskiej...

Meble kuchenne z salonu czy od stolarza? (134 odpowiedzi)

Witam, Jakieś 4 lata temu urządzałem pierwszą w życiu kuchnię w moim własnym, nowym mieszkaniu....